- byt ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "byt žilina" sme našli 386 nehnuteľností - priemerná cena 2 651 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 92 m2
  •  Podľa ceny
    • 163000
    • 204000 (priemerná cena)
    • 245000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 275 000 €, 121,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 121m 2 , Žilina, 275.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 136 000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Holding + vám ponúka Predám väčší 2 izbový prerobený na 3 izbový byt o celkovej výmere 68m2 v Žiline v časti Bôrik s krásnym výhľadom na okraji Parku Ľudovíta Štúra. Bývanie v tomto projekte a lokalite si zamilujete. Okolie bytového domu je uzavreté iba pre obyvateľov plné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 102 000 €, 70,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Žilina, 102.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Budatín, 319 990 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 34,98m2 terasa, v novostavbe projektu Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej lokalite priamo pod lesom a zároveň na skok do centra mesta.Byt na bude nachádzať na prízemí s vlastným vstupom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 125 000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 67m 2 , Žilina, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 102 900 €, 22,00 m2 cca 4680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, s podlahovou plochou 22m2 + pivnica. V byte je staršia kompletná prerábka, murované jadro, menená elektrika. Bez kuchynskej linky. Nchádza sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Všetky služby, reštaurácie a obchody sú na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 129 980 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký, svetlý 3 izbový byt 72 m2 v Žiline na Solinkach. Byt sa nachádza na 5/7 poschodí, má loggiu a pivničku. Bol kompletne rekonštruovaný, má bezpečnostné dvere, murované jadro, plastové okná, stierky, plávajúce a keramické podlahy. . Dispozícia bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 289 900 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny a výnimočný 3-izbový podkrovný mezonetový byt s veľkorysou strešnou terasou a veľkým balkónom, situovaný v úplnom centre mesta Žilina. Byt sa nachádza na 3. poschodí 3-poschodovom bytovom dome, ktorý bol nadstavaný v roku 2007,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, 179 900 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti mesta Žilina, na sídlisku Solinky. Byt je čiastočné prerobený o výmere 67 m2. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 000 €, 96,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 5 izbový byt na Solinkách v Žiline. Byt o rozlohe 96m2 sa nachádza na 5. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je však vhodný na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi ponúka jedinečnú príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 310 000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt (93 m² + balkón + pivnica) v tehlovom dome s výťahom na 4. poschodí na Štefanikovom námesti. Byt prešiel modernou rekonštrukciou v roku 2021 a predáva sa kompletne zariadený. Dispozícia: veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, špajza, dve nepriechodné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 203 000 €, 117,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

!!! 3D virtuálna prehliadka bytu !!! Predtým ako si pozriete foto-galériu, skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=dzZ4njAkTTE -REZERVOVANÉ- EXKLUZÍVNE - TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 4 IZBOVÝ BYT NA SÍDLISKU HLINY....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 87m 2 , Žilina, 169.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 170 000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt na Hlinách v Žiline. Byt o rozlohe 62,3m2 sa nachádza na 4. poschodí. Byt prešiel rekonštrukciou, pri ktorej došlo k zväčšeniu kúpeľne a zväčšeniu kuchyne. Dispozičné riešenie bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej miestnosti....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 122 500 €, 53,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 2. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpelne s WC a s priestrannej obývačky so šatníkom. Z obývačky je výstup na veľkú terasu o výmere 27 m2, kde je aj markíza na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 180 000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 70m 2 , Žilina, 180.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 249 000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3. poschodí priamo v centre mesta Žilina, na križovatke ulíc 1. Mája a Jána Milca.Tento mezonet dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kúpeľne s wc, prepojenej dennej časti....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 250 538 €, 131,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Mezonet č. 186, 4+kk sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Poschodie 8/9 , s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky, so zvýšenými stropmi. Bytový dom má vchod na čip a audiovrátnik, na každom poschodí....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 990 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový podkrovný byt v Žiline na ulici Kysucká o celkovej výmere 63m². Byt sa nachádza 3./3. poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt má murované jadro, plastové okná. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby a samostatnej spálne.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 680 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Žilina, Hliny VI. Plocha: interiér bytu 93,96m2, pivnica 3,20m2, balkón 9,6m2, terasa 36,90m2. Cena: 189 680 € Orientácia bytu: SV Byt sa predáva v štandardnom vybavení - podlahy, vchodové a interiérové dvere, obklady a dlažba v kúpeľni a WC, sanita....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 135 000 €, 38,00 m2 cca 3550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame exkluzívne na predaj štýlový 1-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej mestskej časti Vlčince v Žiline, v bezprostrednej blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti ako Kaufland, školy, škôlky, zdravotné stredisko, MHD, s výbornou dostupnosťou do centra Žiliny a dobrým....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 128 900 €, 85,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=UYGxb6WGktL alebo video https://youtu.be/IdtJvDszTLo AGENT.SK exkluzívne ponúka na predaj 85m2 4-izbový byt s dvoma lodžiami na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 5 zo 7 poschodí. Byt prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 190 000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69,60m² . Nachádza sa na vyvýšenom prízemí zatepleného bytového domu na ulici Tulská v Žiline. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 800 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Žiliny. Dispozícia bytu pozostáva z chodby, obývacej miestnosti, spálne, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel rekonštrukciou - plastové okná, elektroinštalácia, jadro, podlahy. K nasťahovaniu stačia už len....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 159 000 €, 49,00 m2 cca 3250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj útulný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza na Baničovej ulici v žilinskej časti Hájik. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na poslednom poschodí sedemposchodového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 169 900 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je v pôvodnom stave o výmere 82m2, s dvoma lodžiami. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 145 000 €, 37,00 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 600 €, 71,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt Hliny 8 o výmere 71m2 s lodžiou. Nachádza sa zateplenom a udržiavanom panelovom dome na 5/8 poschodí, je orientovaný na západnu a východnú stranu. Vo vchode je nový výťah a vačšia pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-....

 
 
 
 
+8%

Ceny sa zmenila z 186 700 € na 201 900 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, ŽILINA, 201 900 €, 72,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.04.2026 - 186.700 €
16.04.2026 - 201.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný STAROMESTSKÝ byt 3+1 - 72 m2, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Žiliny. Spojenie prestížnej lokality, staromestského charakteru a absolútnej flexibility robí z tejto nehnuteľnosti výnimočnú ponuku na žilinskom trhu. Či už hľadáte priestranný rodinný....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 62 000 €, 26,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj garsónku v širšom centre Žiliny - Závodská cesta. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, celková výmera je 26 m2 + balkón 1 m2. V byte je pomerne priestranná chodba, WC spojené s kúpeľňou s klasickou vaňou, jedna izba, malý kuchynský kút a malý balkón. Garsónka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 900 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam slnečný 3 izbový byt s nádherným výhľadom na Hájiku, ktorý sa nachádza na 4p./8p. bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 69,56 m2 + loggia o výmere 3,58 m2. Správca: SBD Hájik. Byt má 3 nepriechodné izby, samostatné WC, kúpeľňu, kuchyňu s loggiou, vstupnú chodbu. Jadro bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 133 000 €, 73,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 73 m2 na sídlisku Vlčince III v Žiline. Nachádza na 4. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných izieb, kuchyne s murovanou špajzou, kúpeľne a samostatného WC. Byt je po kompletnej rekonštrukcii:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 241 €, 123,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt č. 185 v bloku A, mezonet 3+kk, predáva sa ako HOLOBYT. Krásny, komfortný mezonet sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Orientácia Z. Podlažie 8/9, s výťahom, orientácia na západ. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 224 900 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je o výmere 66 m2 + lodžia + balkón + veľká pivnica a sa nachádza na 3. poschodí 8-poschodového bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne s balkónom, izby s francúzskym oknom, izby s lodžiou, kuchyne, kúpeľne a oddelenej toalety. Byt je po úplnej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na piatom poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva so vstupnej haly, kuchyne s lodžiou, obývačky, dvoch izieb, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Ku bytu prislúchajú dve pivnice, čo zabezpečuje dostatok úložného priestoru. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 118 999 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Žilina. Nachádza sa na ulici Lichardova. Pozostáva z 2 priesranných miestností, chodby, kúpeľne. Murované bytové jadro, kde sa nachádza kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 109 999 €, 25,00 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj praktickú a útulnú garsónku na Vlčinoch v Žiline.Nachádza sa na 11.poschodí zrekonštruovaného bytového domu s dvomi výťahmi ( dom je zateplený, nové výťahy, zrekonštruované sú spoločné priestory a vymenené sú stupačky.Úžitková plocha je 25m2.V garsónke sú....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 274 990 €, 82,00 m2 cca 3350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt, nachádzajúci sa v modernom komplexe Malá Praha, ktorý bol skolaudovaný v r. 2020. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s modernou linkou a elektrospotrebičmi, obývacej izby, ktorú je možné prepojiť s kuchyňou, 2 spální....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 89 500 €, 31,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ************************* https://my.matterport.com/show/?m=5Tnwrjax3g9 ************************* TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj garsónku na 1./3. poschodí v meste Žilina-Bôrik,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, 218 000 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj útulný 4 izbový byt vo výmere 84 m2 v meste Žilina na Solinkách s balkónom Byt prešiel rekonštrukciou. Predáva sa zariadený s nábytkami a spotrebičmi. Nachádza sa na 6. podlaží bytového domuDispozíciu tvorí vstupná chodba s úložným priestorom, dve priestranné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome, vyhľadávaná lokalita Bulvár. Nachádza sa na 2. poschodí. Byt je kompletne zrekonštruovaný - zmenená dispozícia, nové rozvody vody a odpadu, nová elektroinštalácia v celom byte, nové plastové....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 386)