- dvoupokojový NITRA

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový nitra" sme našli 125 nehnuteľností - priemerná cena 2 484 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 45 m2
    • 56 m2
    • 56 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 56 m2
    • 68 m2
  •  Podľa ceny
    • 112000
    • 141000 (priemerná cena)
    • 169000
    • 2480 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 119 900 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Nitra, 119.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka NA PREDAJ veľmi pekný a dispozične pozmenený 2 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018 na Jedlíkovej ulici v Nitre na sídlisku Klokočina. V byte bola pozmenená dispozícia. Bola dorobená priečka, ktorá rozdeľuje obývaciu izbu od kuchynského....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 000 €, 36,00 m2 cca 3690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj šikovný 2 izbový byt na Chrenovej, ktorý sa nachádza na 2 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. BYT Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštaláciu, podlahy, stierky a zmenu dispozície. Predáva sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 500 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 560-112-MIGa Nitra centrum – Hollého ul. – 3 izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou 2 - izbový byt (prerobený na 3 - izbový) - (60 m2) sa nachádza na 1.poschodí /6 p. bytového domu Zmenená dispozícia – vstupná chodba , samostatné WC, kúpeľňa, obývacia miestnosť s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 108 000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka kompletne prerobený 2 izb byt s veľkým balkónom v centre mesta Hollého ul, na 3 p/4,58m2. Výhody:blízkosť centra mesta,parku,potraviny,MHD,výborné parkovanie,škola,škôlka V byte prebehla kompletná rekonštrukcia -plastové okná -plávajúca podlaha -murované jadro -nové....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 135 000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt (2kk) na 3/7 poschodí, na sídlisku Klokočina - Nitra. Byt s rozlohou 45 m2 a pivnicou sa nachádza v zateplenom bytovom dome.Drevené parkety, dobrá dispozícia a zariadenie!V byte bola pred pár rokmi spravená rozsiahla rekonštrukcia: murované....

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pôvodný 1 izbový byt prerobený na 2 izbový v Nitre v časti Chrenová, Štiavnická ulica. Rozloha bytu je 48 m2 a nachádza sa na 1 poschodí (vo výške druhého podlažia) z 12. Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s výstupom na balkón, obývačka, izba, druhá chodba,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 143 000 €, 48,52 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťou prerobiť si byt podľa vlastných predstáv? Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 48,52 m² s veľkým balkónom v zateplenom bytovom dome na ulici 8. Mája v Nitre. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 000 €, 56,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: 2 IZB. BYT S LODŽIOU V CENTRE MESTA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII Cena: 97 000 € Lokalita: Centrum – Štúrova ulica (pri Dome služieb) Mesto: Nitra Výmera s lodžiou: 56 m² Počet izieb: 2 Balkón/Lodžia: áno Poschodie: 3/10 Výťah: áno Vlastníctvo: osobné ▪ vyhľadávaná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 79 900 €, 68,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F041-112-MATa Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na ulici Hlboká v meste Nitra, časť Čermáň. • výmera bytu - 68 m2 • byt sa nachádza na 4. poschodí z 5. • chodba, 2 priestranne izby, kúpeľňa s vaňou, wc, kuchyňa, špajza, loggia • byt v pôvodnom stave ponúka rekonštrukciu podľa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 95 000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F001-112-FIB Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt v Nitre, mestská časť Párovce. • výmera bytu - 56 m2 • orientovaný na južnú stranu - dostatok slnečného svetla • v každej izbe je balkón ( 2 balkóny v byte ) • chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 2 x izba a pivnica • byt sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 960 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame v predpredaji nové byty v developerskom projekte Ďurkova20. Výstavba modernej bytovky sa začne v júni 2020, bude ukončená v júni 2021 a už dnes je možné rezervovať si byt v predpredaji a využiť tak predpredajnú akciu na parkovacie miesto k bytom zdarma. Všetky byty budú vybavené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 47,00 m2 cca 3300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu nachádzajúceho sa v centre Nitry, v blízkosti Mlynov. Byt s výmerou 47 m2 je kompletne prerobený. Byt ponúka výborný potenciál pre vlastné bývanie aj ako investičnú nehnuteľnosť na prenájom. K bytu prináleží....

 
 
 
  Byt, NITRA, 77 000 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F009-113-FIB Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt na ulici Kmeťová, Nitra - Klokočina. • bezbariérový prístup ocenia hlavne starší, či handicapovaní ľudia • výmera bytu je 47 m2 • chodba, 2 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou a wc, kuchyňa, pivnica • byt sa nachádza na prízemí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v srdci Nitry! Hľadáte moderné bývanie priamo v centre mesta? Tento 2,5-izbový byt je skvelou voľbou pre jednotlivcov, páry aj ako investícia, nakoľko je byt momentálne prenajatý. Lokalita: Centrum Nitry – pešia dostupnosť ku všetkému dôležitému: obchody,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Nitry na Párovskej ulici. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, kde sú vymenené stupačky, zateplená fasáda, vynovený interiér spoločných priestorov domu a nový výťah. Dispozicia: vstupná chodba, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v žiadanej a pokojnej lokalite na Baničovej ulici. Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu tichého bývania s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta, ktoré je vzdialené len pár minút chôdze. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 150 000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu s loggiou na 3. poschodí s výťahom v Nitre v centre na Štúrovej ulici. Byt s výmerou 58m2 /+loggia/ je čiastočne prerobený. K bytu prislúcha i pivnica. Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 119 900 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REALITY18 NITRA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v lokalite Nitra - Štúrova ulica Úžitková plocha bytu 58 m2 Byt sa nachádza na 1 poschodí s výťahom s pivnicou v suteréne bytového domu Parkovanie pred bytovým domom a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 58,2m2 a nachádza sa na 3 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka, chodba, 2x izba, kúpeľňa, WC a pol izba (izba pre 1 dieťa, pracovňa, posilovňa). K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 500 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F175-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 46,80 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 59,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F020-113-DIBEa Na predaj 2,5 izbový byt v meste Nitra, Benková ulica. ROZLOHA: - výmera - 59 m² POSCHODIE: - 3. poschodie zo 7. DISPOZÍCIA: - chodba, kúpeľňa, wc, kuchyňa, obývačka, 2 x izba, 1 x pol izba, loggia - pivnica 3 m² BYT: - bezbariérový prístup - po čiastočnej rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichšie lokality, s dostupnou občianskou vybavenosťou. Cena dohodou v závislosti od stavu ponúknutého bytu a lokality. V prípade, ak zvažujete predaj Vášho bytu, alebo poznáte niekoho, kto má na....

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 000 €, 66,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 181 400 €, 44,21 m2 cca 4100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom na balkón, samostatná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 32 830 €, 49,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 198 583 €, 62,00 m2 cca 3200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 178 000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý 2-izbový byt s tromi balkónmi v pôvodnom stave s výbornou dispozíciou na Štúrovej ulici v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + dobré parkovanie v okolí bytového domu + vyhľadávaná lokalita blízko centra + výborná dispozícia bytu + 3 x balkón....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 90,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 32 490 €, 57,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 990 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 35 750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 233 €, 56,50 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 162 000 €, 50,00 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 125)

<< <1 2 3> >>