- byt ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "byt žilina" sme našli 386 nehnuteľností - priemerná cena 2 651 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 92 m2
  •  Podľa ceny
    • 163000
    • 204000 (priemerná cena)
    • 245000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 109 900 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Žiline, vo vyhľadávanej lokalite na Bulvári. Byt o výmere 57 m2 sa nachádza na 4/4 poschodí bez výťahu. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: murované jadro,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 135 000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality predá trojizbový byt o výmere 73m2 v Žiline na Vlčincoch po kompletnej rekonštrukcii na poschodí 2/12. Byt sa skladá z veľkej priestrannej obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne s preskleným balkónom a zachovalou kuchynskou linkou so zabudovanou umývačkou riadu a mikrovlnkou,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 185 000 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku domu **https://youtu.be/BMDN4LsKcBw** TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt , sídlisko Solinky . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí / prvé poschodie , v zateplenom bytovom dome s výťahom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 185 000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku ˙˙˙˙˙˙˙˙https://my.matterport.com/show/?m=FqFdSEBVDHP˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙˙˙˙˙https://youtu.be/OSM0cHY9nyo˙˙˙˙˙˙˙˙ TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový podkrovný....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 127 900 € na 124 900 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Vlčince, 124 900 €, 36,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.03.2026 - 144.900 €
30.03.2026 - 139.900 €
13.04.2026 - 134.900 €
18.04.2026 - 127.900 €
29.04.2026 - 124.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je o výmere 36m2 + pivnica, a nachádza sa na 6. poschodí 7-poschodového bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, jednej izby, kúpeľne a oddelenej toalety. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 290 022 €, 178,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Mezonet č. 181 v bloku A, 5+kk. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Podlažie 8/9, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi. Na každom poschodí je 6 bytov. Byt je exkluzívne....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 164 990 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Žilina, 164.990 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 47m 2 , Žilina - Rosinská, 135.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 180 000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt. Byt má 3 nepriechodné izby, rekonštrukcia – vymenené jadro aj stúpačky. K dispozícii je aj balkón. Vymera bytu je cca 72m Pre viac info alebo dohodnutie obhliadky neváhajte má kontaktovať! .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 97 000 €, 58,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Žilina - Dobšinského, 97.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 244 999 €, 99,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v meste Žilina na sídlisku Solinky.Byt o výmere 96 m2 je po čiastočnej rekonštrukcií. K bytu prislúcha pivnica a loggia a tým sa výmera zvýši na 99,4 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z priestrannej chodby, obývacej miestnosti, štyroch izieb, kuchyne,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 205 000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 72m 2 , Žilina, 205.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jednej z najobľúbenejších lokalít centra Žiliny - v parku Sad na Studničkách.Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby v tvare L, spálne, priestrannej obýcavej izby s terasou, kuchyne, kúpeľne....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 87,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 87m 2 , Žilina, 189.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 229 900 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj KRÁSNY byt 3+1 v centre Žiliny so záhradkou 50 m² a lodžiou Predstavte si, že bývate len pár krokov od pulzujúceho centra Žiliny, no hneď po príchode domov vás privíta ticho a vôňa byliniek z vašej vlastnej záhrady. Ponúkame na predaj výnimočný byt 3+1, ktorý v....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 165 000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 84m 2 , Žilina, 165.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 990 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3 izbový byt v Žiline na Hájiku.Predstavujeme vám štýlovo zariadený 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pripravuje sa na Vaše nasťahovanie. Byt sa nachádza na ideálnom 3. poschodí, čo zabezpečuje ideálny prístup....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 700 €, 67,50 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre Žiline, vo vyhľadnávanej lokalite na ul. Bratislavská. Rozloha: 67,5m2, vrátane 11,8m2 pivnice. Stav: po kompletnej rekonštrukcii. Výhody: +kuchyňa na mieru so spotrebičmi v cene (je vo výrobe) +samostatné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 126 990 €, 64,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Žilina - Hlinská, 126.990 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Hájik , 50m2 . Ideálny ako štartovaci byt , čiastočne prerobený a vkusne zariadený 2 IZBOVÝ BYT Žilina HÁJIK.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 104 990 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Hlinách VII na Jarnej Ulici v meste Žilina. Byt sa nachádza na 1.poschodí ( pod bytom sa nachádza prízemný byt). Pred 8 rokmi prešiel byt kompletnou rekonštrukciou vrátane bytového jadra a rozvodov. Súčasťou rekonštrukcie bolo aj osadenie nových....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 000 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

R E Z E R V O V A N É. . .TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou a vstupom do WC s kúpeľňou, kde je priestranný sprchovací kút. Z chodby sa vstupuje do....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 216 000 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj nadštandardného 4 izbového bytu 129 m2 s nebytovým priestorom 27 m2 a parkovacím miestom v garáži v širšom centre Žiliny (Obytný súbor Hlboká cesta - uzavretá rezidencia). Byt pozostáva z: komora- šatník, WC, kúpeľňa s vaňou, dvoma umývadlami a sprchovacím kútom, obývacia izba....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 115 000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Žilina, 115.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 290 €, 112,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Žilina, v bytovom dome B - Rudiny II, Hliny VI. Plocha: interiér bytu 99 m2, pivnica 3,15m2, balkón 9,6m2 Cena: 189 290 € Orientácia bytu: SV Byt sa predáva ako HOLOBYT (steny vymaľované na bielo, zásuvky, vypínače, radiátory, predpríprava na kuchynskú....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj príjemný zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, ktorá je známa svojím pokojom, množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 325 000 €, 261,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 261m 2 , Žilina, 325.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 83 000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2021.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 37m 2 , Žilina - Tatranská, 83.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 127 900 €, 65,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 65m 2 , Žilina, 127.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 219 900 €, 83,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt o celkovej rozlohe 77,1 m2, v centre Žiliny. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na zvýšenom prízemí v bytovom dome s príjemným vnútroblokom. Dispozičné riešenie : vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné wc, kuchyňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 203 000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj Exkluzívne 2-izbový byt (58 m2) v centre Žiliny s obrovskou lodžiou. "Ideálna adresa v srdci mesta, pred Auparkom – a napriek tomu v tichej lokalite." Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája centrum mesta, pokojné bývanie, skvelú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť?....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 275 000 € na 264 900 € dňa 22.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Hliny, 264 900 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.03.2026 - 275.000 €
22.04.2026 - 264.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom a je po kompletnej rekonštrukcii. (nová elektrika, stupačky, podlahy, kúpeľňa, kuchyňa, nové balkóny – hliník/sklo). Predáva sa so zariadením, takže je pripravený na okamžité bývanie. Dispozične pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 92,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 92m 2 , Žilina - Obchodná, 189.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 52 000 €, 20,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2020.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 20m 2 , Žilina - Pittsburgská, 52.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 190 000 €, 69,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69m² . Nachádza sa na deviatom poschodí zateplenej bytovky v obľúbenej lokalite - na ulici Berlínska v meste Žilina. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 117 990 €, 69,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ZNÍŽENÁ CENA!!! TUreality ponúka na predaj veľmi pekný 3 izb. byt v Rajeckých Tepliciach o výmere 69m2 s novou lodžiou a 2 pivnicami. Nachádza sa v zateplenej tehlovej bytovke na 1/4 poschodí, orientovaný na východnú a severnú stranu. Dispozícia- vstupná chodba, samostatná kuchyňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 164 900 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Žilina, 164.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 290 €, 110,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt č. 254 blok B - veľký 4+kk byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI.Orientácia je JV. Poschodie 5/7, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi a garážové státia. Bytový dom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku.Byt o výmere 50m2 sa nachádza na treťom poschodí v panelovom dome.K bytu prislúcha pivnica i balkón. Možnosť parkovania priamo pred domom je v tejto dobe obrovskou výhodou.Lokalita je bohatá na zeleň. Nedaľeko....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 124 500 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2 izbový slnečný byt v tehlovej bytovke v centre Žiliny, Námestie M. R. Štefánika. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Podlahová plocha bytu je 69m2 (pivnica 5m2). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 219 900 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj štvorizbový kompletne zrekonštruovaný byt v meste Žilina, na obľúbenom sídlisku Vlčince. Nachádza na 4. poschodí 8-poschodového bytového domu. S celkovou výmerou 82 m2 + 2,40 m2 balkóna má tento byt dostatok miesta pre celú rodinu. Jeho....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 119 900 €, 68,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne v BuBy reality Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 68 m2 v Žiline, časť Bôrik. Nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, 2 samostatných izieb, kúpeľne so sprchovacícm kútom a WC. Súčasťou bytu....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 386)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>