• GoHome Professional
byty BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty bratislava" sme našli 7 120 nehnuteľností - priemerná cena 3 137 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 92 m2
  •  Podľa ceny
    • 194000
    • 242000 (priemerná cena)
    • 291000
    • 3130 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, 45 000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 75m 2 , Bratislava, 600 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, 178 500 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 71m 2 , Bratislava, 178.500 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 2, 212 000 €, 82,88 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2021.,

www.negotreal.sk

Na predaj tichý 4-izbový byt na Mierovej ulici, Bratislava - Ružinov, o výmere 82,82 m2 (z toho 1,71 m2 balkón + pivnica), plus podiel na spoločných priestoroch a pozemku, poschodie 8/8 panelového bytového domu s dvoma VÝŤAHMI. Mierová.

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty bratislava'
389 000 €
284 900 €
455 000 €
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 4, 237 000 €, 85,04 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2021.,

www.negotreal.sk

Na predaj 4 izbový byt na Agátovej ul., Bratislava - Dúbravka Agátova.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 236 000 €, 86,99 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2021.,

www.negotreal.sk

Na predaj novostavba 3 izb. byt s pivnicou v lukratívnom projekte Premiere v časti Starého mesta – Šancová ulica. Šancová.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 120 000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.06.2022.,

www.negotreal.sk

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku: Gessayova.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 249 900 €, 72,43 m2 cca 3450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.negotreal.sk

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku: Obchodná.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 2, 119 000 €, 50,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.negotreal.sk

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku: Vážska.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 870 000 €, 200,00 m2 cca 4350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2025.,

www.pergo.sk

DISPOZÍCIA Priestranný byt s rozlohou 200 m2 pozostáva zo vstupnej haly, otvorenej dispozície obývačky s výhľadom na Primaciálny palác, jedálne a kuchyne s komorou, 2 spální, hosťovskej izby, pracovne, 4 šatníkov, dvoch kúpeľní s WC a samostnej kúpeľne. VYBAVENIE Byt sa predáva nezariadený....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 560 000 €, 147,00 m2 cca 3810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.pass.sk

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garážou a záhradou, patriacou k bytovému domu, obklopený krásnou prírodou Železnej studničky, Kysucká ulica. Ak hľadáte svoj nový domov, máte rád, alebo potrebujete bývať v meste, ale na druhej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 155 000 €, 53,64 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ zrekonštruovaný 1-izbový byt s obrovskou zdieľanou terasou o výmere 140 m2, ktorá je vo vlastníctve majiteľov bytov, avšak reálne ju využívajú len 2 byty. Nehnuteľnosť sa nachádza v perfektnej lokalite. Kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrá, jazerá aj....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, 405 000 €, 62,00 m2 cca 6530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.abertal.sk

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta? Tento výnimočný 2-izbový byt na Kolibe – na Drotárskej ceste predstavuje ponuku, ktorá osloví aj náročnejších klientov. Byty s takouto terasou a v... .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 456 500 €, 90,00 m2 cca 5070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica. Byt bol prerobený na kancelárske priestory, na LV je vedený ako byt. Byt sa nachádza na 7. poschodí s výťahom v modernizovanej budove a je navrhnutý tak, aby poskytoval komfortné,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 249 000 €, 76,15 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.pass.sk

PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU S VÝHĽADMI A DOTYKOM PRÍRODY – KRAMÁRE, BRATISLAVA III Na jednej strane blízkosť centra, na druhej bezprostredný dotyk prírody – aj tak sa dá definovať príjemný predaj slnečného 3-izbového bytu s peknými, zelenými výhľadmi v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 28 050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.abertal.sk

ABERTAL REALITY vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na krátkodobý prenájom nádherne a veľmi vkusne zrekonštruovaný 2‑izbový byt v bratislavskej časti Nové Mesto, na Sibírskej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 4, v bytovom dome s... .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Devínska Nová Ves, 225 000 €, 49,00 m2 cca 4590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.abertal.sk

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Štefana Králika v Devínskej Novej Vsi. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v pokojnej... .

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 80 750 € na 76 500 € dňa 03.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 76 500 €, 85,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.02.2026 - 80.750 €
03.03.2026 - 76.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.02.2026.,

www.mgreal.sk

PRENÁJOM: 3i byt garáž, pivnica, Kýčerského ul., Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt v staršej novostavbe, Bratislava-Staré Mesto, v tichej lokalite Kýčerského/Krónera/Žilinská s výbornou občianskou vybavenosťou v okolí, v tesnej blízkosti potraviny....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, 138 000 €, 40,00 m2 cca 3450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2021.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 40m 2 , Bratislava, 138.000 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, 277 777 €, 83,00 m2 cca 3350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 83m 2 , Bratislava, 277.777 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 304 327 €, 58,40 m2 cca 5210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj novozrekonštruované apartmánové byty v prestížnej lokalite Starého Mesta, vedľa prezidentského paláca na Gunduličovej ulici. Pokiaľ hľadáte výbornú investíciu v centre hlavného mesta, tak ste na správnom mieste. V týchto bytoch môžete pohodlne bývať, nakoľko každý....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 250 000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.08.2025.,

www.pergo.sk

3-izbový byt s rozlohou 100 m2 ​sa nachádza v jedinečnej lokalite na ulici Zámocké schody pár krokov od hradu. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 4, 294 000 €, 78,83 m2 cca 3730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.pergo.sk

4-izbový byt s rozlohou 78, 83 m2 a zasklenou loggiou (3,66m2), s výhľadom na Pajštún ​sa nachádza na Homolovej ulici v Dúbravke. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Rača, 175 000 €, 86,60 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v pokojnej a výborne vybavenej lokalite so škôlkou a školou na skok. Byt sa nachádza v mestskej časti Rača, kde je všetko dostupné pešo do niekoľkých minút – školy, škôlky, zdravotné stredisko, obchody, kaviarne, reštaurácie, banky, fitcentrum atď. Okrem toho....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 139 900 €, 42,40 m2 cca 3300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v top vyhľadávanej lokalite mesta. Byt je ideálnym štartovacím bývaním. Rekonštrukcia a zariadenie sú robené na mieru v stave novostavby, a tak vám stačí priniesť si osobné veci a môžete hneď bývať. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, kde máte....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 644 627 €, 127,00 m2 cca 5080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový byt vo vile Mária v projekte Viladomy Slávičie. LOKALITA Viladomy sa nachádzajú v západnej časti Starého Mesta Bratislava. Charakteristickou črtou uvedenej zóny je luxusné bývanie, množstvo zahraničných ambasád a vďaka....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 3, 44 100 €, 45,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.pergo.sk

DISPOZÍCIA Jeho celková podlahová plocha je 45 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, obývacej izby spojenej s plne zariadenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, spálne a kúpeľne s priestranným sprchovým kútom, umývadlom, toaletou a práčkou. Na lodžiu s drevenými....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Lamač, 330 000 €, 70,12 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.reb.sk

3-izbový byt na predaj v Lamači, Bratislava Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v novostavbe z roku 2024, situovaný v modernej a vyhľadávanej štvrti Bory, v krásnom zelenom areáli s výhľadom na Malé Karpaty.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 379 900 €, 96,00 m2 cca 3960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.azreal.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách v Ružinove, mestská časť Trnávka. Byt je situovaný na štvrtom poschodí päťposchodového bytového domu s výťahom, ktorý bol skolaudovaný v roku 2008. Súčasťou bytu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 420 000 €, 75,00 m2 cca 5600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.rkilavska.sk

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 posch. v tehlovom novo zateplenom bytovom dome (kolaudácia rok 2000), bytový dom s výťahom, byt o výmere 75 m2 s terasou, izby samostatné, byt po kompletnej rekonštrukcii pred pár rokmi,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 425 000 €, 81,18 m2 cca 5240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.spacereal.sk

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Nové Mesto Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Kováčskej ulici s výbornou dispozíciou a príslušenstvom. Parametre bytu: - podlahová plocha:....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Vajnory, 219 000 €, 74,70 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.azreal.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklená loggia 6,2 m² + pivnica 3,93 m²), ktorý sa nachádza na 3. poschodí z 5 v zateplenom tehlovom dome bez výťahu. Dispozične ponúka vstupnú chodbu, tri samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 237 000 €, 56,11 m2 cca 4220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto, časť známa pod názvom Pokrok. Byt s výmerou 56,11 m2 sa nachádza na 5. poschodí v 11. poschodovom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou v podobe zateplenia, obnovy vstupu do bytového....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 2, 202 000 €, 77,63 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2021.,

www.negotreal.sk

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku: Priemyselná.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 3, 285 000 €, 84,90 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2021.,

www.negotreal.sk

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku: Závadská.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 194 900 €, 70,94 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2021.,

www.negotreal.sk

Na predáj 3-izbový byť (70,94m2 + loggia + pivnica) v Bratislave Petržalke na Bradáčovej ulici . Bradáčova.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 258 000 €, 73,77 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2024.,

www.reb.sk

3-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava EXKLUZÍVNE V PONUKE REB-REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Ružinove pri OC Retro, Šalviová ulica. Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite uprostred množstva zelene. Byt má úžitkovú....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 2, 275 900 €, 68,00 m2 cca 4060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj príjemný 3i byt v Prievoze. Rozloha bytu je 68m2 + balkón. Nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha pivničná kobka. Každá miestnosť je oddelená. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a nevyžaduje si žiadne ďalšie rekonštrukcie. LOKALITA....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Lamač, 160 000 €, 40,30 m2 cca 3970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Monika HÁZYOVÁ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ elegantný byt dýchajúci prímorskou atmosférou, v centrálnej časti novovznikajúcej modernej mestskej štvrte, na ul. Hany Ponickej Byt sa predáva kompletne vybavený a zariadený. Stačí sa nasťahovať. Je zariadený veľmi efektívne a ergonomicky.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 129 900 €, 28,91 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Monika HÁZYOVÁ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nový byt v Slnečniciach, kompletne zariadený a vybavený a pôsobiaci luxusným dojmom. Plocha bytu je využitá veľmi efektívne a ergonomicky. Univerzálna a variabilná sedačka s úložným priestorom umožňuje izbu využívať ako spálňu aj ako obývačku.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 179 000 €, 78,42 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ tehlový 3-izbový byt v zateplenej nízkopodlažnej NOVOSTAVBE z roku 2008 s malým počtom susedov. Byt ponúka výborný štandard bývania, pri ktorom nemusíte robiť kompromis, či bývať v centre mesta a ubrať zo svojich požiadaviek na technický stav, alebo sa vzdať puncu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, 455 000 €, 102,73 m2 cca 4430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2025.,

www.urbanpartner.sk

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom bytovom dome. Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchynskou časťou, 3 samostatné spálne, kúpeľňa spojená so sociálnym zariadením. Byt je po kompletnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 399 100 €, 95,00 m2 cca 4200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.radoreality.sk

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jednotkami, nachádzajúci sa na ulici Nová Koziarka v časti Vinohrady v Bratislave. Byt s rozlohou 95 m² je súčasťou priestranného pozemku o výmere 332 m² a ponúka ideálne prostredie pre komfortné....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 812)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>