- bazos

  • Na hľadaný výraz "bazos" sme našli 60 567 nehnuteľností - priemerná cena 249 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa ceny
    • 249 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Obchodný priestor, TRNAVA, 280 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Obytná plocha: 24.16m² Úžitková plocha: 24.16m² Stav: po rekonštrukcii El. napätie: nie Plyn: nie Kúpeľňa: nie Vykurovanie: áno Balkón: nie Lódžia: nie Terasa: nie Pivnica: nie Garáž: nie Postavené z: tehla Krb: nie Klimatizácia: nie Káblová televízia: nie Energetický certifikát:....

 
 
 
  Byt, VÝBORNÁ, 40 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita: - byt sa nachádza na 4/4 poschodí bytového dome na Sklárskej ulici - bezproblémové parkovanie priamo pred byt.domom - výborné susedské vzťahy - dobrá lokalita a občianska vybavenosť /škôlka, škola, potraviny, reštaurácia, pohostinstvá, kaviarne, poliklinika, lekáreň, detské....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŠIROKÉ, 1 300 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: Lokalita: Hlavná ulica, Prešov - priamo v historickom centre Celková výmera: 818m2 Počet podlaží: 3 nadzemné, 2 podzemné Fasáda: z konca 19.storočia, zachovaný historický charakter Architektúra: renesančný sloh, 15. storočie Dispozícia a využitie: Prízemie: Reprezentatívny....

 
 
 
  Byt, VÝBORNÁ, 369 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte bývanie s charakterom, ktoré kombinuje pokoj tichej ulice s pulzujúcim centrom mesta len pár krokov od vás ? Tento priestranný podkrovný byt s výbornou dispozíciou a atmosférou je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po netradičnom, vzdušnom a presvetlenom priestore, výbornej....

 
 
 
  Prenájom, Byt, VÝBORNÁ, 790 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Spútniková Obec: Bratislava-Ružinov Na prenájom 1,5-izbový byt – Bratislava, Ružinov – Sputnikova ulica Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v garáži, nachádzajúci sa v obľúbenej a tichej lokalite Bratislavy....

 
 
 
  Byt, SLÁDKOVIČOVO, 182 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Fučíkova Obec: Sládkovičovo Realitná kancelária OB-Real s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka na predaj exkluzívny kompletne zariadený 3-izbový byt v novom rezidenčnom projekte Oriešky - Zátišie v Sládkovičove. Chceli by ste bývať ineď? Tento luxusný byt v novostavbe Vám....

 
 
 
  Byt, PRIEVIDZA, 77 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Šumperská Obec: Prievidza Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 2.5- izbový byt v osobnom vlastníctve, v zateplenom bytovom dome vo vyhľadávanej lokalite na Sídlisku Mládežev meste Prievidza, ul. Šumperská.Byt pozostáva: vstupná chodba, kúpeľňové jadro,....

 
 
 
  Dom, CHRENOVEC-BRUSNO, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Táto nehnuteľnosť spĺňa všetko a ešte viac. RK RE/MAX Vám ponúka na predaj šesťizbový, samostatne stojaci, rozostavaný rodinný dom v malebnej časti obce Brusno, ktorá je súčasťou obce Chrenovec-Brusno, len pár minút od Prievidze. Dom sa nachádza na mierne svahovitom, slnečnom pozemku....

 
 
 
  Byt, ŽIAR NAD HRONOM, 39 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: Garsónka s rozlohou 24 m2 pozostáva z chodby, obytnej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľne so sprchovacím kútom, oddeleného WC a lodžie. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Nové rozvody elektrickej energie, nové podlahy, v izbe kvalitná plávajúca podlaha, v chodbe, kúpeľni, WC vinyl,....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ STREDA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Interiér prešiel kompletnou rekonštrukciou a bol navrhnutý s dôrazom na moderný štýl aj praktické riešenia. Nájdete tu zabudovanú garderóbu, klimatizáciu, podlahové kúrenie a certifikované bezpečnostné vchodové dvere, ktoré zaručujú komfort a bezpečnosť bývania. Bytový dom je bez....

 
 
 
  Prenájom, Dom, BRATISLAVA, 380 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na prenájom samostatné izby v 2-podlažnom rodinnom dome na Mostnej ul. vo Vrakuni a v prístavbe. - každé podlažie má 3 samostatné izby + kompletne zariadená kuchyňa, WC, kúpeľňa s práčkou - každá izba je zariadená - na každom poschodí je spoločný balkón - dom je kompletne....

 
 
 
  Byt, DVORNÍKY, 112 045 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Dvorníky Obec: Sereď CASMAR Realitná kancelária, v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ, ponúka na predaj byty v II. etape projektu Pod Ráblom Dvorníky Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom D2-B9-4: pôdorys a všetky podrobné informácie o tomto konkrétnom byte nájdete na odkaze: https://byvaniepodrablom.sk/byty/byt-44/....

 
 
 
  Byt, MALACKY, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Malacky N018-112-IVMA Na predaj 2 izbový byt v Malackách Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu bez výťahu. Byt má rozlohu 58 m2 a k bytu prináleží kója v pivnici. Byt je čiastočne rekonštruovaný: stierky, plávajúca podlaha, ROLLDOR, dlažba, plastové okná kuchynská linka....

 
 
 
  Byt, BREZOVÁ POD BRADLOM, 78 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Základné údaje bytu: Lokalita: obec Brezová pod Bradlom, ulica Dr. Osuského, okres Myjava Podlahová plocha: 72,72 m2 + balkón 4,4 m2 Popis bytu: - byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu od centra mesta - dispozičné členenie: 3 izby (izba -11,99 m2, spálňa - 12,04 m2 a obývačka....

 
 
 
  Dom, PRIEVIDZA, 62 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj útulnú chalupu nachádzajúcu sa na začiatku obce Temeš, priamo na hlavnej ulici – medzi kaplnkou a potravinami. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka a obecný úrad. Chalupa so sedlovou strechou a neobývaným podkrovím je postavená v tvare obdĺžnika a má čiastočné....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, 289 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.12.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte dom, ktorý spája výhody života v meste s pokojom vidieka? Tento rodinný dom na rovinatom pozemku o výmere 918 m² je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú bývanie na dosah centra Prešova, no zároveň túžia po súkromí a pokoji. Nehnuteľnosť je v súčasnosti obývateľná,....

 
 
 
  Dom, KLASOV, 204 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.bazos.sk

Ide o výstavbu štvorizbových radových domov so zastavanou plochou 140 m2. Úžitková plocha interiéru predstavuje 86 m2, pridanou hodnotou sú priestranná terasa o rozlohe 28 m2, oplotený pozemok má rozlohu 213 m2 + dve vyhradené parkovacie miesta. Dispozícia domu je nasledovná: vstupná....

 
 
 
 
-28%

Ceny sa zmenila z 779 € na 559 € dňa 05.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, BRATISLAVA, 559 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 779 €
05.03.2026 - 559 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.bazos.sk

Hľadáte moderné a útulné bývanie v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra? Táto kompletne zariadená garsónka v novostavbe je ideálnou voľbou pre jednotlivca alebo pár, ktorí ocenia komfort, praktické riešenie priestoru a príjemné prostredie. 🏡 Byt, v ktorom sa budete....

 
 
 
  Dom, KAMENICA NAD HRONOM, 29 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa v chatovej osade, len 2km od centra obce Kamenica nad Hronom, v tesnej blízkosti rieky Hron. Je to dvojposchodová chatka s obytnou plochou cca 40m2. Na prízemí sa nachádza miestnosť s rozmermi 4 x 5 metrov, vhodná ako kuchyňu s klenbovou pivnicou. Na poschodí je ďalšia....

 
 
 
  Prenájom, Byt, NÁMESTOVO, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Byt má prepojenú kuchyňu s obývačkou, spálňu, detskú izbu, kúpelňu so sprchovacím kútom aj vaňou a samostatné WC. Byt je kompletne vybavený. K bytu prislúcha aj pivnica a balkón. V cene nájmu 600€ sú energie, TV a internet. Preferujeme dlhodobý nájom. Uprednostníme záujemcov bez domácich....

 
 
 
  Prenájom, Obchodný priestor, BRATISLAVA, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Moderne zariadené priestory, flexibilné, svetlé poskytujú nadštandardné možnosti pre realizáciu našich školení. Priestory sú kompletne vybavené od techniky po kompletne zariadenú kuchynku a školiacu miestnosť. Meno: .