• GoHome Professional
domy HUMENNÉ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • domy HUMENNÉ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy HUMENNÉ

  • Na hľadaný výraz "domy humenné" sme našli 128 nehnuteľností - priemerná cena 1 049 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 119 m2
    • 149 m2
    • 149 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 149 m2
    • 178 m2
  •  Podľa ceny
    • 125000
    • 156000 (priemerná cena)
    • 187000
    • 1040 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, HUMENNÉ, 194 000 €, 198,20 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ideálna príležitosť pre tých, ktorí hľadajú HOTOVÝ KONCEPT MODERNÉHO BÝVANIA bez ZDĹHAVÉHO VYBAVOVANIA PROJEKTU A POVOLENÍ. MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ RODINNÝ DOM v ŽIADANEJ LOKALITE blízko CENTRA HUMENNÉHO – ULICA JANKA KRÁĽA. .

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 22 200 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HĽADÁTE DOKONALÝ ÚNIK Z MESTSKÉHO ZHONU, TICHO PRÍRODY A PANORAMATICKÝ VÝHĽAD NA HUMENNÉ? MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponuka na PREDAJ MUROVANÚ CHATKU s POZEMKOM v záhradkárskej oblasti PONIKLEC. Táto chatka v pôvodnom stave s vlastným ovocným sadom, ponúka absolútny kľud....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 104 000 €, 60,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame vám jedinečnú nehnuteľnosť priamo v okresnom meste Humenné – nádherný rozprávkový domček umiestnený na pozemku mnohými ovocnými stromami a okrasnými kvetmi. Tento dvojpodlažný domček, postavený pred 13 rokmi, ponúka útulné miesto na oddych a relaxáciu počas celého roka. Inžinierske....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'domy humenné'
44 000 €
249 900 €
190 000 €
  Dom, HUMENNÉ, 36 500 €, 110,00 m2 cca 330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si dokonale oddýchnete od ruchu mesta. Nachádza sa v obci Papín na bočnej uličke, mimo hlavnej cesty, čo zaručuje pokojné a príjemné bývanie. Dom je postavený z pálenej tehly a je v pôvodnom....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 120 000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.08.2024.,

www.realityplanet.sk

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu? Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom. Keďže štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 219 000 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HĽADÁTE ROVNOVÁHU MEDZI PRIESTRANNÝM BÝVANÍM A POKOJOM PRÍRODY, KTORÚ SI VAŠA RODINA ZASLÚŽI? MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ RODINNÝ DOM so ZÁHRADOU v obci JASENOV (okres Humenné) Tento DVOJPODLAŽNÝ DOM V TICHEJ ČASTI OBCE JASENOV ponúka VEĽKORYSÚ DISPOZÍCIU,....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 69 300 €, 94,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MEGA realitná kancelária a maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta ponúka NA PREDAJ: Kamenný dom s dušou histórie v Kochanovciach nad Laborcom Hľadáte miesto na útek z mesta alebo projekt s neopakovateľnou atmosférou? Ponúkame na predaj tradičný kamenný rodinný....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 37 900 €, 110,00 m2 cca 350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 66 990 €, 70,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F077-12-MATO Predstavte si život v oáze pokoja, obklopený nádhernou prírodou a čarokrásnou riečkou. Exkluzívne vám ponúkame jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom jednopodlažného zrekonštruovaného tehlového rodinného domu v idylickej obci Papín, vzdialenej len 25 km od Humenného....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 124 000 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Finanzpartner reality vám predkladá jedinečnú príležitosť na kúpu nízkoenergetického trojizbového drevodomu v tichej a atraktívnej lokalite obce Jasenov. Táto novostavba s moderným dizajnom ponúka komfortné a ekologické bývanie pre náročných. Plocha pozemku: 167 m² Úžitková plocha:....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 230 000 €, 217,00 m2 cca 1060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Ponuka na predaj priestranného rodinného domu situovaného v pokojnej časti mesta Humenné, v bezprostrednej blízkosti mestského parku a zámku. .

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 135 000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F014-12-STEC Finanzpartner reality vám ponúka na predaj úplne zariadený nový rodinný drevodom v tichej uličke centra obce Jasenov. Jedinečnosť nehnuteľnosti dotvára krásny výhľad, súkromie a slnečný jas počas celého roka. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate okamžité bývanie s komplet....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 370 000 €, 366,00 m2 cca 1010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MEGA realitná kancelária vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 4 485 m2 na Brestovskej ulici v meste Humenné. .

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 160 000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mega realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom so samostatne stojacou garážou v obci Myslina. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti obce na miernom kopci, čo zabezpečuje tiché bývanie a zároveň eliminuje riziko vytopenia. .

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 270 000 €, 123,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM v HUMENNOM vo vyhľadávanej časti DUBNÍK. VEĽKÁ PRÍLEŽITOSŤ ZÍSKAŤ TENTO ŠARMANTNÝ DOM ZA OVEĽA MENEJ. CENA KLESLA AŽ O 50.000€, TAK BUĎTE MEDZI PRVÝMI A NEZMEŠKAJTE TÚTO SKVELÚ PONUKU! .

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 159 990 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F064-12-MATO HĽADÁTE VEĽMI POKOJNÉ BÝVANIE V RODINNOM DOME V ORIGINÁLNOM PROSTREDÍ V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA? Finanzpartner reality vám teraz vo výhradnom zastúpení presne také ponúka. Na predaj je rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite - na Šmidkeho ulici v Humennom. Tento veľmi zachovalý....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 52 000 €, 200,00 m2 cca 260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F004-12-STEC Finanzpartner reality vám ponúka exkluzívne na predaj holodom s pozemkom 2.626 m2 v krásnej a tichej lokalite v obci Karná. Výstavba domu prebehla v osemdesiatych rokoch. Nehnuteľnosť má dve podlažia, 10 miestnosti, tri balkóny a jednu vnútornú garáž. Vzhľadom k tomu,....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 235 000 €, 280,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS REALITY Humenné predstavuje krásny rodinný dom v Humennom po kompletnej rekonštrukcii a prístavbe s kolaudáciou, realizovanej v roku 2012, rekonštrukcia interiéru realizovaná 2019 - pripravený na nasťahovanie! Dom je po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v pokojnej a vyhľadávanej....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 49 990 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária WFK s výhradným zastúpením majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci Závada, okr. Humenné. Jedná sa o prízemnú budovu so sedlovou strechou, ktorá je v jej prednej časti čiastočne podpivničená. Dom je v pôvodnom stave, strešná krytina je plechová a v zachovalom....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 210 000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mega realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom na Brestovskej ulici. Zabudnite na stiesnené novostavby bez súkromia. Tento dom na Brestovskej ulici je určený pre rodinu, ktorá potrebuje priestor, alebo pre vizionára, ktorý hľadá dvojgeneračné bývanie či investíciu. Vďaka veľkorysému....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 142 600 €, 87,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F001-12-STEC Túžite po pokojnom živote mimo mesta, kde sa spája príroda s komfortom moderného bývania? Predstavte si rannú kávu na terase, kde sa pred vašimi očami rozprestiera nádherný výhľad na Jasenovský hrad, zatiaľ čo deti šantia na slnečnom pozemku, alebo večer strávený pri....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Pri chate je záhrada s možnosťou využiť voľný čas na pestovanie zeleniny . Chata má novú terasu , kde si v pokoji s krásnym výhľadom môžete vypiť obľúbenú kávu . Ponúkame absolútny relax v krásnom prostredí . Je len na Vás, ako využijete voľný čas, možností sú neobmedzené . - murovaná....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 27 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka útulnú chatu so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Drienovec - časť Kudlovce, na predaj. Toto miesto ponúka pokoj, súkromie a dokonalý únik od ruchu sídliska – ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré túžia po kúsku prírody, priestore na oddych a....