- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita Fončorda je známa svojou výbornou občianskou vybavenosťou v blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, obchody, lekáreň, zastávky MHD aj množstvo zelene vhodnej na oddych a relax. Výhodou je tiež pokojné prostredie a rýchla dostupnosť do centra mesta. Tento byt predstavuje ideálne....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 109 990 €, 30,30 m2 cca 3630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 167 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

PRE BÝVANIE AJ INVESTÍCIU – Ideálna dispozícia s oddelenou spálňou a vzdušnou dennou časťou – Investícia s potenciálom MODERNÝ ŠTANDARD, KTORÝ POTEŠÍ • Podlahové kúrenie – bez rušivých radiátorov • Prírodné linoleum – ekologický a dizajnový povrch • Elektrické screenové rolety – tieň....

 
 
 
  Apartmán, BANSKÁ BYSTRICA, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.bazos.sk

Cena 285.000,- Eur Vid foto. Obec Sukosan 7 km od Zadaru. Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok je svojim rozmerom, tvarom, orientáciou, výbornou polohou a dostupnosťou a pripravenosťou k výstavbe zaujímavou ponukou. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Meno: .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov, a je určený na kompletnú rekonštrukciou. Obytná plocha domu je cca 110 m2 + čiastočné podpivničenie cca 60m2. K domu patrí aj dreváreň. Dispozícia - dom je dobre dispozične riešený, s menšími stavebnými úpravami vie vzniknúť moderný priestor....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 250 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radvani. Rozloha pozemku - 500-600m2, v prípade konkrétnej ponuky je možnosť dohodnúť sa aj na cene. Uvádzaná rozloha pozemku je orientačná. V prípade, že by sa na pozemku nachádzala aj staršia....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadám 2-izbový byt v Banskej Bystrici , časť Sídlisko. Podmienkou je výťah alebo prvé poschodie. Byt by mal byť po kompletnej rekonštrukcii. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto kritériách, neváhajte ma kontaktovať v akomkoľvek čase. Vopred....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 40 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.06.2025.,

www.realityplanet.sk

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – Kaskádová záhrada v obľúbenej oblasti Tulská, Banská Bystrica Chcete únik z ruchu mesta, no zároveň zostať na dosah centra? Táto kaskádová záhrada o výmere 517 m² v záhradkárskej oblasti Tulská je ideálnym miestom na relax, pestovanie alebo víkendový oddych.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj väčší samostatný dom s pozemkom o celkovej výmere 600 m2 v lokalite Banská Bystrica (časť Šalková) . Stav veľmi dobre udržiavaného domu je čiastočná rekonštrukcia (plastové....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 617,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: veľký trojpodlažný rodinný dom s bazénom, jazierkom s rybami a altánkom na pozemku 617 m2 pri Banskej Bystrici. Super lokalita - veľa zelene, 5 parkovacích miest pred domom na vlastnom....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 93 457 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Banskej Bystrici, časť Radvaň. Má 546,5 m2 spolu s prístupovou cestou. Pri pozemku sa nachádza vodovod. Elektrina je v štádiu vybavenia. Budúci majiteľ si zriadi ČOV. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 921 889 alebo na....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou nad obcou Jakub. Chatka je drevená, útulná, vo veľmi dobrom udržiavanom stave, na prízemí je obývacia izba s kuchyňou a jedna miestnosť, v ktorej je možné urobiť kúpeľňu, v podkroví je priestor na spanie - spolu je 7 miest na spanie. Vykurovanie....

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 499 000 € na 460 000 € dňa 16.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 460 000 €, 215,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 499.000 €
16.05.2026 - 460.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 1474,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom skladové a kancelárske priestory, zo širokým spektrom využitia. Objekt sa nachádza v meste Banská Bystrica. Podlahová plocha je 1474 m2. Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodno-skladovacie priestory v Banskej Bystrici, na Zvolenskej ceste. V Objekte sa nachádzajú štyri....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 76,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný, svetlý, 3 izbový byt vo veľmi zachovalom pôvodnom stave na Severnej ulici, blízko centra Banskej Bystrice. Základné informácie: ? Byt má rozlohu 76,3....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

modernej mestskej casti Banskej Bystrice - Prsianska terasa. Byt je pripraveny na okamzité nastahovanie, predava sa prevedeni standard.Centrum Banskej Bystrice je vzdialené 6km Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 114 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj výnimočný, rovinatý pozemok v prestížnej a tichej lokalite Nový Svet, Banská Bystrica. Pozemok je kompletne pripravený, stačí začať stavať.Prečo si vybrať práve toto miesto?Okamžitá výstavba: Pozemok má ideálny....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 254,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom blízko centra mesta Banská Bystrica kancelárske priestory o celkovej výmere 254 m², nachádzajúce sa na 1. poschodí v administratívnej budove s výťahom. Poloha objektu je 900 m od centra mesta, 100 m od Mestského parku a 750 m od výjazdu na rýchlostnú cestnú komunikáciu....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v okolí Banskej Bystrice. Lokality, ktoré klientovi vyhovujú sú - Molča, Poníky, Sielnica. Na stave nehnuteľnosti až tak nezáleží, klient si rád prerobí nehnuteľnosť aj sám. Ak máte danú nehnuteľnosť k dispozícií prípadne aj v iných blízkych....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 52 000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1-izbový byt v bytovom dome v Banskej Bystrici , lokalita nerozhoduje. Podmienkou je výťah a balkón je výhoda ale nie nutnosť. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária , prevod nehnuteľnosti zabezpečený cez advokátsku kanceláriu.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, vundr@bbreality.sk Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 57,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3+kk byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 4. poschodí s výťahom s bezbariérovým prístupom. Z pôvodne dvojizbového bytu bol prerobený na 3+kk - kuchyňa spojená....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 681,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom obchodné priestory, zo širším spektrom využitia. Objekt sa nachádza v meste Banská Bystrica, časť Sásová. Plocha obchodného miesta je vo výmere 681 m2. K tomu prislúchajú spoločné priestory. Objekt sa nachádza na frekventovanom sídlisku Sásová, v lokalite bytových domov.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 120 000 €, 25,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 65,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 585 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj multifunkčný objekt s veľkým potenciálom v atraktívnej lokalite v mestskej časti Skubín, Banská Bystrica. Objekt sa nachádza na pozemku o rozlohe 1 361 m2 a ponúka rôznorodé využitie – gastronómiu, obchod alebo kombináciu....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 299 000 € na 289 000 € dňa 23.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 289 000 €, 270,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 299.000 €
23.05.2026 - 289.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 216 000 €, 61,70 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 278 000 €, 150,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, Na žiadosť, 24,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom svetlý holo priestor o výmere 24 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí modernej a reprezentatívnej budovy. Tento priestor je ideálny ako kancelária, konzultačná miestnosť, showroom alebo pracovné štúdio. Charakteristika priestoru:Výmera: 24 m²KlimatizáciaVeľké okná – dostatok....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory situované v elegantnej vile s jedinečnou atmosférou. Priestory sú ideálne pre firmy, ktoré hľadajú štýlové a pokojné pracovné prostredie, ktoré zároveň slúži, ako vynikajúca vizitka pre klientov a partnerov. Možnosť prenájmu:Prenájom,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 20,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom veľkosťou rôzne kancelárske priestory resp. priestory pre obchod a služby v zateplenom objekte nachádzajúcom sa v okrajovej časti Banskej Bystrice (2,5km od priameho centra mesta ). Ponúkané priestory sa nachádzajú na prízemí a 1. poschodí spomínaného objektu bez výťahu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici , časť Fončorda . Klient uprednostní ul. Slnečná , THK , Švermova. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto kritériách, neváhajte ma kontaktovať v akomkoľvek čase. Vopred ďakujem. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 147 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ) ponúka na predaj objekt vhodný na rekonštrukciu – bývanie aj podnikanie pod jednou strechouPonúkame na predaj polyfunkčný objekt s veľkým potenciálom, ktorý je ideálny na kombináciu podnikania a bývania. Nehnuteľnosť ponúka široké....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 44 900 €, 70,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Banskej Bystrice – Fončorda. Byt má výmeru 54,12 m² a nachádza sa na 1. poschodí zo 4 v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu plastových....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 14 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj garáž v parkovacom dome v Podlaviciach. Pre bližšie informácie ma môžete kontaktovať: Gabriel Snitka +421 902 380 620 SEVOReal, s.r.o. www.sevoreal.sk Gaštanová.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €, 138,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Možnosť kúpy domu na vybranom pozemku. Širiny sú výnimočná lokalita situovaná v srdci prírody, ale zároveň v tesnej blízkosti mestského sveta a to len 2 minúty od Zvolena a 12 minút od Banskej Bystrice. Projekt Širiny je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokoj a čerstvý vzduch....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 242 900 €, 57,00 m2 cca 4260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 547-588 (z celkového počtu 781)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti