- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 30,00 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Rakytovce, 443 000 €, 97,00 m2 cca 4570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ADRIREAL v zastúpení klienta predáva krásny nízkoenergetický rodinný dom - bungalov v obci Rakytovce pri Banskej Bystrici. Katalógový bungalov 1373 Euroline Slovakia je postavený na pozemku s výmerou 698 m2 a podlahovou obytnou plochou 97 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2018. Dispozične....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 10 000 €, 23,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 23m 2 , Sásová - Biela, 10.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 197 400 €, 56,98 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie – získate priestor, štýl a bonus navyše. Tento byt na 4. podlaží v projekte NEOHAUS ponúka výborné dispozičné riešenie, nadčasový dizajn, mezanín a klimatizáciu v cene – ideálne pre moderný....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 104 990 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1-izbový byt s loggiou typ “U” po kompletnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici v Sásovej na Strážovskej ulici. Výmera úžitkovej plochy bytu je 41 m2 + výmera lodžie, poschodie 11/12. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2023, – výmena inžinierskych....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 138 000 €, 34,80 m2 cca 3970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jednotiek na 4. poschodí s výmerou 34,80 m² – ideálne pre tých, ktorí hľadajú svetlý, funkčný a tichý domov s pridanou hodnotou. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 30,00 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 250,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom skladové priestory, zo širokým spektrom využitia. Objekt sa nachádza v meste Banská Bystrica. Podlahová plocha je 250 m2. Ponúkame na dlhodobý prenájom skladovacie priestory v Banskej Bystrici, na Zvolenskej ceste. Priestory sa dajú využiť aj ako autodielňa, výroba a iné....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, Majer, 198 500 €, 3970,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj predaj pozemok v priemyselnej časti Majer, Banská Bystrica s celkovou výmerou 3970 m². Pozemok je určený na priemyselné využitie. Rozmery pozemku sú 25 x 155 m. Prístupová cesta je vo vlastníctve mesta, čo zabezpečuje jednoduchý prístup. Inžinierske siete sú momentálne dostupné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 271 500 €, 83,92 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným mezanínom, kde sa mestský život stretáva s eleganciou a nadčasovým priestorom. Tento byt nie je kompromis. Je to voľba tých, ktorí vedia, čo chcú. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €, 93,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDAJ 3 izbový byt, Banská BystricaXEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk/ 0948 385 289), ponúkaNA PREDAJ práve kompletne zrekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt v Banskej Bystrici, v mestskej časti Sídlisko, na ulici 29. Augusta. POPIS Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom bytovom dome....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 498 000 € na 448 000 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 448 000 €, 102,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
13.12.2025 - 498.000 €
28.04.2026 - 448.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

MATIAS Reality exkluzívne ponúka priestranný 3-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2007, len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice. Kombinácia služieb, gastronómie a kultúry v pešej dostupnosti robí z tejto nehnuteľnosti výnimočné mestské bývanie bez kompromisov.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 154 000 €, 140,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami s viacročnými skúsenosťami. XEMAR – bývanie, ktoré rastie s vami Vám ponúka na prenájom priestranný rodinný dom v Banskej Bystrici s celkovou výmerou pozemku 1 200 m². K domu patrí:dvojgaráž2 pivnicezáhrada o výmere 1 100 m² s....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 149 900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC EUROPBA v Banskej Bystrici na ulici M. Rázusa . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 1 030 000 €, 2550,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDAJ Stavebný pozemok, Banská BystricaXEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk/ 0948 385 289), EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite POD SUCHÝM VRCHOM, v Banskej Bystrici, s panoramatickým výhľadom na celé mesto. POPIS Pozemok disponuje celkovou rozlohou 2550m², určený....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici ČSA v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou cca 90 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Dispozíciavstupná chodba WCspálňaobývačkaspálňa s výstupom na lodžiu kúpeľňaStav a vybavenienové....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 29 300 €, 2930,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v peknom prostredí obce Slovenská Ľupča čast Driekyňa formu zhodnotenia ako je napríklad agroturistika , ekologické poľnohospodárstvo , krátkodobé rekreačné ubytovanie napr. tiny house off grid , glamping , alebo iné formy investičného využitia.....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 59 500 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj krásna chatka, okraj Banskej Bystrice smer MalachovXEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) Na predaj krásna chatka okraj Banskej Bystrice smer Malachov.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu - 3 izbový tehlový byt v Banskej Bystrici, časť Graniar. Úžitková plocha je 95m2. Byt má výmeru 80 m2 + terasa 15 m2. Patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí. Orientácia je východná s výhľadom na Banskú Bystricu a okolité pohoria. Dispozičné....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 225 000 € na 215 000 € dňa 03.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 215 000 €, 78,50 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
24.04.2026 - 225.000 €
03.05.2026 - 215.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej mestskej časti Fončorda, s výmerou 78 m² sa nachádza na 2. poschodí z 8 v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 657 €, 86,74 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3,5 izbový byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. vyvýšenom poschodí a ponúka pohodlné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita:Banská Bystrica – mestská časť FončordaSpojová ulicaDispozícia:vstupná chodba, kuchyňa,....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 384 000 €, 670,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rovinatý stavebný pozemok s výmerou 670 m² v tichej a obľúbenej lokalite Kačica. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, inžinierske siete sú priamo na pozemku. Prístupová cesta je bezproblémová, terén ideálny pre okamžitú výstavbu. Lokalita: Kačica je vyhľadávaná....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 828 000 €, 160,00 m2 cca 5180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predaj rodinný dom Banská Bystrica 5 izbovýXEMAR (martina.majerova@xemar alebo 0903637308 ), ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom navrhnutý a postavený podľa princípov feng shui, ktorý spája moderný komfort s absolútnym rešpektom k prírode a tradičným remeselným technikám. Ide....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 90,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predaj obchodný, kancelársky priestor v BB - Fončorda - pri ÚsviteXEMAR realitná spoločnosť (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906) Predaj obchodný kancelársky priestor v BB Fončorda pri Úsvite.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 76 339 €, 41,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám apartmány a byty v pripravovanom projekte – BYTOVÝ DOM TILIA – v srdci nášho mesta Banská Bystrica, kde aj vy si môžete nájsť svoj nový domov alebo vhodnú investičnú príležitosť. Vďaka výbornej polohe budete mať nielen tiché a kvalitné bývanie ale aj na dosah park, polikliniku,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 119 900 €, 68,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt – bauring s komorou a lodžiou vo výbornej lokalite - Trieda Hradca Králové ul., Banská Bystrica - Fončorda. Byt - 68 m2; pivnica - 1,8 m2; lodžia - 6 m2. Dve izby sú so samostatným vstupom, obývacia izba je....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 89 900 €, 41,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Hľadáte miesto pre svoj nový domov v pokojnej lokalite len pár minút od centra Banskej Bystrice? Rovinatý a oplotený pozemok so starším domom v mestskej časti Šalková je ideálnou voľbou pre výstavbu alebo rekonštrukciu. Pozemok má výmeru 178 m² a nachádza sa v zastavanej časti obce....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 198 000 € na 195 000 € dňa 22.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.05.2026 - 198.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispozíciu a priestrannosť. 3-izbový byt typu „U“ na Bernolákovej po čiastočnej rekonštrukcii Hľadáte bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice? Ponúkame na predaj priestranný....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 25 000 €, 279,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 279 m2 na LV vedený ako orná pôda. Pozemok je rovinatý a z väčšej časti je upravený a spevnený betónovými panelmi. Približne 1/3 pozemku je pokrytá trávnatým porastom. Spevnená časť aktuálne slúži ako sedem parkovacích....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom reštauračné priestory zo širokým spektrom využitia. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Mičiná, okres Banská Bystrica. Ponúkame na prenájom reštauračné priestory o výmere 200 m2. Umiestnené sú na prízemí, pozostávajú z dvoch miestností. Menšia časť je využiteľná....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 153 297 €, 80,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 490 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujeme vám príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, ktorý spája výbornú dispozíciu, pokojné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na pár krokov od domu. Byt je ideálny pre vlastné bývanie aj ako investícia na prenájom. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 000 €, 38,50 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 1,5 izb. byt na sídlisku Fončorda, Tulská ulica. Byt prešiel veľmi vkusnou rekonštrukciou v roku 2023, nová elektro a vodo inštalácia, znížené stropy, kuch. linka so vstavanými spotrebičmi, komplet zariadená kúpeľňa (vrátane práčky a sušičky)....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici, časť Sásová v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, orientovaný je na východ a západ, z východnej strany sa za bytovým domom nachádza veľa zelene, nakoľko tam už nie....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, Rudlová, 829 000 €, 463,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj rodinné sídlo s bazénom v priamom centre Banskej Bystrice Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestížnu adresu v srdci mesta a absolútne súkromie obklopené zeleňou? Realitná kancelária HALO reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom na Rudlovskej....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 12 700 €, 635,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer. Nachádza sa v susedstve priemyselného parku, vedľa spoločnosti Confal a.s, smerom k rieke Hron, k cyklochodníku. Pozemok je rovinatý a jeho výmera je 635 m2. Aktuálne je pozemok udržiavaný (kosený).....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 61,21 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľký 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici THK, Fončorda - Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 61,21 m2, má vymenené plastové okná a veľmi zachovalé drevené parkety v izbách, inak je v pôvodom stave,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 303 600 €, 176,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Prenájom kancelárske a skladové priestory v Banskej BystriciXEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) Prenájom kancelárske a skladové priestory v Banskej Bystrici.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 209 000 €, 404,00 m2 cca 520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ 5 izbový rodinný dom, ktorý leží v zástavbe rodinných domov pár minút cesty autom z okresného mesta Banská Bystrica, obec TAJOV. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. PRVÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE (prízemie) - kde sa nachádza hlavný vstup do domu. Nachádzajú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 153 000 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami s viacročnými skúsenosťami. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Sásová, v Banskej Bystrici. Nachádza sa na prvom poschodí, je po čiastočnej rekonštrukcii: jadro murované,....

 
 
 
  Garáž, BANSKÁ BYSTRICA, 19 000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj murovanú garáž 20 m2 na Partizánskej ceste oproti Inšpektorátu práce. Garáž disponuje dvomi zámkami a je bez elektriky. Garáž je v dobrom stave, suchá a pripravená ihneď na používanie Skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí hľadajú bezpečné miesto pre svoje vozidlo alebo....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 82 535 €, 97,10 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti mesta, na Hornej ulici, situovaný na 6. poschodí novšej bytovky s výťahom. Byt má rozlohu 97,1 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa v podkroví, čo mu dodáva výnimočný charakter a svetlú, vzdušnú atmosféru. Prenajíma....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 781)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>