- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 8 000 €, 359,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Nechce sa vám tráviť jarné, letné a jesenné dni v byte? Máme pre vás ponuku záhrady, kde môžete aktívne relaxovať a zároveň si aj niečo vlastné dopestovať. Rovinatá záhrada v blízkosti centra Banskej Bystrice sa nachádza v záhradkárskej osade "Fatra" v Mestskej časti Majer. Do záhradkárskej....

 
 
 
  Garáž, BANSKÁ BYSTRICA, 26 400 €, 20,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj garáž v Banskej Bystrici, Na Karlove. Garáž je v radovej zástavbe, murovaná, zastavaná plocha 20m2, je v nej elektrina 380V. Neváhajte a dohodnite si obhliadku čo najskôr. V cene je zahrnutá konzultácia k financovaniu kúpy nehnuteľnosti s licencovaným finančným agentom.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 174 000 €, 69,57 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Starohorská v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou 69,57 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Hlavné výhodyKompletná rekonštrukcia – stačí sa nasťahovaťTiché prostredie – pokojná....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 431 200 €, 1120,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v meste Banská Bystrica - Centrum Hľadáte prémiové miesto pre svoj budúci projekt priamo v centre Banskej Bystrice? Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s vynikajúcou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou v pešom....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €, 269,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Starých Horách, okres Banská Bystrica. Plocha: úžitková 269m2, plocha pozemku 656m2, pivnice 45m2, pôdorys domu je 10 x 12,48 m, pozemok je rovinatý. Dom prešiel kompletnou vkusnou rekonštrukciou. Pozostáva z pivnice, prízemia a 1. nadzemného podlažia.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 800 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908 622 233) ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Družby s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 5. poschodí bytového domu. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia zahŕňa: • Plastové okná • Zrekonštruované pôvodné drevené parkety....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 33 750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom krásny, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice – Nová Radvaň. Byt má výmeru 45 m² a je kompletne zariadený, stačí si doniesť len osobné veci a môžete okamžite bývať. Z priestranného balkóna je krásny výhľad na Urpín,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 000 €, 63,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo 7 v bytovom dome na Tatranskej ulici 15 v Banská Bystrica. Byt je čiastočne rekonštruovaný a maximálne udržiavaný, pri menšej úprave pripravený na okamžité bývanie pre rodinu. V byte boli....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 000 €, 66,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v meste Banská BystricaXEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663 ) Na predaj 3 izbový byt v meste Banská Bystrica.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 108 000 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 108.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 400 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 1 izb. byt v B. Bystrici, časť Majer. Výmera bytu je 29,30 m2, nachádza sa na 6/6 posch. v zateplenej a zrekonštruovanej bytovke s dvomi výťahmi. Byt je kompletne prerobený a aj veľmi vkusne zariadený. Z časti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 115 000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici. Ideálna lokalita v blízkej dostupnosti do centra mesta, Širšie centrum, pokojne aj v Sásovej. V byte nemusí byť vykonaná žiadna rekonštrukcia. Hľadá úplne pôvodný stav,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 229 000 €, 78,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, 229.000 € .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 345 000 €, 794,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízosti centra mesta Banskej Bystrici - časť Uhlisko. Dom rozlohou 100 m2 na pozemku rozlohou 694 m2. Slnečný, na juhozápad orientovaný murovaný rodinný dom je v pôvodnom stave, pozostáva z dvoch....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 170 000 €, 274,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1494 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v obci Riečka. Táto trojpodlažná nehnuteľnosť s pekným výhľadom disponuje okrem rozľahlej záhrady aj letnou kuchynkou, krytým....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 153 000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý spája moderné bývanie s pokojnou atmosférou plnou zelene. Byt je po rekonštrukcii ešte neobývaný, čo novému majiteľovi zaručuje pocit novostavby.ZÁKLADNÉ ÚDAJE:Lokalita:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 108,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komplet vybavením v tichej lokalite!✨ Hľadáte bývanie, kde sa okamžite môžete nasťahovať bez starostí? Tento byt je doslova oázou pokoja a pohodlia — perfektný pre rodinu, pár alebo kohokoľvek,....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 528 000 €, 104,00 m2 cca 5080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rozprávkový dom v Banskej Bystrici – Pod Urpínom. Z Rozprávkového domu vznikla cukráreň a kaviarnička s terasami. Pre deti je tu kútik na hranie v interiéroch i exteriéri. Zachovalo sa aj malé jazierko s leknami a rybami v letných mesiacoch. Dom je vhodný aj pre umelcov,....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 240 000 €, 360,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj veľkú chatu,ktorá sa nachádza v katastri obce Môlča-Banská Bystrica. Je postavená na pozemku s rozlohou 500 m2. Úžitková plocha je cca 360 m2. Dispozícia: chata má 12 izieb, kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť,sociálne zariadenie. Možnosť využitia....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 990 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 53m 2 , Banská Bystrica, 149.990 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 210 000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej výmere 90 m², nachádzajúci sa na treťom poschodí zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici , v obľúbenej mestskej časti Radvaň . Ide o vyhľadávanú a tichú lokalitu s kompletnou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 70 000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom v 3 iz. byt v Harmanci len 10 km od Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí bytového domu o výmere cca 100 m² a je po čiastočnej rekonštrukcii. Pozostáva : vstupná chodba, kuchyňa, tri izby a sociálne zariadenie. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 119 000 €, 170,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Kancelárske a skladové priestory na prenájom v Banskej BystriciXEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) Kancelárske a skladové priestory na prenájom v Banskej Bystrici.

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 89 000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pozemok na ktorom stojí starší RD, vo vyhľadávanej lokalite v Šálkovej ktorá sa nachádza pár minút od BB. Celková výmera pozemku je 178 m2 z toho zastavaná plocha domu , ktorá ma aj súpisné číslo je 41 m2. Vedľa domu sa nachádza aj pivnica so zastavanou plochou 23 m2. Dom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €, 101,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 101m 2 , Banská Bystrica - Podháj, 210.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 59 500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3izbový byt, s balkónom v obľúbenej lokalite Banskej Bystrici a to Radvaň. Mesačné náklady sú 850.-eur. NA PRENÁJOM: 3-izbový byt – Banská Bystrica, Radvaň – VOĽNÝ IHNEĎ Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lokalite Radvaň v Banskej Bystrici.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 188 300 €, 79,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 79 m2 na ulici Radvanská v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v bytovom dome vo vyhľadávanej lokalite mesta a ponúka príjemné bývanie s dostatkom priestoru.Byt je svetlý a veľmi dobre....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 45,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.12.2024.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici na ulici Sitnianska . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky ,plastové okná so sietkami a žalúziami ,dlažba....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 145,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj rodinný dom pár minút pešo od centra B. Bystrice. Jedná sa o rodinný dom v Laskomeri na začiatku mestského lesoparku, ktorý stojí na pozemku s celkovou rozlohou 1.319 m2. Dom je murovaný, zateplený so sedlovou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Podlavice, 198 000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izb. byt VNKS v Banskej Bystrici s výmerou 72 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a zaujme praktickým usporiadaním miestností. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome… Dispozícia a vybavenie: -v byte je nainštalovaná KLIMATIZÁCIA -veľká vstupná....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 665 000 €, 850,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj halu s pozemkom v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na Zvolenskej ceste na pozemku s výmerou 2692 m² a s úžitkovou plochou haly o výmere 850 m². K hale prináleží kancelársky priestor, nakladacia rampa. Parkovanie je priamo pred halou. Hala je postavená zo sendvičových....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 117 100 €, 30,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Banská Bystrica, 117.100 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 395 000 €, 115,50 m2 cca 3420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4i byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt s rozlohou 115,5 m2 sa nachádza v bytovom dome z roku 2007, na 2. poschodí s výťahom. Byt je slnečný, priestranný, moderne zariadený, prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z chodby, kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 395 000 €, 694,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v radovej zástavbe, situovaný v jednej z najžiadanejších rezidenčných lokalít mesta Banská Bystrica – Podlavice, Mlynská ulica. Táto nehnuteľnosť spája veľkorysý priestor, pokojné bývanie a potenciál nadčasovej hodnoty, čím osloví....

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €, 601,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDAJ Stavebný pozemok, Banská BystricaXEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk/ 0948 385 289), EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Pod Suchým vrchom, v Banskej Bystrici. POPIS Pozemok disponuje celkovou rozlohou 601m², určený na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa vo....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 300 000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom rozprávkový dom v Banskej Bystrici – Pod Urpínom. Z Rozprávkového domu vznikla cukráreň a kaviarnička s terasami. Pre deti je tu kútik na hranie v interiéroch i exteriéri. Zachovalo sa aj malé jazierko s leknami a rybami v letných mesiacoch. Dom je vhodný aj pre umelcov,....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 76 890 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám apartmány a byty v pripravovanom projekte – BYTOVÝ DOM TILIA – v srdci nášho mesta Banská Bystrica, kde aj vy si môžete nájsť svoj nový domov alebo vhodnú investičnú príležitosť. Vďaka výbornej polohe budete mať nielen tiché a kvalitné bývanie ale aj na dosah park, polikliniku,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 112 000 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2-izb. byt s loggiou o rozlohe 63 m2,na ul. Krivánska v meste Banská Bystrica. V roku 2020 prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou a následne sa ponúka na predaj. Nachádza sa na 8. poschodí v dvanásťposchodovom bytovom dome. Rekonštrukcia: stierky,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 2 040 000 €, 850,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom halu s pozemkom v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na Zvolenskej ceste na pozemku s výmerou 2692 m² a s úžitkovou plochou haly o výmere 850 m². K hale prináleží kancelársky priestor, nakladacia rampa. Parkovanie je priamo pred halou. Hala je postavená zo sendvičových....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 157 000 €, 83,55 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku: Vám ponúka na predaj 4 izbový byt, typ VNKS na sídlisku Sásová. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na prvom poschodí zo siedmych. Dispozícia VNKS ponúka veľkú vstupnú halu, obývaciu....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 140 000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom kancelárske priestory v celkovej výmere 110 m2 + 30m2 (kanc.č2) v centre Banskej Bystrice - ul. Dolná. Členenie: priestranná chodba, veľká kancelária plus NOVÁ kuchynka a kúpeľňa s WC a so sprchou. Prístup je priamo z pešej zóny Banskej Bystrice a taktiež z vlastného parkoviska....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 iz byt v Banskej BystriciRealitná kancelária XEMAR (kontakt: jana.jakubisova@xemar.sk, 0905 837 273) Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s výmerou 61 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu. Byt sa nachádza v Harmanci....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 781)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>