- byt ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "byt žilina" sme našli 386 nehnuteľností - priemerná cena 2 651 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 92 m2
  •  Podľa ceny
    • 163000
    • 204000 (priemerná cena)
    • 245000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 187 800 €, 65,80 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 85 500 €, 114,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 000 €, 93,40 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 230 000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 24 375 €, 37,50 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 299 000 €, 161,30 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 154 900 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 210 000 €, 134,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 269 000 € na 260 000 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, 260 000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 269.000 €
25.04.2026 - 260.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 39 440 €, 68,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 145 500 €, 35,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 259 900 €, 83,31 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 000 €, 93,40 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 209 000 €, 75,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 222 000 € na 219 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, 219 000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 222.000 €
09.05.2026 - 219.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 109 900 €, 25,00 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 399 999 €, 194,39 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 267 900 €, 86,12 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 299 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, na ulici Mikovíniho. Tento luxusne zariadený byt o celkovej výmere 155 m2 vrátane príslušenstva sa nachádza na 2. poschodí moderného bytového domu (bez výťahu) a je....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 700 €, 61,50 m2 cca 3230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 231 900 €, 59,90 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 186 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

✅ Výhody bytu: • úplne nový – nikto v ňom ešte nebýval • veľkorysá výmera 57 m² • novostavba – bez potreby ďalších investícií • kuchyňa a nábytok na mieru – dostatok úložného priestoru, kvalitné materiály • byt sa predáva kompletne zariadený – stačí si priniesť osobné veci • predzáhradka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 187 900 €, 62,70 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 139 900 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 334 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.bazos.sk

Dispozícia: obývačka s kuchyňou, spálňa, detská izba, kúpeľňa, samostatné WC, chodba. 2 balkóny. Bytový dom z roku 2008, byt vo veľmi dobrom stave, bez nutnosti investícií. Postupne rekonštruovaný – podlahy 2019, obývačka 2022, práčka 2023, aktuálne 2026 maľovanie a žalúzie. Vstavané....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 158 000 €, 55,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 361 241 €, 120,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 285 000 €, 86,52 m2 cca 3290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 36 580 €, 62,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 257 900 €, 74,52 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 549 700 €, 253,28 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 215 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt je dispozične riešený: otvorený denný priestor – obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou, miesto plné svetla a života, dve menšie izby (jedna priechodná), samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC zasklenná loggia A čo robí tento byt naozaj výnimočným? V suteréne máte skoro 20....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt v novostavbe (projekt Nové Vlčince), ktorý sa nachádza na 3. poschodí z 10-poschodového bytového domu v Žiline na sídlisku Vlčince, na ulici Obchodná. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020 a je vybavený kamerovým systémom. Výmera....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 309 900 €, 101,64 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 216 900 €, 49,10 m2 cca 4420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 331 900 €, 138,07 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 180 000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 262 000 €, 49,22 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 500 €, 79,42 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk