- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 255 000 €, 78,10 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 569 900 €, 170,81 m2 cca 3340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj krásny,slnečný pozemok v intraviláne obce Kordíky,ktoré sú vzdialené 14 km od Banskej Bystrice. Pozemok má rozlohu 3481 m2, je mierne svahovitý, sú na ňom vysadené ovocné stromy a takmer po celej jeho hranici preteká malý potôčik. K pozemku je bezproblémový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 90 250 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 62 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 2642 m2. Nachádza sa 200 m za obcou Selce smer Priechod. Šírka cca 20 m, dĺžka cca 132 m. Pozemok zatiaľ nie je v ÚP obce. Najbližšie siete sú v dosahu 200 m od pozemku. Využitie:momentálne je možné pozemok využiť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 313 200 €, 77,00 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 753 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Objekt sa nachádza v radovej zástavbe skladov (je prostredný) s dobrou dopravnou dostupnosťou. Je iba jednopodlažný - prizemie s rampou. Ďalšími výhodami - LOKALITA - nachádza sa na frekventovanej križovatke s priamym napojením na R1 smer ZVOLEN A BANSKÁ BYSTRICA. Taktiež rýchly prístup....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemok na ktorom je dom postavený, by mal mať minimálnu rozlohu 500m2. Ponúknite alebo .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 679 000 €, 300,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 520 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj slnečný pozemok s rozlohou 8583 m2, ktorý sa nachádza v obci Králiky- Pánska vzdialenej od Banskej Bystrice len 13 km. Je zahrnutý v územnom pláne obce- vhodný na výstavbu domu, chaty, penziónu. Je rovinatý miestami mierne svahovitý. Vedie k nemu obecná....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 189 900 € na 184 990 € dňa 23.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 184 990 €, 77,50 m2 cca 2390 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.05.2026 - 189.900 €
23.05.2026 - 184.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 78 m2. V byte sú nové plastové okná, murované jadro, podlahy, čiastočne urobená elektrika - do kúpeľne a do kuchyne. V blízkosti bytového domu sú potraviny, školy a hlavne bezproblémové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 270 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Čo ponúka? – 3-izbová dispozícia s veľkorysou dennou zónou – 24,22 m² mezanín – ideálne miesto pre domácu pracovňu, ateliér, hosťovskú izbu či súkromný retreat – KLIMATIZÁCIA v cene – pre celoročný komfort – Súkromie najvyššieho podlažia PRÉMIOVÝ ŠTANDARD, KTORÝ VÁS DOSTANE • Podlahové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 35,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2018.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový slnečný byt v Banskej Bystrici v lokalite ul. Horná. Byt rozlohou 35m2, patri k nemu balkón. Byt je po rekonštrukcii. Bytové jadro je murované. Byt sa predáva aj so zariadením. Súčasťou nehnuteľnosti je pivnica. Bytovka je v dobrej lokalite, v blízkosti....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 57 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Kontakt : 0905 373 970 ( ak nedvíham, poprosím sms). Meno: .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 28 500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 215 000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade NEZOHRÁVA ROLU, rozloha v rozpätí 60 m2 , kompletná rekonštrukcia nie je podmienkou. Klientovi kúpa nehnuteľnosti súri, nakoľko je po predaji tej svojej, tak ak disponujete nehnuteľnosťou....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 250 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa na Stavebnej ulici, v zastavanej časti. Vhodný je na výstavbu rodinného domu alebo menšieho bývania penziónového typu. V súlade s územným plánom bude možné dom využiť aj na podnikanie, ako sídlo firmy. pozrite si krátke video: https://youtu.be/d7G4_QdVSWY ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho konkrétneho a bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť na relaxáciu v rámci Banskobystrického kraja - chatu alebo chalupu. Klient má jasnú predstavu a hľadá miesto, ktoré poskytuje maximálne súkromie, no zároveň spĺňa základné technické štandardy. .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 150,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica. Dom sa nachádza priamo v centre obci, tichom a prírodnom prostredí. Ponúkaná nehnuteľnosť je vhodná na chalupu ako aj na trvalé bývanie. Celková výmera pozemku vrátane záhrady je 443 m2,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Terasová 2-izbová jednotka s nadštandardnou výmerou – NEOHAUS, Fončorda, Banská Bystrica Nadčasový mestský byt s veľkolepou terasou. Raritná ponuka, ktorá sa neodmieta. Či už si vychutnáte rannú kávu s výhľadom, večerné grilovanie s priateľmi alebo len pokojné ticho medzi zeleňou....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Priestory sa nachádzajú na prízemí tehlovej stavby s dvoma vchodmi. Hlavný predný vstup je priamo z ulice. Úžitková plocha je 89 m2 + pivničné priestory. Kompletná rekonštrukcia. Priestory pozostávajú zo vstupnej chodby, veľkej kancelárie, menšej kancelárie so samostatným vchodom,....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

https://youtu.be/kmt6SRLX5RQ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Banská Bystrica- Slnečné stráne • pozemok o výmere 647 m2 • možnosť výstavby • nutnosť úpravy pozemku- zalesnený ( vyklčovanie stromov) MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: • orientácia pozemku východ • pozemok je situovaný v záreze svahu • ideálny....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 237 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2025.,

www.bazos.sk

- Novostavba, kvalitné prevedenie - Nadčasový interiér - k cene bytu ZOSTÁVA KOMPLET VYBAVENIE -Veľké Francúzke okná s elektrickými žalúziami - priestranný balkón s pekným výhľadom do vnútrobloku - podlahové kúrenie - klimatizácia - praktická dispozícia bez zbytočných strát miesta....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 300 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí. Pokojne to môže byť starší, nevyužívaný areál, bývalý rekreačný objekt. Rozloha pozemku nie je bližšie špecifikovaná, v prípade konkrétnej ponuky je možnosť dohodnúť sa aj na cene. Uvádzaná....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, Na žiadosť, 185,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nachádza v centre Banskej Bystrice na ul.Komenského. .

 
 
 
  Garáž, BANSKÁ BYSTRICA, 25 000 €, 18,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 20 900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Garáž, BANSKÁ BYSTRICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctve nachádzajúcu sa v širšom centre Banskej Bystrice, priamo oproti vrátnici centrály Orange.Garáž má výmeru 20 m2 a súčasťou predaja je aj pozemok pod garážou v osobnom vlastníctve.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 20 535 €, 37,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 380 000 € na 400 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €, 144,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 380.000 €
09.05.2026 - 400.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je orientovaný na juh, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla. Výhľad smeruje do tichého vnútrobloku, mimo rušných ciest. Nábytok je vyrobený na mieru, s dôrazom na praktické využitie priestoru – nechýba množstvo úložných riešení, ktoré nenarúšajú čistotu dizajnu. Súčasťou....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 5271,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj investičný pozemok vhodný aj na komerčné účely v B. Bystrici časť Kremnička. Pozemok má tvar trojuholníka a jeho celková výmera je 5.271 m2. IS v dosahu, prístup priamo z hlavnej cesty. Veľmi dobrá dostupnosť,....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 43 000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 69 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F438-14-MATE Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Riečka, okres Banská Bystrica. ROZLOHA: • rozloha pozemku - 2451 m² VLASTNOSTI: • svahovitý a slnečný • možnosť rôznych terénnych úprav FUNKČNÉ VYUŽITIE: • vydané Územné rozhodnutie pre stavbu rekreačnej chaty • vypracovaná....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 499 999 €, 244,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 22 620 €, 39,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 310 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2026.,

www.bazos.sk

Byt 106,6 m2 Loggia 3,8m2 Balkón 3,6m2 Pivnica 10m2 Byt pozostáva z veľkej chodby, troch priestranných izieb so samostatným vstupom, ktoré majú medzi sebou priechodné dvere, samostatného wc a samostatnej kúpeľne, kuchyne pri ktorej je ďaľšia menšia izba a komora. Byt má loggiu do....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 295 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2025.,

www.bazos.sk

⦿Byt je situovaný na 4. poschodí z 5, čo mu poskytuje kľud, dostatok svetla a nádherný výhľad. ⦿Dispozícia a stav: vstupná chodba , veľká otvorená kuchyňa s obývacou izbou ( + balkón ) ,detská izba , spálňa , kúpeľňa, wc , šatník ⦿byt má veľmi šikovne riešenú dispozíciu, ⦿prebehla....