- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 68 000 €, 31,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 187 900 €, 62,70 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte ARBOREUM na sídlisku Vlčince v Žiline. Byt sa nachádza na 2. poschodí s južnou orientáciou, čo zabezpečuje dostatok denného svetla. Parametre bytu: Výmera bytu: 54 m² + balkón Balkón s príjemným výhľadom K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 230 000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 211 900 €, 60,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 257 900 €, 74,52 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, Na žiadosť, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

HD REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt so záhradkou v srdci Žiliny – sen, ktorý sa stáva skutočnosťou Pripravte sa na výnimočnú ponuku, ktorá v sebe spája eleganciu mestského života s pokojom súkromnej záhradky. Už čoskoro vám predstavíme dizajnovo zariadený 2-izbový byt,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 144 000 €, 39,50 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 500 €, 79,42 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 48 240 €, 67,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pripravujeme do ponuky 2-izbový byt v srdci Žiliny. Byt s celkovou výmerou 60 m² + balkón 4 m² na 3. poschodí bytového domu. Je špecifický nielen svojou polohou, ale aj svojím okolím a vybavením. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 210 000 €, 134,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 187 800 €, 65,80 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt v novostavbe (projekt Nové Vlčince), ktorý sa nachádza na 3. poschodí z 10-poschodového bytového domu v Žiline na sídlisku Vlčince, na ulici Obchodná. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020 a je vybavený kamerovým systémom. Výmera....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a predáva sa kompletne zariadený, čo umožňuje okamžité nasťahovanie alebo pokračovanie v prenájme. Aktuálne je v byte spoľahlivý nájomník, vďaka čomu sa byt stáva ideálnou investičnou príležitosťou – nový majiteľ môže okamžite pokračovať v prenájme....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 179 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť 3D prehliadku, https://my.matterport.com/show/?m=zQsMq4AmALy Dispozícia a vybavenie: - priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou - samostatná spálňa - kúpeľňa s vaňou, práčka so sušičkou - samostatná toaleta - veľký balkón s výhľadom - dostatok....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 900 €, 54,81 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 88 000 €, 15,00 m2 cca 5870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 231 900 €, 59,90 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 320 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a jedálňou, dve nepriechodné izby ako aj samostatného šatníka v spálni. dostatok odkladacieho priestoru je zabezpečený 4 vstavanými skriňami v chodbe. Kuchyňa disponuje všetkými modernými elektrospotrebičmi....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 150 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Cely inzerat aj s videom najdete na strankach TUreality = https://www.tureality.sk/nehnutelnost/58804/2-IZBOVY-BYT-65m2-S-BALKONOM-na-HLINY-8.html Dispozícia bytu: vstupná chodba, samostatná nepriechodná veľká spálňa, priestranná obývačka, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s vaňou a samozrejme....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2025.,

www.bazos.sk

62 m2. Vhodný aj ako investičný byt. Obchod, mhd zástavka, škôlka aj škola na pár krokov. K dispozícii ihneď. Meno: .