- byty RUŽOMBEROK

  • Na hľadaný výraz "byty ružomberok" sme našli 143 nehnuteľností - priemerná cena 2 339 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 49 m2
    • 62 m2
    • 62 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 62 m2
    • 74 m2
  •  Podľa ceny
    • 116000
    • 145000 (priemerná cena)
    • 174000
    • 2330 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 172 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, RUŽOMBEROK, 129 900 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 2 IZBOVÝ BYT (apartmán) s BALKÓNOM. Byt sa nachádza na 3. poschodí, v päťposchodovom rekreačnom dome Fatrapark II, v lokalite Hrabovská dolina - Ružomberok. Byt je kompletne zariadený, vhodný aj ako investícia s účelom využitia....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 220 000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt so samostatne stojacou garážou a záhradou v centre Ružomberka . Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží) v tehlovom dvojpodlažnom dome, v ktorom sú len dva byty – čo zaručuje maximálne....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 155 000 €, 60,60 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 277 323 €, 69,00 m2 cca 4020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 185 000 €, 72,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 45 000 €, 34,10 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.byvajsi.sk

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkóna na ulici Ž. Silbigera v Ružomberku. Byt sa nachádza na prízemí v tehlovom bytovom dome. V byte sú plastové okná, podlahové elektrické kúrenie, krbová piecka v kuchyni, podlahy kombinácia....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 134 000 €, 55,30 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 134 000 €, 55,30 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 75,53 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.realityplanet.sk

REZERVOVANÉ. AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na chádza na ulici Š. Moyzesa v Ružomberku. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne ( murované bytové jadro s novými rozvodmi elektriky ), obývacej izby s balkónom,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality aktívne HĽADÁ BYT NA KÚPU pre konkrétneho klienta, ktorý má už zabezpečené financovanie. Hľadáme 3-izbový byt v Ružomberku, ktorý je aspoň čiastočne zrekonštruovaný, aby sa alo ihneď po kúpe nasťahovať. Ideálny byt bude mať balkón, najradšej v lokalite Roveň, ale nie je....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 69,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality pripravuje do ponuky na konci januára 3iz. byt loggiou v Ružomberku na sídlisku oKlačno. Byt sa nachádza na 1 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Do bytu sa dostanete novými bezpečnostnými dverami. V byte je položená plávajúca podlaha pre ľahké udržiavanie čistoty.....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 340 373 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 57,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.03.2025.,

www.realityplanet.sk

3D priestor:*** https://bit.ly/41HfL5e *** TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2+1-izbový byt s 2 balkónmi vo vyhľadávanej časti Ružomberka. Slnečný byt zo 6 podlažia zrevitalizovaného bytového domu s novým výťahom ponúka nádherné výhľady . Zaujímavá lokalita....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 125 000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 42,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj luxusný 1-izbový byt v exkluzívnom chalete v HrabovejDISPOZÍCIA: Byt je vedený na liste vlastníctva ako byt s výmerou 37 m² + 7 m² terasa. Po vstupe do budovy sa byt nachádza hneď po ľavej strane. Samotný interiér je premyslene riešený ako jeden veľkorysý, vzdušný....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 90 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rozloha bytu cca 37 m2. Aspoň čiastočná rekonštrukcia (murované bytové jadro). CENA do 90.000,-€. Platba v HOTOVOSTI. Cena je orientačná a závisí od stavu ponúkanej nehnuteľnosti, jeho výmery a lokality v danom meste. .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 76,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na chádza na ulici Š. Moyzesa v Ružomberku. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne ( murované bytové jadro s novými rozvodmi elektriky ), obývacej izby s balkónom,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 207 483 €, 64,10 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 155 000 €, 60,60 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 180 323 €, 48,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 290 903 €, 76,99 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 75 000 €, 76,20 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

- PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2i byt bez balkóna v pôvodom stave. Byt sa nachádza na 2. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v blízkosti ÚVN. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, 2 izieb. V obývacej izbe je pôvodné okno. Náklady....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Ružomberok - Smreková, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 208 453 €, 63,08 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 114 363 €, 32,00 m2 cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Staršia, cca 10 ročná rekonštrukcia... Ponuky zasielať výlučne mailom, telefon mám zvyčajne kvoli zamestaniu vypnutý. Predaj mi nesúri, obhliadky predbežne možné len cez víkend. Cena je minimálne 125.000 €. M. Meno: .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 123 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Smreková, Ružomberok Dispozícia: 3-izbový byt Úžitková plocha bytu: 73 m² Loggia: áno terasa: nie Výťah: áno Poschodie: 1/11 Konštrukcia domu: panelový Stav: čiastočná rekonštrukcia Orientácia: juh/východ Vykurovanie: ústredné POPIS BYTU: Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 150 000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 145 000 € na 135 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, RUŽOMBEROK, 135 000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 145.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 158 983 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka nadštandardný 89,60m2 kompletne zrekonštruovaný 4izbový byt s dvomi balkónmi (jeden zateplený) na okraji sídliska Klačno v Ružomberku. Byt sa nachádza v tichej časti, na konci ulice s dostatkom parkovacích miest. Za bezpečnostnými dverami Vás privíta vkusne zariadený....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 32,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 32m 2 , Ružomberok - Veterná, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 290 903 €, 85,76 m2 cca 3390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 130 000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 3. p. v bytovom dome s výťahom na Bystrickej ceste v Ružomberku. Dispozícia bytu - vstupná chodba, kuchyňa s lóggiou a so špajzou, WC, kúpeľňa, 3 izby, z toho 1 s balkónom.....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 320 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: v byte nachádzajú tri spálne, obývacia izba s kuchyňou, pracovňa, predsieň, špajza, kúpeľňa, WC, technická miestnosť. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva so zabudovanými spotrebičmi, elektrický sporák s keramickou platňou, keramický obklad okolo kuchynskej linky,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt s loggiou nachádzajúci sa v panelovom bytovom dome s výťahom na Liptovskej ulici na sídlisku Klačno v Ružomberku. Byt je po rekonštrukcii - plastové okná, vymenené rozvody elektriky v celok byte, znížené stropy s led osvetlením,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 150 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Súčasťou sú 2 pivnice – jedna vhodná aj ako domáce fitko, podiel na pôjde, a zadná záhradka s možnosťou využitia aj na grilovaciu párty a podobne. Predáva sa kompletne zariadený, možnosť okamžitého nasťahovania. Byt je vybavený modernými prvkami ako americká chladnička, bezpečnostný....