- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 217 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.byvajsi.sk

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská Bystrica. Prosím volajte na tel. č. 0907 81 99 57, alebo janosova@astonreal.sk Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda – Banská Bystrica.

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 199 912 € na 204 004 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 204 004 €, 123,88 m2 cca 1650 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
27.02.2025 - 199.912 €
15.04.2026 - 204.004 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2025.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 206 052 € na 216 069 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 216 069 €, 130,16 m2 cca 1660 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
01.03.2025 - 206.052 €
15.04.2026 - 216.069 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.03.2025.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 213 490 € na 223 977 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 223 977 €, 137,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.10.2022 - 192.204 €
22.02.2024 - 201.814 €
14.01.2025 - 206.859 €
27.02.2025 - 213.490 €
15.04.2026 - 223.977 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2022.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 184 393 € na 193 825 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 193 825 €, 117,46 m2 cca 1650 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.10.2022 - 165.874 €
22.02.2024 - 174.167 €
14.01.2025 - 178.521 €
27.02.2025 - 184.393 €
15.04.2026 - 193.825 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2022.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 210 436 €, 131,25 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 3000,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.10.2011.,

www.realmarket.sk

Na predaj pozemok vedeny ako TTP o vymere 3000m2 nad bytovkami v Banskej Bystrici časť Sásová. Viac info a cena na www.podnyfond.sk. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Milestones I na sídlisku Fončorda. .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 255 726 €, 159,75 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 242 197 € na 253 815 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 253 815 €, 148,30 m2 cca 1710 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.02.2017 - 145.188 €
13.09.2017 - 148.420 €
05.02.2018 - 151.384 €
11.04.2018 - 103.236 €
29.10.2018 - 106.332 €
11.07.2019 - 108.520 €
06.11.2019 - 159.112 €
03.02.2020 - 169.850 €
03.03.2021 - 175.624 €
26.05.2021 - 183.517 €
12.06.2021 - 0 €
27.10.2021 - 187.480 €
24.12.2021 - 200.059 €
15.06.2022 - 209.601 €
02.10.2022 - 217.360 €
22.02.2024 - 228.228 €
14.01.2025 - 233.934 €
04.03.2025 - 242.197 €
15.04.2026 - 253.815 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2017.,

www.atrium-sk.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 84 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie alebo skvelá investičná príležitosť na následný prenájom. Byt sa nachádza v mestskej časti Majerská cesta v Banskej....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.xemar.sk

Dom prevažne v pôvodnom stave pozostáva: .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.xemar.sk

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitách 📩 xemar1@xemar.sk | 📞 0907 483 256 Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný dizajnový byt na Kapitulskej ulici – v historickom centre mesta, s úchvatným výhľadom na Európu SC a Kapitulskú....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom kancelárie alebo sklad či predajňa, Banská BystricaXEMAR (? xemar1@xemar.sk | ? 0907 483 256) VÝHRADNE ponúka na prenájom atraktívne komerčné priestory s výmerou 100 m², ktoré sú ideálne pre kancelárie, sklad alebo predajňu vďaka praktickému členeniu. ✅ Flexibilné využitie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 213 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.xemar.sk

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať: .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 38,71 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.realmarket.sk

Ponúkame na predaj 2 izb.byt v Banskej Bystrici s podlahovou plochou 38,71m2. Viac info v ponuke na vyžiadanie mailom (martin@realmarket.eu). .

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 15,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom atraktívny obchodný a kancelársky priestor na frekventovanom mieste a tým je Zvolenská cesta v Banskej Bystrici. Je ideálny pre rôzne podnikateľské využitia, či už ide o obchod alebo kanceláriu. Od 15 m2 až po 160 m2. Spolu sa jedná o rozlohu 580 m2. Celkom 23 kancelárií....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami s viacročnými skúsenosťami. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plochou 74 m² , situovaný vo vyhľadávanej a kompletne občiansky vybavenej....

 
 
 
 
-11%

Ceny sa zmenila z 38 000 € na 34 000 € dňa 14.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 34 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.05.2026 - 38.000 €
14.05.2026 - 34.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR ( xemar8 @xemar.sk alebo 0948 189 375 ) ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Banská Bystrica – pod Rooseveltovou nemocnicou, smer Podlavice. .

 
 
 
  Apartmán, BANSKÁ BYSTRICA, 299 000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 58 m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Banská Bystrica na ulici Cesta k nemocnici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z celkových 3 v tehlovom bytovom dome a vďaka svojej polohe predstavuje ideálnu kombináciu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 249 900 €, 63,31 m2 cca 3950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto kritériách, neváhajte ma kontaktovať v akomkoľvek čase. Vopred ďakujem. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda - ulica Tulská. Byt o výmere 54 m2, typ ZV. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC.....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 39 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Pozemok uprostred ničoho s prístupom po nespevnenej ceste zaručuje ticho, kľud a súkromie. Pozemnje rovinatý a prístupová cesta je obecná. Nachádza sa zhruba 30 minút od Bystrice, to hlavne kvôli tomu, že posledné stovky metrov sa už ide náročnejším terénom prejazdným len SUVčkom.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej Sásovej na Ružovej ulici, obklopenej zeleňou. Veľký slnečný byt s výmerou 90 m2 (plus lodžie a balkón cca 17 m2) sa nachádza na 8. poschodí bytového domu. Bývanie na najvyššom poschodí má....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica, na začiatku mestského lesoparku na Laskomerskej ulici. Nehnuteľnosť sa nachádza len pár minút pešo od centra mesta a zároveň ponúka pokojné bývanie v tesnom kontakte s prírodou. Rodinný dom....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 184 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Rakytovce, ktorá je súčasťou Banskej Bystrice. Táto tichá a pokojná lokalita ponúka ideálne podmienky na výstavbu rodinného domu s výbornou dostupnosťou. Pozemok má výmeru 775 m2, je rovinatý, slnečný. DISPOZÍCIA: Pozemok....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 29 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Menšia dohoda na cene možná. Inzerát platí do zmazania! Meno: .

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre Banskej Bystrice o výmere od 100 m2. Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov – centrum Banskej Bystrice Ponúkame na prenájom priestranné a štýlové kancelárske priestory situované v priamej historickej časti Banskej....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 218 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.11.2024.,

www.realityplanet.sk

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok na Suchom vrchu - Banská Bystrica s inžinierskymi sieťami na hranici. Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste. Pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa časti zástavby rodinných domov - určený na individuálnu domovú výstavbu.....

 
 
 
  Garáž, BANSKÁ BYSTRICA, 11 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj garáž v Banskej Bystrici na Partizánskej Ceste. Klasická garáž v zástavbe garáží sa nachádza za tlačiarňami. Garáž sa predáva s pozemkom. Garáž je tehlová, má plechové garážové vráta s bezpečným zamykaním. Garáž je vo veľmi zachovalom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 20,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Tureality hľadá pre hotovostného klienta garsónku v Banskej Bystrici na Fončorde. Prostredníctvom TUreality zabezpečíme: * bezplatný právny servis šitý na mieru konkrétneho klienta * vypracovanie všetkých potrebných zmlúv právnikmi našej spoločnosti * sprievod kvalifikovaného makléra....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 132,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom skladový priestor v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na ul. Zvolenská cesta o výmere cca 132 m². Priestor sa nachádza v budove so samostatným vstupom. Parkovanie priamo pred objektom. Priestor je možné využiť na skladové, výrobné, obchodné alebo iné podnikateľské....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Pozemok sa nachádza pod cestou medzi obcami Valaská a Bystrá pri potoku v lese. V blízkosti je len jedna chata zatiaľ tu nie je iná zástavba. Do lyžiarskych stredísk v Nízkych Tatrách (Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok juh, Jasná) je od tiaľ to naozaj blízko. S pozemkom sa predávajú....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 3970,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj predaj pozemok v priemyselnej časti Majer, Banská Bystrica s celkovou výmerou 3970 m². Pozemok je určený na priemyselné využitie. Rozmery pozemku sú 25 x 155 m. Prístupová cesta je vo vlastníctve mesta, čo zabezpečuje jednoduchý....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Pozemok sa nachádza na kopci s krásnym výhľadom na Nízke Tatry nad obcou Valaská. K pozemku je prístup do kopca po poľnej ceste autom s náhonom všetkých štyroch kolies. Samotný pozemok je mierne svahovitý a je vedený ako TTP. Elektrina je v dosahu nakoľko neďaleko vedie el. vedenie.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 390 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

v centre mesta - na Striebornom námestí. V dome je k dispozícií jedno nadzemné a jedno podzemné podlažie, viď pôdorys. Nadzemné podlažie: 3 miestnosti-(1x30m2, 1x20m2, 1x 40m2), 1x kuchynka, 3x toaleta, kancelária, skladík, spolu cca 140 m2. Vstup aj okná od ulice. Využiteľnosť domu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 220 000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 91,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom obchodné priestory, zo širším spektrom využitia. Objekt sa nachádza v meste Banská Bystrica, časť Sásová. Plocha obchodného miesta je vo výmere 91 m2. K tomu prislúchajú spoločné priestory. Objekt sa nachádza na frekventovanom sídlisku Sásová, v lokalite bytových domov.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 32,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulný, svetlý 1 izbový byt o rozlohe 31,50 m2 - typ Bauring, na 2/3 poschodí - bez výťahu, Juhozápadná orientácia do vnútrobloku, (do dvora), vyhľadávaná tichá lokalita....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

NA PRENÁJOM kanceláriu v Banskej Bystrici, lokalita Jegorovova ulica. POPIS Nachádza sa v priemyselnom areály na Jegorovovej ulici s veľmi dobrou dostupnosťou, o celkovej rozlohe 45m². Je ideálna ako samostatný priestor pre menšiu firmu, avšak hneď vedľa je k dispozícii rovnaká kancelária....

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM