- reality RUŽOMBEROK

  • Na hľadaný výraz "reality ružomberok" sme našli 475 nehnuteľností - priemerná cena 1 981 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 150 m2
    • 188 m2
    • 188 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 188 m2
    • 225 m2
  •  Podľa ceny
    • 298000
    • 372000 (priemerná cena)
    • 447000
    • 1980 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 210 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Len u Nás ponúkame na predaj budovu s výbornou polohou a to priamo v centre mesta Ružomberok – na rušnej pešej zóne. Aktuálne využitie: zariadená reštaurácia s barom a kuchyňou (135 m2) a pozemkom (155 m2) – kapacita 33 miest + 20 miest na letnej terase – možnosť využitia aj ako obchod,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Ružomberok - Smreková, Cena dohodou .

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné Matejkovo. Chata leží na slnečnom pozemku o výmere 1333m2, pozemok je vysporiadaný. Prístup k rekreačnej chate je po asfaltovej ceste. Dispozične pozostáva z kuchyne, 2 izieb, špajze. Pod chatou sa nachádza garáž....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 220 000 €, 450,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.12.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 45 000 €, 34,10 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka nadštandardný 89,60m2 kompletne zrekonštruovaný 4izbový byt s dvomi balkónmi (jeden zateplený) na okraji sídliska Klačno v Ružomberku. Byt sa nachádza v tichej časti, na konci ulice s dostatkom parkovacích miest. Za bezpečnostnými dverami Vás privíta vkusne zariadený....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 145 000 € na 135 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, RUŽOMBEROK, 135 000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 145.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám iný poľnohospodársky pozemok 264m 2 , Ružomberok, 135.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 489 000 €, 1941,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka. Dom je v pôvodnom stave. Diaspozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne, špajze s výstupom na pôjd a 3 izieb. Dom je podpivničený - v jednej čsti sa nachádza pivnica a v druhej kotolňa....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 340 373 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 277 323 €, 69,00 m2 cca 4020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 19 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj útulnú drevenú chatku o zastavanej ploche 17 m² (2 poschodia), situovanú v krásnom a tichom prostredí Valaskej Dubovej pri Ružomberku. Ideálne miesto pre oddych, kreatívny únik z mesta alebo víkendový relax v objatí prírody pod vrchom Choč. - Chatka: Murované prízemie....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 269 000 €, 102,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 155 000 €, 60,60 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 55 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Drevenica je na postavená na kemenných základoch, podpivničená, napojená na nové rozvody elektriny, vodovod (rekonštrukcia vodovodného potrubia v obci robená v roku 2025). Vykurovaná je pieckou na tuhé palivo. WC je suché. Dispozične pozostáva zo zádveria, kuchyne a jednej izby. Kapacita....

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 43 250 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 535m 2 , Ružomberok - Milkov, 43.250 € .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 134 000 €, 55,30 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 90 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rozloha bytu cca 37 m2. Aspoň čiastočná rekonštrukcia (murované bytové jadro). CENA do 90.000,-€. Platba v HOTOVOSTI. Cena je orientačná a závisí od stavu ponúkanej nehnuteľnosti, jeho výmery a lokality v danom meste. .

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 508,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom po rekonštrukcii v 2004, so záhradkou pri potôčku na rovinatom slnečnom pozemku 508m2. Dvojpodlažný zateplený domček má pôdorys 86m2 s letnou kuchynkou a garážou s automaticky ovládanou bránou. Veľmi pekne udržiavaná stavba je suchá,....

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 195 000 € na 185 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, RUŽOMBEROK, 185 000 €, 423,00 m2 cca 440 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 195.000 €
09.05.2026 - 185.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 48 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

STAVEBNÝ POZEMOK V KATASTRI OBCE LÚČKY OKRES RUŽOMBEROK .

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 560 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID: 41-02-STKE Predstavujem Vám jedinečnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza na Liptove v prímestskej časti mesta Ružomberok, na Bielom Potoku. Predávaná nehnuteľnosť pozostáva z rozsiahleho, slnečného a rovinatého pozemku o rozlohe 4008m2 zapísaného na katastri ako zastavená....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 134 000 €, 55,30 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 125 000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 139 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Bešeňová Realitná kancelária Residence Vám ponúka moderné, kompletne zariadené apartmány v apartmánovom dome Banff, ktorý sa nachádza len 100 metrov od Aquaparku Bešeňová. Ide o atraktívny a udržiavaný komplex s výbornou polohou, kvalitným zázemím a stabilnou obsadenosťou. Súčasťou....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 127 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj posledné jednotky chalet apartmánov v novovybudovanom projekte priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Na rozdiel od súkromných ponúk ide o originálne voľné apartmány priamo od developera, ktoré sú aktuálne vo výstavbe. .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 180 323 €, 48,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 250 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 534m 2 , Ružomberok, 250.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 849 000 €, 413,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 139 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie Výmera bytu: 62 m² Poschodie: 4. poschodie z 8.p zatepleného panelového domu (list vlastníctva uvádza 3 poschodie) Prislúcha: pivnica v suteréne + špajza priamo na poschodí Bytový dom: zateplený, nový výťah, vymenené rozvody vody a kanalizácie Dispozícia a rekonštrukcia....

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 28 221 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 409m 2 , Ružomberok, 28.221 € .

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 8 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

- Parcely sú evidované na liste vlastníctva č. 1107 pre katastrálne územie Ludrová, majú celkovú výmeru 4.169,00 m2, pričom na liste vlastníctva sú vedené ako Orná pôda. - Predávané pozemky sú vhodné pre poľnohospodárov, poľovníkov, včelárov, prípadne ako investičné pozemky. - V prípade....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 75 000 €, 76,20 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 219 900 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 207 483 €, 64,10 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 179 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia 2+kk - hlavná miestnosť 22 m2 - spálňa 8,1 m2 - šatník 1,3 m2 - kúpeľňa 5,5 m2 - terasa 6 m2 Tento apartmán je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné rekreačné bývanie, ako aj výbornú investičnú príležitosť s možnosťou celoročného prenájmu. Oblasť Hrabovo je....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 114 363 €, 32,00 m2 cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 85 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom pozostáva z dvoch podlaží a povaly. V podzemnom podlaží so samostatným vstupom sa nachádzajú dve miestnosti, ktoré je možné prispôsobiť ako obytnú jednotku alebo úložný priestor. Nadzemné podlažie tvorí kuchyňa, obývacia miestnosť a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Povala....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 249 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 300m 2 , Ružomberok, 249.000 € .

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 172 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Apartmán je zariadený dreveným nábytkom, k dispozícii je kuchynka s chladničkou so sklokeramickou doskou na prípravu jedla, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je jedálenský stôl so stoličkami. V kúpeľni je inštalovaný nový sprchovací kút s pákovou batériou a WC....