- pozemky TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "pozemky trebišov" sme našli 177 nehnuteľností - priemerná cena 187 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 1278 m2
    • 1598 m2
    • 1598 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 1598 m2
    • 1917 m2
  •  Podľa ceny
    • 239000
    • 298000 (priemerná cena)
    • 358000
    • 186 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • osobnom vlastníctve
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, TREBIŠOV, 5 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 15 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Egreš Obec: Egreš Pozemok v zastavanej časti obce EGREŠ Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok vo výmere cca 7920 m2 v zastavanej časti obce EGREŠ medzi rodinnými domami. Šírka pozemku od cesty 25 m šírka pozemku na konci 27,55 dĺžka cca....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mega realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny rovinatý pozemok s celkovou výmerou 6086m2 situovaný v strategickej polohe priamo pri hlavnej ceste I. triedy (ťah Michalovce – Košice). Vďaka svojej polohe a výbornej viditeľnosti je ideálny pre logistiku, skladové priestory, ľahkú....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly pozemok v Trebišove: - nachádza sa v severnej časti Trebišova pri železničnej stanici, - celková rozloha pozemku je približne 3 600 m2, - na pozemku sa nachádza starý rodinný dom, - k dispozícii sú všetky inžinierske siete, - výhodná investícia! CENA:....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Brezina: - obec sa nachádza vo vzdialenosti približne 20 km od Trebišova a 45 km od Košíc, - na predaj je pozemok evidovaný ako záhrada, - jeho celková rozloha predstavuje 4 850 m2. CENA: DOHODOU TEL. maklér: 0918 370 447 Infolinka: 0918 883 321....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ide o priemyselný areál s 2 výrobnými halami na pozemku o rozlohe 7822 m2 nachádzajúcu sa neďaleko centra mesta a hlavnej cesty, ktorá spája mesto Sečovce s krajským mestom Košice. Bezproblémové napojenie na hlavný ťah Košice – Ukrajina a v budúcnosti napojenie na D1. Link na video....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena za 4182m2 204.918,- Cena za 20á .98.000,- V obci Bačkov sa nachádza: - MŠ, ZŠ a aj Súkromná základná umelecká škola - potraviny MIX - pošta - zdravotná starostlivosť 5,6km Cena ponúkanej nehnuteľnosti je uvedená aj s províziou. Kompletný právny servis je zabezpečený....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území mesta Trebišov a nehnuteľnosť sú súčasťou lokality, ktorá je územným plánom mesta Trebišov funkčne určená ako výrobné územie-návrh. Prípustné využitie územia sú plochy pre priemyselnú a stavebnú výrobu , skladové hospodárstvo a logistické....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

- Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí 885,10 m2 a pozemky sú na listoch vlastníctva vedené ako Trvalý trávny porast, Záhrada a Orná pôda. - Pozemky sú evidované na listoch vlastníctva č. 229, č. 825 a č. 1101 pre katastrálne územie Čeľovce, okres Trebišov a sú vhodné pre poľnohospodárov,....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 26 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 30 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 19 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 3 hektáre pri obci Leles, časť Kapoňa: - 1 hektár z tejto pôdy je natrvalo vyňatý ako ostatné plochy, - je schválený na výstavbu (pôvodne liehovaru) so zmenou územného plánu obce, geologickým prieskumom a ostatnými povoleniami k územnému....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj 6 stavebných pozemkov v Sečovciach: - nachádzajú sa v intraviláne - na novovybudovanej tichej ulici v južnej časti mesta Sečovce, - pozemky sú rovinaté, pripravené na výstavbu rodinných domov, - výmera každého pozemku je 6 á, - ideálne rozmery: 28 m x 22 m,....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

- Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí spolu 526,01 m2 a pozemky sú na listoch vlastníctva vedené ako Lesný pozemok a Orná pôda. - Nehnuteľnosti sú evidované na listoch vlastníctva 345 a 456 pre katastrálne územie Kysta. - Kompletné vyznačenie parciel na mapke a tabuľku predávaných....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

v Trebišove, na ulici 26. augusta, ideálne pre komerčné využitie alebo iné podnikateľské aktivity. Možnosť prispôsobenia podľa vašich potrieb. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií. Na ktoromkoľvek pozemku je možné osadiť 40" lodný kontajner: rozmery: - dĺžka:....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Cena dohodou. Platba v hotovosti. Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 9 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 33 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 27 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkaná záhrada sa nachádza v intraviláne obce, v tesnej blízkosti rodinných domov. Budúci majiteľ má možnosť realizácie využitia na pestovanie, sadenie či vysádzanie ovocných stromov. Podľa dostupných informácii, veľmi úrodná pôda. Prístupová cesta obecná s bezproblémovým prístupom....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk