- byty DUNAJSKÁ LUŽNÁ

  • Na hľadaný výraz "byty dunajská lužná" sme našli 45 nehnuteľností - priemerná cena 2 686 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 71 m2
    • 89 m2
    • 89 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 89 m2
    • 107 m2
  •  Podľa ceny
    • 191000
    • 239000 (priemerná cena)
    • 287000
    • 2680 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 422 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 80 900 €, 44,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2019.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 44m 2 , Dunajská Lužná, 80.900 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 210 000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.reb.sk

2-izbový byt na predaj v lokalite Dunajská Lužná v Senci GREEN VILLAGE | vila dom | 2-izbový byt | loggia 10 m² | parkovanie REB.sk ponúka na predaj 2-izbový byt vo vila dome v obľúbenom rezidenčnom projekte Green Village v Dunajskej Lužnej. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2 v bytovom....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 132 490 €, 122,85 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou a vlastnou záhradkou. Bývanie s atmosférou rodinného domu! Presne to ponúka byt s veľkou terasou, vlastnou záhradkou a oploteným súkromným areálom s udržiavaným trávnikom a detskými preliezačkami. Byt má dispozíciu rodinného....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty dunajská lužná'
208 000 €
198 000 €
299 999 €
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 215 000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reb.sk

5 a viac izbový byt na predaj v lokalite Dunajská Lužná v Senci INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 6-izbová nehnuteľnosť po kompletnej rekonštrukcii, ideálna na ubytovanie zamestnancov (Dunajská Lužná) REB.sk ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 120 m²....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 220 000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.reb.sk

2-izbový byt na predaj v lokalite Dunajská Lužná v Senci 2-izbový byt na predaj v lokalite Dunajská Lužná v Senci GREEN VILLAGE | Orechová ulica | 2-izbový byt | balkón | investičná príležitosť REB.sk ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Green Village na....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 205 000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.reb.sk

2-izbový byt na predaj v lokalite Dunajská Lužná v Senci ORECHOVÁ ULICA | Dunajská Lužná | 2-izbový byt | balkón | novostavba REB.sk ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe z roku 2018 na Orechovej ulici v obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. Byt sa nachádza v pokojnej rezidenčnej....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 111 000 €, 167,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny 3-izbový mezonetový byt v obci Dunajská Lužná s dvomi parkovacími státiami v uzavretom privátnom areáli. Prakticky riešený byt sa nachádza v novo vybudovanej štvrti, na mieste, ktoré vyniká nielen množstvom zelene, ale aj výbornou občianskou vybavenosťou....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 125 500 €, 107,90 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt s výnimočne nízkymi mesačnými nákladmi. Bývanie s atmosférou rodinného domu! Presne to ponúka byt s veľkým balkónom, loggiou a vlastným parkovacím miestom vo dvore. Byt má veľmi nízke prevádzkové náklady vďaka vlastnému kotlu Viessman a slnečným kolektorom.....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 99 900 €, 64,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt na MANDĽOVEJ ULICI v obci DUNAJSKÁ LUŽNÁ s 2 PARKOVACÍMI STÁTIAMI BYT Mandľová – Dunajská Lužná, okres Senec 3-izbový úžitková plocha: 64 m2 Ytong NOVOSTAVBA plastové okná / strešné okno VELUX dlažba / plávajúca podlaha orientácia: JZ Popis....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 113 990 €, 110,08 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný 3-izbový tehlový byt v Dunajskej Lužnej, ktorý sa nachádza na prízemí rodinného domu s vlastným pozemkom a veľkou terasou. Táto ponuka predstavuje ideálny kompromis medzi bývaním v byte a dome. Doprajte si komfortné a pokojné bývanie s nízkymi nákladmi....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 120 000 €, 86,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 86m 2 , Dunajská Lužná, 120.000 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 319 000 €, 110,76 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2025.,

www.realityplanet.sk

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT 110.76 M2 s VEĽKOU TERASOU 111.02 M2 a VLASTNÝM PARKOVANÍM. Byt sa nachádza v samostatnom nízkoenergetickom dvojpodlažnom vilovom dome v uzavretom areáli, v tichej obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. Vďaka kvalitnému....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 105 000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Mgr Attila Mészáros, 0905428163, attila@realitor.sk. Ponúkame na predaj príjemný 2i byt v tehlovej novostavbe z roku 2014 s parkovacím miestom na začiatku Dunajskej Lužnej na ulici Úzka. Plocha bytu je 53,7m2 a nachádza sa na prvom poschodí (2.NP) štvorpodlažného....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 346 000 €, 101,92 m2 cca 3400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2025.,

www.realityplanet.sk

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny moderný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 101.92 m2, nachádzajúci sa v samostatnom nízkoenergetickom dvojpodlažnom vilovom dome v uzavretom areáli, v tichej obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. K bytu prislúcha záhrada s vydláždenou....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 379 000 €, 132,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu. Zastavaná plocha rodinného domu je 132m2, úžitková plocha je 93m2. Rodinný dom je murovaný s plochou strechou, predáva sa v stave štandard. Dispozícia domu pozostáva s priestrannej obývacej časti spojenej....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 160 000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 102m 2 , Dunajská Lužná, 160.000 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 209 000 €, 49,00 m2 cca 4270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Green Village na Orechovej ulici v Dunajskej Lužnej. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 a má výmeru 44 m² + balkón 5 m². Ponúka príjemné bývanie v pokojnom prostredí s množstvom zelene a výbornou dostupnosťou do....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 380 000 €, 194,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2021.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 194m 2 , Dunajská Lužná, 380.000 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 215 000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 120 m² v tichej časti Jánošíkovskej ulice v Dunajskej Lužnej. Objekt sa nachádza v 3-bytovke so samostatným vstupom, disponuje 6 samostatnými izbami a je pripravený na okamžité využívanie ako ubytovňa,....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 340 000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 98m 2 , Dunajská Lužná, 340.000 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 238 900 €, 59,00 m2 cca 4050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE - projekt Alej Jabĺčko, ktorý vás očarí svojou priestrannosťou a príjemnou atmosférou. Nehnuteľnosť má rozlohu 59,14 m2 s pivnicou plus 10 m 2 balkón plus parkovacie miesto. Nachádza sa na 1.p/ 3 p zatepleného bytového domu....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 295 000 €, 96,65 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový byt v modernej a energeticky úspornej novostavbe, s nadštandardnou vnútornou rozlohou až 96,65 m2, vlastnou 103 m2 záhradou, dvoma parkovacími miestami a výbornou polohou na dosah Bratislavy.....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 205 000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe z roku 2018 na Orechovej ulici v obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. Byt sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí. ⸻ Byt .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 127 000 €, 88,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradkou a dvomi parkovacími miestami v Dunajskej Lužnej na Čerešňovej ulici.. Celková výmera podlahovej plochy bytu (bez terasy) je 87,91 m2 a pozostáva z: 2x spálna, otvorená obývačka s kuchyňou, WC s práčkou, špajza, kúpeľňa s WC,....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 329 000 €, 247,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový moderný dvojpodlažný byt so záhradou a parkovaním, na ulici Záhradná, Dunajská Lužná, 4 izbový tehlový mezonet s galériou, so záhradou 146 m2, 2x kúpeľňa, komora, krytá terasa, parking na pozemku, bazén, klimatizácia, plus vlastná studňa na ulici Záhradná....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 220 000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 305 900 €, 102,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Dunajskej Lužnej na Hlavnej ulici. Úžitková plocha bytu: 102 m2. Stav objektu: novostavba. Komplex tvoria 3 budovy, v ktorých sa nachádzajú samostatné 3 byty.so samostatnými vchodmi a samostatnými upravenými záhradami a terasami. Ku každému bytu....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 220 000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Dunajskej Lužnej , prípadne v blízkom okolí do 220.000EUR . Podmienka je obytná plocha okolo 80m2 . Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária , prevod nehnuteľnosti....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 155 000 €, 111,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj priestrannej Novostavby 4-izbového bytu, ul. Javorová, Dunajská Lužná. Poschodie: prízemie/2. Rozloha: 111 m2 byt + terasa 16 m2 + predzáhradka 80 m2. K dispozícii je vonkajšie parkovacie státie pre 1 auto. Novostavba bola kolaudovaná v roku 2013 a je v prevedení/vybavení:....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 223 000 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám zariadený 2,5 izbový byt v obci Dunajská Lužná , Jarná ul. BYT: ► novostavba ► zateplený bytový dom ► plocha: 58m2. ► podlaha: plávajúca / dlažba. ► okná: plastové. ► kúpeľňa : klasická vaňa. ► konštrukcia objektu: zmiešaná. ► kúrenie: lokálne radiátory (plynový kotol)....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 209 000 €, 81,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásny 3 – izbový byt s veľkým balkónom, priestrannou pivnicou a dvomi parkovacími miestami v obci Dunajská Lužná, na ulici Studená v rezidenčnej časti GRUNDER REZIDENCE. Tento slnečný klimatizovaný byt má veľkosť 67,7m2 a nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží v bytovom....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 209 000 €, 49,00 m2 cca 4270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 239 000 €, 91,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 227 900 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 317 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Súkromie bytu tvorí poschodie, kde sú dve priestranné samostatné izby. Jedna izba je s veľkým šatníkom a druhá izba je s veľkým balkónom s výhľadom do záhrady. Medzi izbami je kúpeľňa s vaňou, práčovňou i toaletou. Výhodou bytu je podlahové kúrenie s plynovým kotlom. Byt je štýlový....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 215 000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 273 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Hlavná Obec: Dunajská Lužná Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhradou ktorý je súčasťou 3-domu v obci Dunajská Lužná Váš nový domov v modernej novostavbe typu trojdom. Každá jednotka má vlastný samostatný vstup s bránkou,....