• GoHome Professional
pozemky Bratislavský kraj do 50.000 EUR - GoHome
  • pozemky Bratislavský kraj do 50.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - pozemky Bratislavský kraj do 50.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "pozemky bratislavský kraj do 50000 eur" sme našli 261 nehnuteľností - priemerná cena 48 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 2385 m2
    • 2982 m2
    • 2982 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 2982 m2
    • 3578 m2
  •  Podľa ceny
    • 47500 (niečo lacnejšie)
    • 52500 (niečo drahšie)
    • 48 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
+11%

Ceny sa zmenila z 8 910 € na 9 900 € dňa 10.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, VYSOKÁ PRI MORAVE, 9 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.08.2025 - 9.900 €
14.12.2025 - 8.910 €
04.01.2026 - 9.900 €
05.04.2026 - 8.910 €
10.04.2026 - 9.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ VYSOKÁ PRI MORAVE! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začatej v roku 2024 vhodné pre poľnohospodárov aj investorov! Predpokladané ukončenie sceľovania pozemkov – rok 2031. Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj poľnohospodársku....

 
 
 
  Pozemok, MALACKY, 9 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Podiel v urbári = lacné palivové drevo + dividendy les, lesný pozemok, podiel v urbári, Meno: .

 
 
 
  Pozemok, VYSOKÁ PRI MORAVE, 9 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Predpokladané ukončenie sceľovania pozemkov – rok 2031. Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj poľnohospodársku pôdu a les v podiele 1/1 v katastrálnom území Vysoká pri Morave, okres Malacky. - Predávané parcely sú evidované na liste vlastníctva č. 4559 ( "E" 3956, 3957....

 
 
 
  Pozemok, ZOHOR, 10 900 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, PEZINOK, 9 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Vinohrad je 5 rokov neobrábaný. Veľkosť 6,9 ára. Šírka 8 m. Dĺžka 78 m. Juhovýchodná orientácia. Cena je 9.300 €. Fotografie sú reálne. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná....

 
 
 
  Pozemok, MALACKY, 9 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Predpokladané ukončenie sceľovania pozemkov – rok 2030. Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na lesoch, lúkach a ornej pôde v katastrálnom území Lozorno v okrese Malacky. - Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí celkom 4.292,69 m2, pričom pozemky....

 
 
 
  Pozemok, SVÄTÝ JUR, 10 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, 10 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, VYSOKÁ PRI MORAVE, 9 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, 8 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

So studňou Elektrika v blízkosti pozemku Pozemok 325m2 cena ročného nájmu 120€ Bližšie info o 0905656010 Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, 9 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, 7 658 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Pri hlavnej ceste, vo svahu. Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BUDMERICE, 7 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok v katast. území Dubová, vedený ako orná pôda a trvalý trávnatý porast. Ide o pôdu, kde sa pestujú poľnohospodárske plodiny, nachádza sa v blízkosti lesa. Parcela reg. E, spolu o výmere 2100m2. Cena: 7500,- Eur V blízkosti tohto pozemku ďalej ponúkame pozemky v kat. území Budmerice:....

 
 
 
  Pozemok, BUDMERICE, 7 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, vedený ako orná pôda a trvalý trávnatý porast. Ide o pôdu, kde sa pestujú poľnohospodárske plodiny, nachádza sa v blízkosti lesa. .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Vajnory, 8 565 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, MALACKY, 7 150 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Predám pozemok vedený ako trvalo trávnatý porast s rozlohou 3181 m2. Predávam podiel 1/2. Cena 4,5€/ m2.Pozemok sa nachádza v extraviláne obce Pernek, vzdialený asi 2 km od dediny. Vedie k nemu spevnená lesná cesta, ktorá pozemok rozdeľuje na dve časti spodnú a hornú. Pozemok je široký....

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Krasňany, 6 885 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2022.,

www.ringo.sk

Predám iný poľnohospodársky pozemok 683m 2 , Krasňany, 6.885 € .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 6 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

1 parcela ornej pôdy s výmerou 3 157 m2 1 vlastník, bez tiarch, poľnohospodárska pôda cena = 6750 eur Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Devínska Nová Ves, 6 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.xemar.sk

Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj investičné pozemky o rozlohe 2716 m2 a 1041 m2. Pozemky sa nachádzajú v katastrálnom území Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. Evidované sú ako parcela typu „E“ – orná pôda. .

 
 
 
  Pozemok, BUDMERICE, 7 500 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 6 000 € na 6 100 € dňa 11.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, MALACKY, 6 100 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
12.02.2026 - 6.500 €
19.03.2026 - 6.000 €
11.05.2026 - 6.100 €

Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, 6 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Pri kúpe 3 záhrad je cena 18 000€. Je to 3. záhrada v rade elektrika v dosahu pitná voda v dosahu . Na pozemku studňa. Na pozemku je možnosť postaviť malý dom. Bližšie info 0905656010 Meno: .

 
 
 
  Pozemok, STUPAVA, 7 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, PEZINOK, 5 890 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj vinicu v Modre. Celková výmera pozemku je 701 m2. Pozemok je obdĺžníkového tvaru, prístup je po nespevnenej ceste. Cena 5 890 €. Kontakt: 0948/247 257 Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť a presnosť....

 
 
 
  Pozemok, PEZINOK, 6 585 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 5 990 € na 5 500 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, VEĽKÝ BIEL, 5 500 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
15.01.2026 - 6.500 €
10.02.2026 - 6.000 €
15.04.2026 - 5.990 €
30.04.2026 - 5.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Veľký Biel. .

 
 
 
  Pozemok, MALACKY, 5 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Borinka Predaj ornej pôdy, 1626 m2, Borinka dominik čačo reality vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Borinke. Pozemok je liste vlastníctva definovaný ako orná pôda. Celková výmera pozemku je 1626 m2. Pozemok sa nachádza v extraviláne Borinky. Cena: 5000 € Vrátane všetkých....

 
 
 
  Pozemok, MALACKY, 5 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj viaceré parcely ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava. .

 
 
 
  Pozemok, HAMULIAKOVO, 6 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, HAMULIAKOVO, 6 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, MODRA, 5 890 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Rača, 5 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 4 900 € na 4 700 € dňa 17.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, MALACKY, 4 700 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.12.2024 - 5.990 €
14.06.2025 - 6.000 €
26.06.2025 - 5.990 €
13.07.2025 - 5.900 €
05.08.2025 - 4.900 €
18.11.2025 - 5.400 €
13.01.2026 - 5.500 €
13.03.2026 - 4.900 €
17.03.2026 - 4.700 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj viaceré parcely ornej pôdy v okolí Stupavy. .

 
 
 
 
+11%

Ceny sa zmenila z 4 050 € na 4 500 € dňa 10.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, MALACKY, 4 500 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.02.2026 - 4.500 €
02.04.2026 - 4.050 €
10.04.2026 - 4.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na poľnohospodárskej pôde v katastrálnom území Stupava, okres Malacky. - Výmera spoluvlastníckeho podielu tvorí spolu 1.466,90 m2, pričom parcely sú evidované na listoch vlastníctva č. 10757, 10266, 8439, 6515,....

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Bratislava 2, 4 357 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo investičný projekt? JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný a dokonale rovinatý pozemok v Podunajských Biskupiciach, ktorý spája kľud vidieka s výbornou dostupnosťou mesta. .

 
 
 
  Pozemok, VYSOKÁ PRI MORAVE, 4 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

– Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí spolu 3.388,50 m2, pričom pozemky sú na liste vlastníctva vedené ako Orná pôda a Trvalý trávny porast. – Parcely sú evidované na liste vlastníctva č. 1417, 1648, 4222 pre katastrálne územie Vysoká pri Morave. – Predávané pozemky sú vhodné....

 
 
 
  Pozemok, PEZINOK, 5 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, MALÉ LEVÁRE, 4 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, PEZINOK, 3 800 €
Uložiť
Uložené Uložené