• GoHome Professional
jednoizbový byt Bratislava 1 BRATISLAVA - GoHome
  • jednoizbový byt Bratislava 1 BRATISLAVA - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - jednoizbový byt Bratislava 1 BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "jednoizbový byt bratislava 1 bratislava" sme našli 59 nehnuteľností - priemerná cena 3 189 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 31 m2
    • 39 m2
    • 39 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 39 m2
    • 47 m2
  •  Podľa ceny
    • 101000
    • 126000 (priemerná cena)
    • 152000
    • 3180 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • zrekonštruovaný
    • nezariadený
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-7%

Ceny sa zmenila z 25 900 € na 24 050 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 24 050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 25.900 €
02.05.2026 - 24.050 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 330 000 €, 62,01 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 22 620 €, 39,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 26 910 €, 39,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 335 000 €, 67,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 13 000 €, 20,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 15 618 €, 26,03 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 22 200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom nebytový priestor v historickej budove na Obchodnej ulici - BA I. Priestor je vhodný na bývanie, kanceláriu, salón, služby Orientovaný do tichého vnútrobloku 2/NP s výťahom Podlahová plocha: 40m2 Samostatný vstup Klimatizácia Kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, Na žiadosť, 25,40 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj elegantný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta – Krížna ulica. Ideálna voľba pre mestského profesionála, štartovacie bývanie alebo ako investičná príležitosť. .

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 22 550 € na 21 730 € dňa Včera
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 21 730 €, 41,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 22.550 €
12.05.2026 - 21.730 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, Na žiadosť, 25,40 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 1, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

.