- reality KOLÁROVO

  • Na hľadaný výraz "reality kolárovo" sme našli 191 nehnuteľností - priemerná cena 916 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 264 m2
    • 331 m2
    • 331 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 331 m2
    • 397 m2
  •  Podľa ceny
    • 242000
    • 303000 (priemerná cena)
    • 363000
    • 915 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, KOLÁROVO, 155 000 €, 125,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

NA PREDAJ: Rodinný dom, novostavba pred dokončením, päťizbový nízkoenergetický drevodom, v k.ú. Kolárovo, v krásnom prírodnom prostredí na samote. VÝMERY: - Pozemok s rozlohou 2400 m2 - Zastavaná plocha: 135m2 - Podlahová plocha: 125m2 - Zastrešená terasa 13m2 Moderný drevodom s minimalistickým....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 270 000 €, 189,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 5-izbový rodinný dom – novostavbu v obľúbenej lokalite Kolárovo. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné bývanie v novom dome s kvalitným vybavením, dostatkom priestoru a praktickým....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 30 000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.11.2022.,

www.zoznamrealit.sk

PONUKA: Predám murovanú chatu so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti v Kolárove. Chata je postavená z tehly a prešla kompletnou rekonštrukciou. Má novú škridlovú strechu, nové omietky, nové okná, vymenené elektrické rozvody, znížený strop, novú dlažbu. Je napojená na elektrinu.....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 37 000 €, 110,00 m2 cca 340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3-izb RD v pôvodnom stave v Kolárove.. Plocha: pozemku 600m2.Stav objektu: pôvodný stav.Dom je vhodný ku kompletnej rekonštrukcii podľa vlastných predstáv.Dom je prízemný postavený s tehál.Všeky IS.Po dohode vieme dom aj kompletne zrekonštruovať./Cena domu po rekonštrukcii....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 32 900 €, 110,00 m2 cca 300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kolárovo, Kolárovo. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 440m2. Dispozične sa dom skladá z predizby, chodby, kúpeľne s toaletou, kuchyne, komory, 2 izieb, vedľajšej miestnosti, ktorá sa dá prepojiť a vznikla by 3 izba. Podlaha: dlažba, betón. Steny: omietky.....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 134 800 €, 500,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj pekný 5-izb RD v Kolárove okr.Komárno. Plocha: pozemku 500m2.Cena 134 800 € Bližšie informácie a obhliadky:Jarka tel.čísle:0908123109 Kontaktná adresa: LIBRA TRADE s.r.o., Podzámska 32, (oproti Okresnému úradu) Nové Zámky, www.libra-trade.sk . Kolárovo.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 99 990 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Len u nás!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v centre mesta Kolárovo. Rozloha domu je 150 m2, celková rozloha ponúkaných nehnuteľností vrátane záhrady - 519 m2. Dispozícia :prízemie:chodba, kuchyňa spojená s obývačkou(nové elektrické rozvody),kúpeľňa....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 49 900 € na 44 900 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, KOLÁROVO, 44 900 €, 4224,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 49.900 €
30.04.2026 - 44.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na trhu je veľa pozemkov… ale skutočná samota v prírode, bez susedov, s vlastným súpisným číslom a inžinierskymi sieťami? To je dnes rarita. Na predaj pozemok o výmere 4 224 m² (cca 55 × 80 m), situovaný na úplnej samote, obklopený zeleňou a pokojom. Ideálne miesto pre tých, ktorí....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 234 990 €, 150,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

LEN U NÁS!!!Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu v Kolárove: - nachádza sa v ľahkoprístupnej ulici mesta,obytná plocha je 160 m2 - zastavaná plocha je 199 m2 - celková rozloha pozemku je 882 m2 - má výbornú dispozíciu: vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 193 000 €, 95,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VASSE REALITY - Ponúkame na predaj 3 izb. rodinný dom v Kolárove. Na našej stránke nájdete 23 fotografií, virtuálnu prehliadku domu, kde sa po šípkach dostanete do všetkých miestností v dome. Pôdorys je len informatívny! Dispozícia domu: vstupná chodba, spálne, detskej izby, kúpeľne....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 220 000 €, 260,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj veľký a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a pokojnej časti mesta Kolárovo. Nehnuteľnosť je ako stvorená pre viacgeneračné bývanie alebo pre tých, ktorí hľadajú domov, ktorý im zároveň dokáže zarábať. Dom disponuje tromi samostatnými bytovými jednotkami....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 111 000 €, 230,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte väčší dom, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľnosť na ulici Antona Bernoláka v Kolárove ponúka veľkorysý priestor, dobrú dostupnosť do centra mesta a zaujímavý potenciál na bývanie aj rekonštrukciu podľa vlastných potrieb. Rodinný dom stojí na pozemku....

 
 
 
  Obchodný priestor, KOLÁROVO, 222 000 €, 260,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v meste Kolárovo s veľkým pozemkom! Hľadáte lukratívnu investičnú príležitosť? Potom nepremeškajte túto ponuku na predaj polyfunkčnej budovy v Kolárove! Budova sa nachádza na lukratívnom časti mesta smerom Nových Zámkov....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 155 000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v meste Kolárovo. Rodinný dom je 3 izbový a stojí v tichej ulici v zastavanej časti mesta s pozemkom o výmere 600 m2. Dom bol postavený v roku 2018 a následne v roku 2023 skolaudovaný. Má dve samostatné spálne, honosnú obývaciu časť....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 169 000 €, 300,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s investičným potenciálom, ktorý dlhodobo generuje pasívny príjem z prenájmu. .

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 119 990 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhodná ponuka!!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 5 - izbový poschodový rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu so všetkými poschodiami je 300 m2, celková rozloha ponúkaných nehnuteľností vrátane záhrady - 500 m2. Dispozícia :prízemie:chodba, kuchyňa,špajza,obývačka,1....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 198 000 €, 250,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj: Šarmantný 4-izbový rodinný dom s históriou a hosťovským domom v Kolárove – ideálny pre rodinné bývanie alebo investíciu! Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku, na rozľahlom pozemku s rozlohou 3200 m² v Kolárove. Nachádza sa tu 4-izbový rodinný dom a hosťovský dom v stave hrubej....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 30 000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj murovanú chatu 3 x5 m to je 15 m2 s okrasnou záhradkou v rekreačnej oblasti pri Kolárove lokalita Čergov. Pozemok má výmeru 399 m2 je rovinatý ,oplotený s množstvom okrasných aj ovocných stromov. Je postavená z tehál, strecha je pálená škridla. V chatke je zavedená....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 115 000 €, 494,00 m2 cca 230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte útulné rodinné bývanie, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám? Máme pre vás ideálnu ponuku! Tento priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 125 m2 na vás čaká v pokojnej časti mesta Kolárovo. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii a je pripravený na okamžité nasťahovanie,....

 
 
 
  Byt, KOLÁROVO, 66 000 €, 69,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený krásny 3 izbový byt v Kolárove. Plocha: 69m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 4. Podlaha: plávajúca v izbách, dlažba v kuchyni. Steny: stierky. Okná: plastové, eurookná. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 157 000 €, 135,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F014-12-DIBEa Na predaj drevostavba v obci Kolárovo, okres Komárno. ROZLOHA: - rozloha pozemku - 2 395 m² - úžitková plocha domu - 125 m² - šírka pozemku - 45 m - dĺžka pozemku - 39 až 72 m POZEMOK: - rovinatý a slnečný - oplotený so štyroch strán - jazierko na pozemku RODINNÝ DOM....

 
 
 
  Pozemok, KOLÁROVO, 100 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.korektnz.sk

Ponúkame Vám na predaj 10 ár parcelu v centre Kolárova. Pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti Tesca, takže je možné aj komerčné využitie, ale zároveň tichá lokalita vhodná aj na stavbu rodinného domu. Všetky IS sú v dosahu. Pozemok je prístupný po spoločnej príjazdovej ceste. Je....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 47 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.08.2025.,

www.sunreality.eu

Ponúkam na predaj chatu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti krásnej prírody v Kolárovo - Čergov chatová oblasť. Nachádza sa na 358m2 slnečnom, rovinatom pozemku.Čergov je atraktívne miesto na rekreovanie pre tých, ktorí hľadajú pokojné prostredie s dobrou kvalitou života so....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 22 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2025.,

www.reality-kontakt.sk

Znížená cena! Ponúkame na predaj chatku s pozemkom v Kolárove / časť Pačerok/. Chatka leží na pozemku s celkovou rozlohou 293 m2, nie je podpivničená. Samotná chatka má rozlohu 34 m2. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa a v chatke je zavedená elektrika, voda nie. Neváhajte ma kontaktovať....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 49 900 € na 44 900 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, KOLÁROVO, 44 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 49.900 €
30.04.2026 - 44.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.romantickechalupy.sk

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 99 900 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, KOLÁROVO, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Novozámocká Obec: Kolárovo EXKLIZÍVNA PONUKA - ponúkame na predaj zabehnutú polyfunkčnú budovu, ktorá slúžila ako reštaurácia a cukráreň. Nachádza sa na dobrom strategickom mieste, na hlavnom ťahu. Jedná sa o novostavbu postavenú v roku 2015 s výmerou okolo 190m2. Budova disponuje....

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 88 000 € na 79 990 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, KOLÁROVO, 79 990 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 88.000 €
02.05.2026 - 79.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 34 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 1459m 2 , Kolárovo, 34.990 € .

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 22 000 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 30 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 400m 2 , Kolárovo, 30.000 € .

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 154 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: - Obec: Šaľa Moderný maklér ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Neded. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie mimo ruchu veľkomesta, v tichom a príjemnom prostredí.....

 
 
 
  Pozemok, KOLÁROVO, 130 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2025.,

www.realityplanet.sk

Predaj pozemku v centre mesta Kolárovo – ideálna investícia na výstavbu rodinných domov! Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1781 m², nachádzajúci sa v centre mesta Kolárovo. Tento štvorec tvarovaný pozemok je ideálny na výstavbu rodinných domov, pričom jeho strategická....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 242 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Kolárovo FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B1 s garážou a pozemkom o rozlohe 641 m2 v novovybudovanej obytnej zóne JUH Kolárovo! Súčasťou projektu radových domov je detské ihrisko priamo vedľa pozemku rodinného domu. Celková plocha pozemku....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 49 000 €, 308,00 m2 cca 160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 29 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Čergov Obec: Kolárovo Na predaj ponúkame chatku so záhradou plnou rôznych ovocných stromov a prekrásnych kvetín v chatevovej osade Čergov pri Kolárove. Chatka je murovaná a umiestnená na pozemku o výmere 384m2. Samostatná chatka ma rozlohu 15m2 a sú na néj vykonané nasledovné....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 92 900 €, 91,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 249 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Kolárovo Reality KOMPLEX s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, poschodový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti mesta Kolárovo. Dom bol postavený v roku 1995 a v uplynulých rokoch prešiel kompletnou rekonštrukciou. Predáva sa vrátane všetkého zariadenia, takže....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 43 000 € na 39 990 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, KOLÁROVO, 39 990 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 45.000 €
02.05.2026 - 43.000 €
09.05.2026 - 39.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Kolárovo Reality KOMPLEX s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rodinný dom sa nachádza v tichej a príjemnej ulici. Lokalita je však zároveň veľmi frekventovaná a rozvíjajúca sa – v blízkosti prebieha výstavba nových rodinných domov, čo zvyšuje....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 34 500 €, 25,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 114 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Tento priestranný dom sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 901 m2 a je skvelou voľbou pre rodiny aj jednotlivcov, ktorí hľadajú bývanie v tichej lokalite s dostatkom priestoru. DISPOZÍCIA: Po vstupe do predizby nás víta chodba, z ktorej sú vstupy do obývacej izby, do ďalšej izby,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 191)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté