- byt ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "byt žilina" sme našli 386 nehnuteľností - priemerná cena 2 651 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 92 m2
  •  Podľa ceny
    • 163000
    • 204000 (priemerná cena)
    • 245000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 80 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 24,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 24 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 390 000 €, 144,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.12.2023.,

www.dreamreality.sk

Vysokoškolákov.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.customreal.sk

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta. Byt s výmerou 84 m² sa nachádza na 2/5 poschodí s výťahom a ponúka komfortné mestské bývanie....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 101,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.customreal.sk

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj veľký a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 101 m², z toho 11 m² tvorí priestranná pivnica. Byt sa nachádza v tehlovej bytovke len pár minút od centra mesta a v roku 2019 prešiel....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 24,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku, Hliny VI o výmere 24 m2. Dobré poschodie. Výborná lokalita. Byt je zrekonštruovaný - murované jadro, plastové okno, nová podlaha, nová elektrika. K bytu patrí kumbál na chodbe a pivničná....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, Na žiadosť, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu je 70 m 2 . Izby sú nepriechodné, čo zabezpečuje dostatok súkromia pre každého člena domácnosti. V byte je murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni a WC. K bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Daniela Dlabača.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 82 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 264,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Energetický certifikát A Plocha 264 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 93,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2025.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 93 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 239 000 €, 76,00 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Velká okružná.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 000 €, 43,00 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 179 500 €, 65,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj príjemný zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, ktorá je známa svojím pokojom, množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku Solinky v Žiline. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na piatom poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva so vstupnej haly, kuchyne s lodžiou, obývačky, dvoch....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 339 000 €, 86,52 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 224 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľký , 4 izbový, podkrovný byt v centre Žiliny. Byt sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite na Bulvári , vnútroblok , detské ihrisko , výborná občianska vybavenosť a dostupnosť. Byt je v nadstavbe , ktorá bola postavená pred 15 rokmi . Prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 246 000 €, 71,00 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 75m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 315 900 €, 117,53 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 94,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka jedinenčný 3-izbový byt na vynikajúcej adrese. Pôdorys tejto nehnuteľnosti Vás naozaj očarí. Všetky nepriechodné izby, z toho dve s výmerou 20m2, je presne to, čo robí tento byt jedinečným. Predstavujeme Vám jeden....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 900 €, 136,89 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 62,79 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 999 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, Na žiadosť, 96,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 5 izbový byt na Solinkách v Žiline. Byt o rozlohe 96m2 sa nachádza na 5. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je však vhodný na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi ponúka jedinečnú príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 37 050 €, 57,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 18 200 €, 28,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou, spálne samostatnej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. K bytu je možné dokúpiť vlastné parkovacie miesto za 10 000€. K bytu patrí veľká pivnica. Byt nemá balkón, no veľkou výhodou je takisto oplotená....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 4- izbový byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo siedmych panelového zatepleného bytového domu v Žiline (sídlisko Solinky) na ulici Platanová. Výmera bytu je 84 m² vrátane loggie + pivnica o výmere 5 m² . Byt pozostáva z....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 447 511 €, 127,19 m2 cca 3520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 144 000 €, 39,50 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 900 €, 54,81 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 34 450 €, 53,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 211 900 €, 60,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 200 900 €, 44,04 m2 cca 4560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 154 900 €, 36,17 m2 cca 4280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 42 525 €, 67,50 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 197 900 €, 40,00 m2 cca 4950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 332 800 €, 127,61 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 175 000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 47 400 €, 60,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 386)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>