- reality DUBNICA NAD VÁHOM

  • Na hľadaný výraz "reality dubnica nad váhom" sme našli 163 nehnuteľností - priemerná cena 1 680 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 236 m2
    • 295 m2
    • 295 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 295 m2
    • 354 m2
  •  Podľa ceny
    • 397000
    • 496000 (priemerná cena)
    • 595000
    • 1680 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 36 600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AM LIVING realitná kancelária ponúka na prenájom nadštandardne veľký 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Pod hájom v Dubnici nad Váhom. .

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 134 900 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne priestranný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt o výmere 62 m² s vlastným šatníkom a veľkou loggiou. Byt sa nachádza na ideálnom 6. poschodí zo 7 v kompletne zrevitalizovanom bytovom dome s....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 65 000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka exkluzívne na predaj 1-izbový byt o výmere 32m2 v Dubnici nad Váhom. Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou - podlahy, maľovky, stierky, elektroinštalácia, plastové okná. Bytový dom prešiel rekonštrukciou fasády, zateplením, výmenou strechy. Dispozične....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 61 500 €, 32,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj pekný 1-izbový byt na ul. Kpt. Nálepku v Dubnici nad Váhom. Byt je s výmerou 32 m2, je na 2 poschodí s balkónom. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, nová strecha, zateplenie domu, nový elek.vrátnik, schránky, maľovka vchodu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii,....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 67 000 €, 34,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VAŠE REALITY - REALITNÁ KANCELÁRIA - v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave, na adrese Bratislavská, v Dubnici nad Váhom. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom dome, kde boli pristavené nové, veľké lodžie. Jedná sa o byt s rozlohou 34 m2,....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 44 990 €, 39,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RE/MAX EXTRA ponúka na predaj 1-izbový byt, 39 m2, Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru. Byt sa nachádza na 3.poschodí v tehlovej bytovke bez výťahu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: murované jadro - sprchový kút, umývadlo, osobitné WC, bojler na ohrev teplej vody. V byte sú vymenené....

 
 
 
  Dom, DUBNICA NAD VÁHOM, 220 000 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váhom. Rodinný dom je v pôvodnom stave určený na kompletnú rekonštrukciu. Je celopodpivničený s garážou. Dve podlažia, z toho je 1. poschodie nedokončené. Na pozemku sa nachádza väčšia hospodárska....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 59 990 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Dubnica nad Váhom, Pod Hájom. Plocha: úžitková 36 m2, pivnice 2 m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská....

 
 
 
  Obchodný priestor, DUBNICA NAD VÁHOM, 699 000 €, 1378,00 m2 cca 510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ jedinečnú ponuku, pozemok o výmere až 5013m2, na ktorom sa nachádza veľká výrobná hala a priestranný rodinný dom a to všetko priamo v meste Dubnica nad Váhom na vyhľadávanej a príjemnej lokalite - ul. Mladých budovateľov.....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 83 000 €, 61,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový byt Dubnica nad Váhom, Partizánska. Plocha: úžitková 61m2, pivnice 2m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: pvc. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 128 500 €, 59,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Centrum 1 v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Byt má nepriechodné izby, dva balkóny, veľkú chodbu a nachádza sa v bytovom dome s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. .

 
 
 
  Dom, DUBNICA NAD VÁHOM, 159 990 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza na v mestskej časti Prejta, obce Dubnica nad Váhom. Dom je v celosti podpivničený a je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 626 m2 so zastavanou plochou 141 m2. Výstavba rodinného domu prebiehala od roku 1990, kedy bolo vydané....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 48 950 €, 28,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj garsónku v Dubnici nad Váhom o výmere 28m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - maľovky, plastové okná, podlahy, murované jadro. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kúpeľne so sprchovým kútom. Výhodou bytu sú nízke mesačné náklady....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 84 900 €, 58,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=xQFRBoEQxRu Video prehliadka TU. https://youtu.be/DO7Aw0fhuW4 EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom č. 3, v blízkosti centra. Byt o výmere 58 m2 je situovaný v zrekonštruovanom panelovom....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 146 900 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dvojizbový byt s dvoma balkónmi na piatom poschodí s výťahom! Navyše po kompletnej rekonštrukcii vrátane novej kúpeľne a kuchynskej linky na mieru priamo od stolára. Benefitov tohto bytu v Dubnici nad Váhom (Centrum I) je však oveľa viac. Byt Do bytu s rozlohou 64 m² sa vchádza priestrannou....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 139 900 €, 68,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Dubnica nad Váhom, 139.900 € .

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 139 200 €, 79,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj veľký, slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta (na Rozptyle). Byt je na 4/7 poschodí v renovovanom bytovom dome. Byt je v pôvodnom stave s čiastočnými úpravami - plastové okná, plávajúca podlaha, stierky v izbách,....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 79 990 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj veľký, zariadený 2 izbový byt - čiastočná rekonštrukcia, 59 m2, Dubnica nad Váhom - Centrum I. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome s výťahom na prízemí. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou - dlažba vo vstupnej hale a kuchyni, plávajúca podlaha v izbách. Vstupné dvere....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 114 000 €, 55,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj exkluzívne byt vhodný na rekonštrukciu , ako investičný byt na prenájom alebo bývanie . Bytový dom je po kompletnej revitalizácii. Nachádza sa v centre mesta Dubnica nad Váhom vo vyhľadávanej lokalite,....

 
 
 
  Pozemok, DUBNICA NAD VÁHOM, 400 000 €, 1105,00 m2 cca 360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na pozemku s rozlohou 5000 m2 v priemyselnej zóne v Dubnici nad Váhom. Cena 400.000 EUR + DPH. Kontakt: Karin Trenčanová 0915 753 000 Email: trencin@vasereality.sk ID: 189342 Pri kontaktovaní....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 132 800 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

190400 Na sídlisku Pod Hájom predáme veľmi pekný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou úžitkovou plochou 72 m2. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom. Prináleží k nemu balkón a pivnica. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 119 000 €, 68,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

239-113-MACHO Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 3-izbový byt v tichej a zelenej časti Dubnice nad Váhom, na ulici Pod hájom. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí panelového bytového domu a je ideálny pre rodiny s deťmi alebo ako investícia. Základné informácie: Výmera:....

 
 
 
  Pozemok, DUBNICA NAD VÁHOM, 29 900 €, 400,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

190241 V obľúbenej chatovej oblasti Lieskovec, Dubnica nad Váhom predáme rovinatý pozemok s výmerou 400 m2. Celá oblasť je oplotená. Asfaltová prístupová cesta vedie pred hlavný vstup, priamo na hranicu pozemku je vjazd možný iba za účelom vyloženia a naloženia tovaru. Na pozemku....

 
 
 
  Obchodný priestor, DUBNICA NAD VÁHOM, Na žiadosť, 490,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.radoreality.sk

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť prevziať kompletné podnikateľské priestory v etablovanom priemyselnom areáli v Dubnici nad Váhom. Ak hľadáte priestor pre vlastný rast, expandujúcu výrobu alebo stabilné zázemie pre firmu – táto ponuka spĺňa všetky kritériá modernej prevádzky.....

 
 
 
  Pozemok, DUBNICA NAD VÁHOM, 265 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovinatý pozemok o výmere 4844 m² je podľa Územného plánu mesta Dubnica nad Váhom definovaný ako Polyfunkčná zóna. Pozemok sa nachádza hneď pri hlavnej ceste a približne 8min od Diaľnice D1. Na....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 132 373 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozičné riešenie bytu je vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu ( 5,61m2), kúpeľňa (5,04m2), izba (15,62m2), priestranná obývacia izba a kuchyňa s jedálenským kútom (22,22m2) so vstupom na balkón (4,54m2). K bytu patrí aj pivnica (2,17m2). Byty budú k dispozícii v štádiu....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 149 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.byvajsi.sk

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 60 m² v Dubnici nad Váhom - Centrum II. Byt sa nachádza na 11.poschodí z 11 v zateplenom panelovom bytovom dome s dvoma výťahmi. K bytu patrí aj novovybudovaný balkón a pivnica. Parkovanie je verejné a vždy dostupné. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Apartmán, DUBNICA NAD VÁHOM, 100 000 €, 60,10 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 149 990 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 3 podlaží bytového domu. V roku 2020 prešiel rekonštrukciou. Preferuje sa predaj ako investícia! Momentálne je byt prenajatý na dlhodobo-spoľahlivý nájomca. Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 68 m² • Balkón: 3 m² • Pivnica k bytu v suteréne • Orientácia:....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v Dubnici nad Váhom Prízemie, bezbariérový prístup Bytovka je z tehly, zateplená, plastové okná Po kompletnej rekonštrukcii ( elektrina, voda, odpady, omietky, kúpeľňa ) K bytu patrí pivnica a spoločný priestor na odkladanie bicyklov Bezproblemové súkromné parkovanie,....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný luxusný objekt Orion, moderná budova s množstvom výhod: Nachádza sa na ulici: Námestie Matice Slovenskej, kde je vstup riešený recepciou a bezpečnostným systémom, sú 3 výťahy a obchody vrátane potravín (Billa), reštaurácie a ďalšie prevádzky.....

 
 
 
  Byt, DUBNICA NAD VÁHOM, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v Dubnici nad Váhom Samostatný vchod do bytu, parkovacie miesta hneď pri vchode Bytovka je z tehly, zateplená Po rekonštrukcii ( plastové okná, elektrina,voda, odpady, omietky,) Bezproblémové parkovanie, kamerový systém okolo bytovky, spoločný dvor s preliezkami a....