Marketing

Marketing – Výhradné zastúpenie pre Slovenskú republiku:

Opcija Internet d.o.o.
Grljevačka 26
21 312 Podstrana
Republika Hrvatska

Tel:
+385 981676395

E-mail:
marketing@gohome.cz

Vitajte v marketingu GoHome.sk!

Inzerujte Vašu nehnuteľnosť alebo činnosť v súvislosti s nehnuteľnosťami na GoHome.sk.

Prečo by ste inzerovali práve na vyhľadávači GoHome?

  • Pretože GoHome je začiatočným miestom vyhľadávania nehnuteľností
  • Pretože Vám GoHome umožňuje dobre cielený marketing
  • Pretože GoHome je pre Vás najlepším pomerom medzi uloženými prostriedkami a efektom marketingu

Najdôležitejšou charakteristikou marketingu na gohome.sk je jeho výborná cielenosť. Marketing na GoHome je najlepším cieleným marketingom vašich nehnuteľností.

Predstavte si nasledujúci prípad:

Vy ako realitná kancelária máte vo vašej ponuke napr. stavebný pozemok v Pezinku. Návštevník gohome.sk napíše, že hľadá "stavebný pozemok okolie Bratislavy" alebo "pozemok Bratislavský kraj" a zobrazí sa mu odkaz na Vašu stránku. Dokonca aj niekoľko návštevníkov získaných týmto spôsobom má väčšiu cenu ako desaťtisíce čitateľov, ktorí možno (ale väčšina nie) videli inzerát zverejnený v lokálnych novinách. A to všetko za cenu viacnásobne menšiu od klasickej reklamy.

Existujú tri základné modely reklamy na vyhľadávači GoHome:

  • Sponzorované odkazy
  • Vybraté nehnuteľnosti, projekty a výrobky
  • GoHome Reklamné odkazy a Bannery

Sponzorované odkazy Vám umožňujú vyčleniť Vašu nehnuteľnosť na prvej stránke výsledkov vyhľadávania pred všetkými ostatnými. Napr. na hľadaný výraz "byt v Bratislave do 100 000 €" dostanete viac ako 13 000 výsledkov vyhľadávania, ale ak Vaša nehnuteľnosť vyhovuje hľadanému výrazu, bude sa nachádzať hneď na začiatku prvej strany výsledkov vyhľadávania. Týmto spôsobom si zaisťujete výbornú návštevnosť Vašich nehnuteľností a zrýchľujete proces predaja. Sponzorované odkazy platíte výhradne len za každý klik, teda keď potenciálny kupec príde na Vašu webovú stránku s vybranou nehnuteľnosťou. Predstavte si, že zakúpite napr. 1000 klikov, čiže 1000 krát budú otvorené Vaše stránky možno od takého istého počtu potenciálnych kupcov a každý klik stojí len 1 € alebo v balíčku hod ostanete ešte za výhodnejšiu cenu! To sa oplatí, nie?

Vybrané nehnuteľnosti, projekty a výrobky vám pomôžu v zrýchlení predaju cielených nehnuteľností, projektov a výrobkov, nachádzajú sa vpravo na stránke výsledkov vyhľadávania a je ich obmedzené množstvo.

GoHome Reklamné odkazy a Bannery: Reklamné odkazy sa nachádzajú hore vpravo a sú viditeľné po celý čas a hlavný banner sa nachádza na dne stránky, má veľké dimenzie a je ideálnym nástrojom brandingu Vašej spoločnosti.

Nezaváhajte, prihláste Vašu stránku a my Vás budeme kontaktovať a pošleme Vám cenník!!

Štatistiky

Vyhľadávate v zozname 574 702 nehnuteľností. Celkovo ste vyhľadávali 66 317 135krát, z toho dnes 7 992.