- byty PREŠOV prenajom

  • Na hľadaný výraz "byty prešov prenajom" sme našli 322 nehnuteľností - priemerná cena 7 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 384
    • 480 (priemerná cena)
    • 576
    • 7 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, PREŠOV, 750 €, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Prenajmem 2-izbový byt 55m 2 , Prešov, 750 € .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 450 €, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

4 izbový byt prenájom Prešov Ponúkame do prenájmu 4-izbový byt v Prešove na sídl. II, ulica Marka Čulena. Tichá lokalita, upravený dvor s detským ihriskom, menší počet bytov v bytovom dome, dobrí susedia, parkovanie pri dome. Byt sa nachádza na 1. poschodí, má 80 m2, 4x izba, kuchyňa,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 520 €, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Opäť si raz musíte hľadať prenájom a nebaví Vás už to neustále sťahovanie? Chcete konečne skutočne pekný, moderný a zariadený 2 izbový byt, v ktorom by ste boli spokojní dlhodobo? Alebo vás ponuka bežných bytov neoslovila a chcete si užívať vyšší level bývania? Máme pre Vás riešenie.....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty prešov prenajom'
620 €
800 €
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 800 €, 85,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, priestranný 3-IZBOVÝ byt s 2 loggiami na sídlisku Sekčov, na ulici Magurská v zateplenom bytovom dome . 🏪 Skvelá lokalita s kompletnou vybavenosťou: Byt sa nachádza v obľúbenej časti Sekčova na Magurskej ulici. V blízkosti....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 690 €, 66,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS reality Prešov 🏡 ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný , priestranný a výborne dispozične riešený 2 izbový byt s lodžiou na ulici Martina Benku v Prešove vo vyhľadávanej časti sídliska Sekčov s kompletnou občianskou vybavenosťou. 3D 🎥 prehliadka ►https://bit.ly/4vyNCKe◄....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 560 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2025.,

www.benard.sk

Na prenájom veľký 2 izbový čiastočne zariadený byt, s nádherným výhľadom Prešov, ulica Švábska. Pozostáva: vstupná chodba, kuchyňa, 2 x izba, lodžia, kúpeľňa, samostatné wc - byt: 56 m2 , poschodie 7/7 - výťah - veľká lodžia - orientácia V/Z - dlažba: chodba, kúpeľňa, wc, kuchyňa,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 449 €, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

3 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM , PREŠOV, UL.ŠAFARIKOVÁ 3 izbový byt na prenájom ul. Šafáriková, Prešov. Pozostáva: vstupná chodba, hala, kuchyňa, spálňa, izba, kúpeľňa a wc. -75 m2 , 2/2 -orientácia V/Z -plávajúca podlaha ( obývačka, hala, 2 x izba) -keramická dlažba ( kúpeľňa, kuchyňa)....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 370 €, 72,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 3 izbový byt, 72 m2, Prešov - Federátov, 370 EUR (v  ponuke dnes ) Na dlhodobý prenájom, priestranný 3,5 izb. byt (72m2) v zateplenom bytovom dome (2/7 posch.) na ulici Federátov, sídlisko Sekčov, Prešov. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii – plávajúce podlahy,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 310 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dam do prenajmu, aj dlhodobo ciastocne zariadeny velky dvojizbovy byt na sidlisku 2. Ulica obrancov mieru. Cena s energiami spolu 310 Eur.Piste na insahu@centrum.sk .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 650 €, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkám na prenájom veľmi pekný, zariadený 2 izbový byt v Prešove, sídlisko 2, ulica Levočska. Poschodie 3. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, obývacia izba,spalňa, kuchyňa , kúpeľňa, WC. balkon Vybavenie bytu: komplet zariadena kuchynka, pracka , K bytu patri pivnica Celkový dojem:....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 790 €, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na prenájom nádherne zrekonštrouvaný 2 izbový byt na ul. Vlada Clementisa, Sídlisko III, Prešov Vynikajúca občianska dostupnosť a vybavenosť, park, preliezky, workout stanice, Kaufland, poliklinika, školy, škôlky, centrum do 10 min pešo Výmera: cca 55 m2 4 podlažie (s výťahom)....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 1 000 €, 429,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.benard.sk

video ponuky: https://youtu.be/o_jhByjrvfY https://youtu.be/DyK8wWANEIw https://youtu.be/a8vKKLwmprk BENARD reality- Jana Lukošíková Vám ponúka na prenájom ( príp. aj predaj) túto dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu v atraktívnej lokalite na Vajanského ul. v Prešove. Budova je vhodná....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 390 €, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám do prenájmu (min. 1 rok) 3 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom na sídlisku Šváby, Lomnická ulica. Byt sa nachádza na 7/7 posch. v zateplenej bytovke. Byt je čiastočne zariadený, vrátane spotrebičov (vstavaná kuchynská linka, vstavené spotrebiče, vstavené skrine, )Cena prenájmu....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 150 €, 20,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 1 izbový byt, 20 m2, Prešov - M. Čulena, 150 EUR (v  ponuke dnes ) Prenájom- 1 izba v rodinnom dome v PO, tiché príjemné prostredie, samostatný vchod. Dom cca. 10 min. autobusom od centra mesta Dám do prenájmu plne zariadenú izbu v rodinnom dome (pre 1 osobu alebo....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 220 €, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem od marca 2012 pracujúcej žene 1-izbový byt na Sídlisku III v Prešove. Č.t.: 051/771 37 90 .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 400 €, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom 3-izb. byt s loggiou, ulica Lomnická, Prešov Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt, 65 m2, 4.posch./8, orientácia V/Z. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - nové plastové okná, podlahy, murované jadro, stierky, nová sanita, sprchovací kút, vaňa, vstavaná skriňa....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 320 €, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem slnecny, zatepleny, zariadeny dvojizbovy byt s balkonom na ulici Matice Slovenskej v Presove. Byt sa nachadza 10 minut chodze od centra mesta, nedaleko su autobusove zastavky. V blizkosti je OD Kaufland, Jednota, Central. Byt je vhodny ihned pre max 2 ludi. Bez strvornohych....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 350 €, 72,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Hladam seriozych najomnikov na dlhodobo.Byt je v ponuke s balkonom bez pivnicneho priestoru.Jedna splatka voperd-depzit ktora bude vratena v posledny mesiac najmu(psledny mesiac neplatite). .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 600 €, 119,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Čiastočne zariadený 4-izbový byt 95 m2, terasa 24 m2, špajza, samostatné WC a kúpelňa, plastové okná, plávajúca podlaha, 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži + 1 park. miesto vo vonkajšej garáži. Pekné uzavreté prostredie 500m od centra na ulici Veselá. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 340 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2 izbový byt vo výhodnej lokalite sídliska II. na ul. Obrancov mieru. Byt je kompletne zariadený. Voľný k 01. 04. 2012. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 450 €, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 3 izbový byt, 70 m2, Prešov - Jarková, 450 EUR (v  ponuke 18 dní ) Prenajmem 3-izbový mezonetový byt v centre Prešova, v novostavbe, ul. Jarková,3. poschodie, vo veľmi slušnom štandarde. Byt je kompletne zariadený s kompletne vybavenou kuchynskou linkou, WC, kúpeľňa....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 700 €, 48,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Prenajmem moderný, svetlý, nový byt s posedením pre vás a záhradkou pre Vášho psíka Privátne parkovanie Výmera: 48 m2 + pivnica + balkón Lokalita: tichá ulica s rodinnými domami - Janáčková. Kompletná občianska vybavenosť, supermarkety, zastávka MHD, lekáreň, poliklinika, školy, škôlky....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 300 €, 57,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom 2. izb., nezariadeného bytu,slnečný byt, balkón, pivnica, pri MAXe, dlhodobo, najlepšie ml. rodine s 1-2 deťmi. .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 650 € na 630 € dňa 18.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, PREŠOV, Centrum, 630 €, 55,00 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.05.2026 - 650 €
18.05.2026 - 630 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom zariadený a rekonštruovaný 2 izbový byt v širšom centre mesta - ul Majakovského. Bonusom je samostatný vlastný bezbariérový vstup do bytu so vstupnou chodbičkou. Byt bude k dispozícii cca v polovici júna 2026. Je pre max 2 osoby. Uvedená cena je vrátane energií....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 330 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2-Izb. Byt. Velky, Slnecny, Tehlovy byt v Zateplenej bytovke na medziposchodi na ulici Obrancov Mieru na Sidl.2 v PO. Potraviny, mäsiaren, zastavka mhd blizko domu. Centrum mesta 10 minut peso. Byt je zariadeny v povodnom stave. Volny ihned. Aj kratkodobo. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 220 €, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom 3-izb. byt s loggiou, Prešov, Sekčov Ponúkame na prenájom 3-izbový byt čiastočne zariadený, s presklennou loggiou, V kúpeľni bola nainštalovaná nová vaňa, v predsieni je riešená trojdielna vstavaná skriňa, v kuchynskej linke predpríprava na umývačku riadu. K dispozícii je....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 350 €, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt na Šrobárovej ulici v Ponúkame na prenájom 2,5 IZBOVÝ BYT na Šrobárovej ulici v Prešove. Byt má rozlohu 65 m2, nachádza sa na 7/7 poschodí a je bez balkóna. Prenajímať sa bude nezariadený. Cena: 350,-€ / vrátane energií. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 300 €, 64,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Byt je situovaný vo výhodnej lokalite na sídlisku Sekčov (v blízkosti OC MAX). Je v pôvodnom stave, dobre zachovaný a príjemne zariadený, s plným vybavením (chladnička, práčka, rýchlovarná konvica, televízor) a možnosťou okamžitého bývania. Pozostáva z dvoch samostatných, priestranných....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 400 €, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

3.5 izbový byt na prenájom, Orgovánová, Prešov Ponúkame na prenájom 3,5 izbový byt v rodinnom dome na Šidlovci, ulica Orgovánova. Rozloha bytu je 100 m2 + garáž 20 m2. Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží rodinného domu s 8 árovou záhradou a je po kompletnej rekonštrukcii, s....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 420 €, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom - ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt Ponúkame na prenájom 3 izbový byt 82 m2, 1.posch./7, 4 loggie, komora, 2 x WC. Byt je po čiastočnej rekonštrukcií - nové plastové okná, podlahy, murované jadro, vstavaná skriňa v predsieni, bezpečnostné dvere, čiastočne zariadený....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 350 €, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2 izbový byt, 65 m2, Prešov - 17. novembra, 350 EUR (v  ponuke dnes ) Prenajmem kompetne zariadený 2-izbový byt oproti Prešovskej univezite. Dlhodobo dám do prenájmu zariadený 2-izbový 60m2, tehlový byt v Prešove na ulici 17.novembra oproti Prešovskej univerzite.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 420 €, 49,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponúkame na prenájom od 1. 10. 2012 dvojizbový byt na Sídlisku II v Prešove, na 2. poschodí v zateplenej bytovke, byt je teplý a slnečný. Byt je kompletne zrekonštruovaný, v celom byte je drevená podlaha, drevené eurookná, z obývačky francúzske okno na loggiu. V spálni vstavané skrine,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 350 €, 58,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponukam na prenajom priestranny 2-izbovy byt s balkonom, ciastocne zariadeny, volny od februara. Byt sa nachadza vo vyhladavanej lokalite v blizkosti OC Max s vybornou obcianskou vybavenostou (MHD, obchody). Blizsie informacie emailom. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 300 €, 66,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

2+1, Sídlisko Duklianských hrdinov, Prešov Ponákam do prenájmu 2izbový byt v centre presova Sidlisku Duklianskych Hrdinov 23 (pri florianke). Kuchynska linka, eletricka rura a sporak, plastove okna, parkety. Cena energií je cca 130eur , platí sa podľa platobného výmeru (....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 400 €, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám do prenájmu nadštandartne riešený 2 - izbový byt s balkónom v užšom centre mesta Prešov. Byt je zariadený po kompletnej rekonštrukcii (omietky, plávajúce podlahy, plastové okná), nová kuchynská linka a zariadenie, kúpeľňa, nové elektrospotrebiče (mikrovlnka, chladnička, práčka,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 500 €, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom bytu Prenajmem 3 izbový zariadený byt na Hlavnej ulici v Prešove. Byt je 80m2 Mesačný nájom 500.-€ + energie .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 370 €, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom:3 izbový byt,sídlisko Šváby/Solivar. Ponúkam na dlhodobo do prenájmu slnečný,nezariadený 3 izbový byt s rozlohou 75 m2 + loggia,poschodie 8/8,orientácia V/Z na Lomnickej ulici sídliska Šváby/Solivar. Byt je po rekonštrukcii a nachádza sa v tichej lokalite s plnou občianskou....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 750 €, 58,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pozostáva: vstupná chodba, kuchyňa s obývačkou, spálňa, izba, balkón. - 58 m2 , 2/2 - byt v osobnom vlastníctve - plávajúca podlahy v izbách - keramická dlažba ( kúpeľňa, balkón, vstupná chodba, kuchyňa) - keramický obklad ( kúpeľňa, kuchyňa) - kuchynská linka ( plus vstavané spotrebiče-....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 299 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2-Izb. slnecny tehlovy byt na sidlisku 2 v Presove. Zariadeny - foto poslem. 10 minut peso od centra mesta. Aj Kratkodobo pre pracujucich a serioznych ludi. Viac info poskytnem. Volny ihned. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, Centrum, 320 €, 53,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájom byt v slnečnom byte, čiastočná rekonštrukcia, nová kuchynská linka, vlastné kúrenie, dobrá lokalita v blízkosti 200 m, MŠ,ZŠ,obchodné centrum TESCO, kostol a pod. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 310 €, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponúkam na prenájom 3 izbový byt bez balkónu na ulici Engelsovej v Prešove(vedľa ulice Obrancov mieru). Byt má rozlohu 70m2 a je v pôvodnom stave. Ide o veľmi tichú a príjemnú lokalitu. Byt sa nachádza na prízemí z 3 poschodí v tehlovom dome, pred objektom je možnosť parkovania.Byt....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 700 € na 650 € dňa 15.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, PREŠOV, 650 €, 50,00 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
01.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 2- izbový byt (50 m2) vás hneď pri vstupe príjemne prekvapí. Od prvého momentu v ňom cítite jasnú logiku a príjemnú svetlosť, ktorá vás okamžite odstrihne od mestského tempa. Je to poctivo pripravené bývanie, ktoré ponúka presne to, čo človek po dlhom dni v práci hľadá: svätý....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 322)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť