- byty BANSKÁ BYSTRICA podnajom

  • Na hľadaný výraz "byty banská bystrica podnajom" sme našli 505 nehnuteľností - priemerná cena 8 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 45 m2
    • 56 m2
    • 56 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 56 m2
    • 67 m2
  •  Podľa ceny
    • 372
    • 466 (priemerná cena)
    • 559
    • 8 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 053 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 600 €, 69,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Prenajmem 2-izbový byt 69m 2 , Banská Bystrica, 600 € .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 300 €, 135,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dam do podnajmu slnecnu podkrovnu priestrannu izbu v 3-izbovom nadstandardnom mezonetovom plne vybavenom byte (135 m2, +obyvacka s krbom spojena s kuchynou a terasou s peknym vyhladom na hory zdielana s 1 osobou) v tichej lokalite - Stara Sasova. K dispozicii su aj kompletne spotrebice....

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 750 € na 690 € dňa 10.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 690 €, 75,00 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 750 €
10.03.2026 - 690 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt, dýchajúci novotou, v tichej časti centra Banskej Bystrice na ulici Trieda SNP. Ak hľadáte kľudné bývanie na adrese s výbornou občianskou vybavenosťou, skutočne blízko od centra mesta, tak veríme, že Vás naša ponuka zaujme.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 €, 35,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 1-izbový byt na Lazovnej ulici neďaleko centra. Byt je zariadený. Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie. Cena prenájmu je 350 eur, vrátanie energíí. Pri podpise nájomnej zmluvy sa okrem nájmu hradí aj vratná kaucia. Byt bude voľný od začiatku júla. RK nevolať .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 700 €, 75,45 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny a slnečný 3i byt, ktorý je umiestnený na obľúbenom sídlisku mesta - Fončorda. Samotný byt je po kompletnej a veľmi vkusnej rekonštrukcii a prenajíma sa kompletne zariadený ako nábytkom, tak aj spotrebičmi. Je situovaný na 6. poschodí zatepleného....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 680 €, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka 3 izbový byt na prenájom v mestskej časti Sásová - Banská Bystrica. Byt je zrekonštruovaný s rozlohou 62m2. Dispozične byt ponúka kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, 2 samostatné izby a bonusom je priestranná loggia s nádherným juho-východným výhľadom s najvyššieho,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 500 €, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Dám do prenájmu 3 izbový byt. Plne zariadený (práčka na fotkách chýba). Televízor v prípade potreby dodáme. V blízkosti bytu je pošta, bmx dráha, fitness centrum a kúpalisko, 2 zástavky električkou je Lidl + Terno (ul. Pekná cesta). Byt sa nachádza na 1 poschodí. K bytu je priradené....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 500 €, 67,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Kompletná rekonštrukcia. Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, rúra, plynový sporák, digestor, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, automatický práčka, rýchlovarná kanvica). Kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Samostatná toaleta. Plastové okná, interiérové dvere s obložkovými....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 330 €, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám to dlhodobého prenájmu 3-izbový byt /cca na 3 roky a viac/ od 1.9.2012, byt je čiastočne zrekonštrukovaný - zateplený, plastové okná, plávajúce podlahy. Vybavenie: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, stôl a lavica, dvojposteľ - rozkladacia, staršia gaučová súprava - rozkladacia,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 €, 46,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem nadstandardny 2-izbovy byt v novostavbe nedaleko centra mesta Banskej Bystrice: Partizanska / Jegorovova cesta. Rozloha 46m2, kompletne zariadeny 2-izbovy byt, obyvacka so sedackou, kreslom a koferencnym stolikom, kuchynsky kut (varna doska, umyvacka riadu, chladnicka, pracka),....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 €, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

V centre, pri parku, hned vedla ekonomickej fakulty; moderne prerobeny, tichy, usporny; .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 440 €, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Banskej Bystrici na Oremburskej ulici - Fončorda. BYT: - ulica: Oremburská ulica- Fončorda – Banská Bystrica, - byt: 3-izbový byt, - výmera: 68 m2, - poschodie: šieste, - vlastníctvo: osobné, - mesačný nájom: 440 EUR/mesiac....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 300 €, 38,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 1 izbový byt, 38 m2, Banská Bystrica - Tr. Hradca Králové, 300 EUR (v  ponuke 25 dní ) Dám do prenájmu pekný slnečný 1-izb.byt v B. Bystrici s výmerou 38m2. Byt sa nachádza v novo zateplenom bytovom dome na ulici THK. Byt je po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 300 €, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Byt na prenájom 2-izbový Ponúkame Vám na prenájom. Dispozične byt pozostáva z dvoch samostaných izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a balkonu. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, vrátane manželskej postele, sedacej súpravy, kuchýnských spotrebičov, práčky. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 450 €, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem pekný kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Bezpečnostné dvere. Cena prenájmu 450€/mesiac komplet. Kontakt 0918 474 120. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 300 €, 86,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Byt 2 izby Banská Bystrica Usporiadanie miestnosti: predizba Kúpelna / WC sklad jedlo vybavená kuchyna a dve samostatne prístupné miestnosti Tento lacný byt je vo výbornom stave, je rezidentom oprávnené. Velký ako WG! .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 560 €, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom priestranný, slnečný 1,5 izbový byt v blízkosti centra Banskej Bystrice na Bakossovej ulici. Ak hľadáte kľudné bývanie na dobrej adrese a s výbornou dostupnosťou nielen do centra mesta tak veríme, že Vás naša ponuka zaujme. Kompletne....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 650 €, 66,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2023.,

www.ringo.sk

Prenajmem 2-izbový byt 66m 2 , Banská Bystrica - Petelenova, 650 € .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 330 €, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

plne zariadený byt na prenájom Ponúkame na prenájom moderne zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový . . Obývacia izba + kuchyňa orientované do ulice,. V kúpeľni je vaňa. V predsieni veľká vstavaná šatníková skriňa. Je po kompletnej rekonštrukcii a zariadený novým....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 620 € na 600 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 600 €, 45,24 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.05.2026 - 620 €
07.05.2026 - 600 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom zariadený 1,5 izbový byt s loggiou, v lokalite Sásová, na Sitnianskej ulici. Zo slnečnej loggie je pekný výhľad a v okolí je kompletná občianska vybavenosť.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 180 €, 37,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v centre Banskej Bystrice (Horná ulica). Byt je na 2. poschodí s krásnym výhľadom, je rekonštruovaný, zariadený. Má satelit a skylink, veľkosť 37m2. Cena nájmu 180 eur, plus cena energií 130eur. Prípadné preplatky sa vrátia nájomcovi. Poprosíme záujemcov....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 290 €, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Pekný 1-izbový byt/40m2/B.Bystrica,Nám.Ľ.Štúra Na prenájom prerobený pekný 1-izbový byt / s výmerou 40m2/v žiadanej lokalite v Banskej Bystrici na Nám.Ľ.Štúra. Neďaleko OC EUROPA,, škola, škôlka, Novamed. V byte nové plast. okná, plávajúce podlahy, nová kuch. linka/ sporák, chladnička,mikrovlnka,kavovar/.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 €, 64,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2 izbový byt, 64 m2, Banská Bystrica - Kalinčiakova, 350 EUR (v  ponuke dnes ) Dlhodobo prenajmem paru alebo 2 pracujucim priestranny, zariadeny, ciastocne prerobeny 2 izbovy byt v Radvani. Super poloha a obcianska vybavenost. 64 m2, logia s krasnym vyhladom na....