• GoHome Professional
nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur - GoHome
  • nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti michalovce byt do 120000 eur" sme našli 197 nehnuteľností - priemerná cena 1 408 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 47 m2
    • 59 m2
    • 59 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 59 m2
    • 71 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 1400 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka 3-izbový byt s nádherným výhľadom situovaný v pokojnej a vyhľadávanej časti mesta ( ulica Farská ). Výhodami bytu sú plastové okná, murované jadro, 3 nepriechodné izby, samostatná kuchyňa so špajzkou, kúpeľňa so saunou, samostatná toaleta,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 127 890 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita: Kyjevská ulica v okrajovej časti mesta ponúka príjemné prostredie a dostatočnú občiansku vybavenosť. Priamo pod bytovým domom sa nachádzajú menšie potraviny, neďaleko sú aj predajňa Coop Jednota, pizzeria, rýchle občerstvenie a reštaurácia môjBRGR. Rodičov určite poteší....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 127 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

✅Ponúkame na predaj 2-izbový byt v modernom štýle – Novostavba Michalovce, projekt Greenside 1 Obklopený zelenou prírodou a zároveň blízko mestského centra, tento štýlový 2-izbový byt v novostavbe predstavuje ideálne bývanie pre každého, kto hľadá pohodlie spojené s moderným životným....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 127 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v meste Michalovce: - Tento moderný byt s rozlohou 50 m² ponúka komfortné bývanie v príjemnej lokalite plnej zelene. - Súčasťou bytu je priestranný balkón s výmerou 7 m², ideálny na rannú kávu alebo večerný oddych. - Byt....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 70 000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na sídlisku Stráňany. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s balkónom. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a má murované jadro. V byte sú plastové okná, drevené podlahy, na stenách sú stierky, znížené stropy a bodové svetlá. K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 69 990 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Strážskom. Plocha samotného bytu je 54m2 a pozostáva z dvoch veľkých izieb. K bytu patrí veľká garáž, veľká kotolňa a pivnica. Bezproblémové parkovanie. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Plastové okná, klimatizácia, nová elektrina. Cena dohodou.....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 69 990 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom. Plocha: úžitková 65m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí s výťahom. Byt je pekný, dobre dispozične riešený, zrekonštruovaný (murované jadro, stierky na stenách, kvalitné plastové okná, zateplené podlahy). Bytový dom je zrekonštruovaný,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 69 990 €, 56,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Libero Slovakia ponúka na predaj jedinečný 2i byt s 2 balkónmi. Rozloha bytu je 56m2, nachádza sa na 1 poschodi z 8. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy, sanita a dlažba v kúpeľni a toalete, nová kuchynská linka s vybavením. Byt je aktuálne prenajatý....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €, 63,85 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza priamo v pulzujúcom centre mesta, čo zaručuje vynikajúcu dostupnosť ku všetkým službám a kultúre. K nesporným výhodám patrí aj parkovanie hneď pri byte, čo je v centre mesta neoceniteľný bonus. Do bytu sa dostanete po charakteristických železných točitých schodoch....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Farská Obec: Michalovce Ponúkame Vám na predaj 3-izb. byt na ul. Farská v Michalovciach. Byt je po staršej rekonštrukcií, murované jadro, plastové okná, dvere, plávajúce podlahy, znížené stropy. Dispozičné riešení: - 2 samostatné izby - obývačka s priechodom na balkón - kuchyňa....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Michalovce Ponúkame Vám na predaj krásny tehlový 2- izbový v centre mesta Michalovce. Hľadáte bývanie, ktoré spája štýl, komfort a výbornú lokalitu? Tento kompletne zrekonštruovaný byt Vás zaujme už pri vstupe! Majte všetko "na dosah ruky" a zároveň si užívajte pokojné bývanie.....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Michalovce Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka 3-izbový byt s nádherným výhľadom situovaný v pokojnej a vyhľadávanej časti mesta ( ulica Farská ). Výhodami bytu sú plastové okná, murované jadro, 3 nepriechodné izby, samostatná kuchyňa so špajzkou, kúpeľňa so saunou,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 71 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj krásnu, kompletne zrekonštruovanú chatu vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti – Zemplínska Šírava – Prímestská: - chata prešla kompletnou modernizáciou – je zateplená, má nové plastové bezpečnostné dvere a v kuchyni sú dve výklopné okná značky Velux, - disponuje vlastnou....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 67 500 €, 68,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Michalovce - J. Hollého, 67.500 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 69 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte ideálne miesto pre svoju rekreačnú chatu? Tento pozemok o výmere 700 m² v krásnej lokalite Vinianka ponúka očarujúci výhľad na Zemplínsku Šíravu a perfektné možnosti na oddych a relax. Výhody pozemku: - Vyhľadávaná rekreačná oblasť len pár minút od pláže - Možnosti pre turistiku,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 69 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.bazos.sk

Hlavné benefity: • účelne riešený byt vhodný na vlastné bývanie aj ako investícia • zrekonštruovaný – bez nutnosti ďalších úprav • takmer kompletne zariadený – pripravený na okamžité bývanie alebo prenájom • oddelená kuchynka vybavená spotrebičmi • vyhľadávaná lokalita • nízke mesačné....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 66 900 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Michalovce, Nad Laborcom. Plocha: úžitková 50m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 7 s výťahom.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 66 890 €, 39,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 39m 2 , Michalovce, 66.890 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 68 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť je ideálna ako štartovacie bývanie pre jednotlivca či pár, ale aj ako investičná príležitosť. Vďaka svojej dispozícii a polohe je vhodná na okamžitý prenájom alebo ako praktická kancelária či menší ateliér. Moderný charakter bytu dopĺňajú napínané stropy a zasklený balkón,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 68 490 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.bazos.sk

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 64 500 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 67m 2 , Michalovce - Púpavová, 64.500 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 128 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj krásny, zrekonštruovaný 3-izbový byt na Leningradskej ulici v Michalovciach, na sídlisku Východ: - byt má výbornú dispozíciu a nachádza sa v bytovom dome s moderným výťahom a bezbariérovým prístupom priamo z prízemia, - má rozlohu 60 m² a pozostáva zo vstupnej chodby....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita: Ulica Užhorodská ponúka kompletnú občiansku vybavenosť doslova na pár krokov. Obľúbený supermarket Billa je vzdialený približne 6 minút pešo, Lidl dokonca iba 3 minúty. K základnej škole sa pohodlne dostanete za 10 minút chôdze. Na príjemné prechádzky láka blízka rieka Laborec....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa na 8. poschodí v zateplenom bytovom dome v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Michalovce. ✅Rekonštrukcia a vybavenie: ✔ murované jadro ✔ plastové okná, nové dvere ✔ plávajúce podlahy ✔ znížené....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 61 000 €, 50,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Polyfunkčný bytový dom - Blok C na Okružnej ulici, sídlisko Juh K dispozícii bude spolu 30 bytových jednotiek / 6 jednoizbových, 18 dvojizbových a 6 trojizbových bytov / a 2 nebytové priestory v prízemí / pre obchod....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 62 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Obchodná Obec: Strážske MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT v meste STRÁŽSKE ulica Obchodná. Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Strážskeho ponúka možnosť okamžitého a pohodlného bývania bez ďalších investícií. Nachádza sa....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 59 900 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Michalovce - J. Murgaša, 59.900 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 59 300 €, 50,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám predpredaj bytov Novostavby bytového domu vyššieho štandardu na Okružnej ulici v Michalovciach, sídlisko Juh. K dispozícii bude 30 bytových jednotiek z toho 6 jednoizbových, 18 dvojizbových, 6 trojizbových), 2 nebytové priestory v prízemí vhodné pre obchod alebo služby.....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 129 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk