- reality BANSKA BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "reality banska bystrica" sme našli 1 424 nehnuteľností - priemerná cena 2 004 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 227 m2
    • 284 m2
    • 284 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 284 m2
    • 340 m2
  •  Podľa ceny
    • 455000
    • 569000 (priemerná cena)
    • 682000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt “VNKS” v Banskej Bystrici - ul. Sitnianska s výmerou 70m2. Byt bol čiastočne rekonštruovaný: murované jadro, výmena plastových okien a bezpečnostných dverí /SHERLOCK/, nová lodžia. Bytový dom má aktuálne dokončené....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 137 900 €, 197,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí slobody. Pozemok je o rozlohe 197 m2, nachádza sa na ňom pôvodná stavba so zastavanou plochou 147 m2. V prípade záujmu o prestavbu na polyfunkčnú budovu (obchod, služby, kancelárie, ateliér....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 000 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 2-izb. byt s balkónom o rozlohe 55 m2. Nachádza sa v zrekonštruovanom 4-poschodovom dome bez výťahu na 3. poschodí na Mládežníckej ulici časť Fončorda -Banská Bystrica. K bytu prislúcha balkón + pivničná kobka na prízemí.....

 
 
 
 
+15%

Ceny sa zmenila z 130 000 € na 150 000 € dňa 25.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 150 000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.07.2025 - 150.000 €
28.09.2025 - 140.000 €
19.01.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 150.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít Banskej Bystrice? Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť – starší rodinný dom v prestížnej mestskej časti Rudlová, ktorý je pripravený na komplexnú premenu presne podľa Vašich predstáv.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 100 000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2,5 izb. byt s loggiou a bezbariérovým prístupom, ktorý je po rekonštrukcii. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul.Mládežnícka v Banskej Bystrici na prízemí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou-zateplenie, výmena rozvodov vody a kanalizácie....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 240 000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v komplexe 3B Office na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 207 000 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 75m 2 , Banská Bystrica, 207.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 44 000 €, 43,50 m2 cca 1010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.04.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária MAXISS ponúka exkluzívne na predaj skladový / nebytový priestor v Banskej Bystrici – Centrum. Skladové priestory sa nachádzajú v suteréne novostavby polyfunkčného domu “Rudlovská Residence”. - skladový priestor 1 podlahová plocha o výmere 43,50 m2 - suterén polyfunkčného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 178 000 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj krásny 3-izbový byt typu VNKS s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo 7 na obľúbenej Starohorskej ulici v Banskej Bystrici (mestská časť Sásová). Byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou – vrátane elektroinštalácie,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 213 000 €, 61,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Xemar (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v top lokalite na sídlisku Fončorda (ulica Tulská).Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a nevyžaduje žiadne ďalšie veľké investície.Základné parametre a výhody bytu:Rozloha:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,00 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, ktorí hľadajú komfort, bezpečie a štýlové bývanie. Byt sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Dispozícia bytu: - Obývacia izba....

 
 
 
  Obchodný priestor, BANSKÁ BYSTRICA, 235 500 €, 219,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj obchodný priestor, ktorý sa nachádza na Belvederi, v novostavbe „Terasový dom“. Priestor, ktorý je situovaný na prvom podlaží, je prístupný priamo z ulice a je naprojektovaný tak,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 144 200 €, 37,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v lokalite Podháj v Banskej Bystrici. Jedná sa o byt, ktorý sa momentálne neinzeruje, pretože sa ešte len prerába a stolárske a elektroinštalačné práce nie sú dokončené. Možno si ale u nás....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 900 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 40m 2 , Banská Bystrica, 95.900 € .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 80 000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal SÚRNE hľadá pre klienta CHATU v lokalite Banská Bystrica a okolie. Cena nehnuteľnosti do 80.000,-€, ale záleží od stavu nehnuteľnosti. Celková rozloha je orientačná. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 156 000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave , nachádzajúci sa v obľúbenej a zelenej časti Banskej Bystrice - Fončorda na ulici Družby , len kúsok od Kyjevského námestia. Lokalita patrí medzi obľúbené časti mesta najmä vďaka množstvu zelene, pokojnému prostrediu,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 000 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tím Victory Investments Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v meste Banská Bystrica na ulici Tulská. Plocha: úžitková 27m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 900 €, 67,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 67m 2 , Banská Bystrica, 199.900 € .

 
 
 
 
+27%

Ceny sa zmenila z 75 000 € na 95 000 € dňa 24.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.03.2024 - 72.000 €
23.01.2025 - 75.000 €
24.02.2026 - 95.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2024.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda. Ponúknite : na tel.číslo alebo mailom .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 79 900 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 31m 2 , Banská Bystrica, 79.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 215 000 €, 57,00 m2 cca 3770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou takmer 57 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ulici Trieda SNP v Banskej Bystrici. Byt je situovaný v kvalitnom tehlovom bytovom dome, ktorý zabezpečuje príjemnú klímu a dlhodobú hodnotu nehnuteľnosti. Dispozícia bytu....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 179 000 €, 290,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod okr. Banská Bystrica. Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek. Jedna bytová jednotka je prístupná priamo z dvora. Dispozičné riešenie: kuchyňa, 3izby, kúpeľňa a WC.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 189 000 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte bývanie s dušou, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv? Tento 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a atmosférou starej dobrej klasiky na sídlisku SNP je ideálnou príležitosťou! Výmera: 83,8 m² + priestranná murovaná pivnica Poschodie: 1. / 4 (nie prízemie),....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 179 900 €, 71,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom. Byt je kompletne zrekonštruovaný a čiastočne zariadený v časti Radvaň v Banskej Bystrici. Byt rozlohou 71m2, sa nachádza na 8 poschodí a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 110 500 €, 51,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj dvojizbový byt v časti Fončorda v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 51 m2. Byt na stredovom podlaží zatepleného obytného domu je zariadený, čiastočne renovovaný (plastové okná, kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 264 900 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne 3-izbové byty pod horou s výhľadom, komfortom a súkromím – od 69 m² do viac než 100 m² elegancie pre náročných Ponúkame vám unikátne 3-izbové byty s rozlohou od 69 m² do viac než 100 m² , ktoré spájajú to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 97 850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 97.850 € .

 
 
 
  Pozemok, BANSKÁ BYSTRICA, 340 000 €, 3233,00 m2 cca 110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property BB, ponúka na predaj areál s rozlohou pozemku 3 233 m2- spevnené plochy v Banskej Bystrici na ktorom stojí murovaná budova s podlahovou plochou 170 m2. Budova môže slúžiť ako administratívna. Prešla kompletnou rekonštrukciou- zateplenie obvodových stien aj strechy,nová....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 990 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Banská Bystrica, 131.990 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 000 €, 54,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda - ulica Tulská. Byt o výmere 54 m2, typ ZV. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 42 840 €, 63,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte útulné a bezstarostné bývanie? Máme pre vás ideálne riešenie! Do prenájmu ponúkame kompletne zariadený 2-izbový byt, ktorý prešiel úplnou rekonštrukciou a je pripravený okamžite splniť vaše predstavy o pohodlnom bývaní. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 76m 2 , Banská Bystrica, 169.000 € .

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 89 000 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

012-12-IRBIa Hľadáte miesto, kde sa spája blízkosť mesta s pokojom vidieka? Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok so starším rodinným domom, ktorý sa nachádza v tichej a obľúbenej mestskej časti Šalková, len 10 minút autom od centra Banskej Bystrice. ✅ Lokalita: Šalková – mestská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 000 €, 63,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt typu “NKS” v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová (pri BILLE) s výmerou 63m2. Byt bol čiastočne rekonštruovaný, nachádza sa na treťom poschodí (3/8) a pozostáva zo vstupnej chodby, z troch nepriechodných izieb,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu „bauring“ v lokalite s bezproblémovým parkovaním na ulici Sládkovičova v Banskej Bystrici, časť Podháj. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 6/9 poschodí zatepleného panelového bytového domu s celkovou rozlohou....

 
 
 
 
+15%

Ceny sa zmenila z 156 000 € na 180 000 € dňa 14.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 180 000 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.05.2026 - 156.000 €
14.05.2026 - 180.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Trieda SNP v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlového bytového domu o výmere 57,9 m2 a vďaka svojej polohe aj dispozičnému riešeniu poskytuje príjemné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 151 000 €, 27,00 m2 cca 5590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite na ulici Šalgotarjánska v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 5. poschodí bytového domu s novým výťahom a jeho celková výmera je 27 m². Byt sa predáva kompletne zariadený....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre nášho klienta 3 izbový byt v časti Fončorda, ul. Trieda Hradca Králové - Banská Bystrica. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt (účko) v časti mesta Banská Bystrica, časť SÁSOVÁ, STRÁŽOVSKÁ ulica. Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 6/12 poschodí zatepleného a zrekonštruovaného bytového domu....

 
 
 
  Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 498 000 €, 575,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 6 izbovú Luxusnú vilu v Banskej Bystrici, časť Pršianska terasa. Trojpodlažná vila s úžitkovou plochou 575 m2. Novostavba. Veľkosť pozemku je 924 m2. Vila je situovaná v kľudnej časti Pršianskej terasy. Vhodná pre rodiny s deťmi. Je priestranná, slnečná, zateplená.....

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 599 900 € na 569 900 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BANSKÁ BYSTRICA, 569 900 €, 160,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.03.2026 - 599.900 €
25.04.2026 - 569.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Xemar (monika.dianova@xemar.sk alebo +421915962557 ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Kynceľová. Ide o klasický tehlový dom s dvoma podlažiami po čiastočnej rekonštrukcii, zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Zastavaná plocha domu je 139 m2, plocha parcely....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 279 990 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Lukratívny 4-izbový byt v srdci Banskej Bystrice – Novostavba s výnimočnou polohou. Dovoľte mi predstaviť vám výnimočnú ponuku 4-izbového bytu v Banskej Bystrici , ktorý sa nachádza v modernej novostavbe Tri Kocky na prestížnej adrese – Námestie Ľudvíka Svobodu , v bezprostrednej....