- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 289 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 575m 2 , Banská Bystrica, 289.000 € .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 250 000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 310 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 6000 m2 v meste Banská Bystrica časť Radvaň. Pozemok je zahrnutý v územnom pláne mesta na výstavbu rodinných domov. Je z časti svahovitý a poskytuje krásny výhľad. Šírka pozemku cca- 68 m,dĺžka- 110 m. IS: voda, elektrika,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej lokalite s dlhoročnou históriou, v Starej Sásovej pri futbalovom štadióne kde sú každodenne tréningy a zápasy dospelých, rôzne kategórie mládežníckych družstiev domácich, ako aj mesta Banská....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 596,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj viacbytový dom v bezprostrednej blízkosti centra Banskej Bystrice. V dome sú 4 veľké byty - na prízemí trojizbový s rozlohou 97 m2,, na poschodí trojizbový 97 m2 s veľkou terasou - 86 m2 a východom do záhrady, na poschodí štvorizbový mezonetový byt - 150 m2, v suteréne....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 665 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj halu s pozemkom v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na Zvolenskej ceste na pozemku s výmerou 2692 m2 a s úžitkovou plochou haly o výmere 850 m2. K hale prináleží kancelársky priestor, nakladacia rampa. Parkovanie....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 209 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Chata disponuje dvomi vchodmi, pri prenájme ju môžu využívať samostatne. Každé podlažie má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu, WC a obývačku s TV (internet-wifi, satelitná televízia sú štandardom). Na doplnenie je možnosť dokúpiť ďalší pozemok so samostatne stojacou SAUNOU s oddychovým domčekom.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 355 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099), ponúka na predaj lukratívny pozemokv meste Banská Bystrica.Informácie o nehnuteľnosti: • pozemok sa nachádza v časti Kremnička • výmera 1422 m2 • vhodný na výstavbu rodinného domu alebo investičný zámer • inžinierske siete sú v dosahu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 40m 2 , Banská Bystrica, Cena dohodou .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 206 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 402m 2 , Banská Bystrica, 206.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 67,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt Na Uhlisku o celkovej rozlohe 67 m2. Byt je v pôvodnom stave, čo umožňuje novým vlastníkom si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. K bytu patrí balkón + dve pivnice. Bytovka je TEHLOVÁ,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný 3izbový byt v lukratívnej časti BANSKEJ BYSTRICE, Ružová ul. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4/8p. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný. Je zateplený,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Nezabudnite si pozrieť 3D obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=dm5cZFHRwYN Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, jednej nepriechodnej izby a kuchyne spojenej s obývačkou. K bytu prislúcha veľký balkón. Jeho výmera je 46,57 m2. Kúrenie je elektrické podlahové....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 237 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 381m 2 , Banská Bystrica, 237.000 € .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 250 000 €, 680,00 m2 cca 370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 61,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe 61 m2 je po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 4 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2025 od jadra, okien, elektrické rozvody,podlahy. Stačí už len zariadiť a bývať.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 350 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj BUDOVA (DOM) s prevádzkovým, obchodným, výrobným, administratívnym a skladovým priestorom, ktoré sa nachádzajú v meste Banská Bystrica, čast JAKUB, k.ú. Kostiviarska, ulica - NOVÝ SVET. BUDOVA je bez ťarchy, predajom ihneď k dispozícii. KOLAUDÁCIA 2005 Budova bola....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 184 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Rakytovce, ktorá je súčasťou Banskej Bystrice. Táto tichá a pokojná lokalita ponúka ideálne podmienky na výstavbu rodinného domu s výbornou dostupnosťou. Pozemok má výmeru 775 m2, je rovinatý, slnečný. DISPOZÍCIA: Pozemok....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia bytu: hala-predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s WC, štyri izby, balkón Nameraná podlahová plocha priestoru znalcom z odboru stavebníctva: vstupná hala - predsieň vo výmere 8,94 m2, kúpeľňa s WC vo výmere 3,31 m2, izba I /3,44x4,65/ vo výmere 16 m2, izba II /3,44x3,44/ vo výmere....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 492m 2 , Banská Bystrica, 220.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,00 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Internátnej ulici, v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, čo z neho robí ideálnu voľbu aj pre osoby hľadajúce bezbariérové bývanie a seniorov. Dispozícia: Byt má výmeru 62 m² a pozostáva z dvoch....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 63,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj na predaj väčší dvojizbový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 63 m2 v časti Radvaň, Banská Bystrica (5 minút pešo centrum mesta). Byt na vyššom podlaží zatepleného obytného domu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 216 000 €, 61,70 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 195 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici , časť Sásová. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto kritériách, neváhajte ma kontaktovať v akomkoľvek čase. Vopred ďakujem. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 61,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt o rozlohe 61 m2 je po kompletnej rekonštrukcii. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj rekreačný dom v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 670 m2, Staré Hory (15 km od Banská Bystrica). Murovaný dom má celkom 5 izieb, kuchyňu a príslušenstvo. Na prízemí je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade NEZOHRÁVA ROLU, rozloha v rozpätí 45-60 m2 , po rekonštrukcii ideálne do 160000Eur, v prípade, že je nutné ešte vykonať úpravy, do 150000Eur. Klientovi kúpa nehnuteľnosti súri, nakoľko je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 22 620 €, 39,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 190 000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 593 m² v jednej z najžiadanejších lokalít Banskej Bystrice – Suchý vrch. Tiché a slnečné miesto s krásnym výhľadom na okolie, ideálne pre výstavbu rodinného domu s dvoma podlažiami. ⸻ ✅ Základné informácie: • Výmera: 593 m² • Lokalita: Suchý....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 230 000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 380 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia 1. NP (prízemie): prezenčná miestnosť, kancelária, archív, sklad, práčovňa, chodba, WC, miestnosť upratovačky, garáž 2. NP: veľký trojizbový byt s dvomi kúpeľňami a dvomi šatníkmi, špajzu, kuchyňou a WC s úžitkovou plochou 170 m² 3. NP: schodisko, sklad, terasa, strecha....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 190 000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 897 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Súčasťou dispozície vily sú priestranné miestnosti na každom podlaží. Podlažia sú prepojené funkčným a presvetleným schodiskom. Na 1.NP a 2.NP sa nachádzajú dve miestnosti vybavené základnou sanitou (toaleta a umývadlo). Hlavnou častou 1.NP je okrem hlavného vstupu aj miestnosť vybavená....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 63 000 €, 71,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj slnečný pozemok s rozlohou 1903 m2 v obci Tajov, čo je len pár minút od centra Banskej Bystrice. Orientovaný na južnú stranu. Ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Na kraji pozemku je zrealizovaný vrt pre studňu.. Je zahrnutý v územnom pláne obce....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Uľanka, 137 000 €, 83,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 220 000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 631-672 (z celkového počtu 781)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>