• GoHome Professional
byty Jarovce BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty Jarovce BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty Jarovce BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty jarovce bratislava" sme našli 16 nehnuteľností - priemerná cena 4 182 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 70 m2
    • 88 m2
    • 88 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 88 m2
    • 106 m2
  •  Podľa ceny
    • 296000
    • 370000 (priemerná cena)
    • 444000
    • 4180 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 244 000 €, 47,05 m2 cca 5190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Moderná architektúra, premyslená dispozícia a kvalitné materiály bez kompromisov vytvárajú bývanie, ktoré nevyžaduje žiadne ďalšie investície. Stačí sa nasťahovať s kuframi. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 319 000 €, 61,54 m2 cca 5180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou a terasou v obľúbenej a pokojnej lokalite Jarovce – Opálová ulica. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 147 870 €, 93,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt v projekte OPÁL v lokalite Jarovce. Byt má výmeru 93,26 m² + terasa 92,68 m² a nachádza sa v novostavbe z roku 2023. Dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, troch samostatných izieb a dvoch kúpeľní. Hlavná....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 1 400 000 €, 400,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom priestranný 8-izbový byt v lokalite Jarovce. Byt má výmeru 400 m² a prenajíma sa nezariadený. Dispozične pozostáva z viacerých izieb, kuchyne, kúpeľní a ďalších priestorov. Byt disponuje klimatizáciou. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 319 990 €, 71,78 m2 cca 4460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný a presvetlený 3-izbový byt s priestrannou terasou, nachádzajúci sa v tehlovej novostavbe s výťahom na Smaragdovej (Smaragdova) ulici, v tichej a zelenej časti Jaroviec – mestskej časti Bratislavy....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 314 900 €, 61,00 m2 cca 5160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Assenzio Property ponúka na predaj Nadštandardného 2-izbové bytu s obytnou rozlohou 61m2, spojenou so záhradou vo výmere 74,53m2 v atraktívnej časti Bratislavy – Jarovce. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 244 000 €, 47,05 m2 cca 5190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m² + lodžia 2,74 m² + pivnica 1,88 m², nachádza sa 2. nadzemné podlažie/4, výťah. Byt je vzdušný, tichý, svetlý — s výhľadom do zelenej krajiny, nie do susedovho okna. Moderná architektúra,....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 264 000 € na 261 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 261 000 €, 62,81 m2 cca 4160 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
31.03.2026 - 268.000 €
13.04.2026 - 264.000 €
29.04.2026 - 261.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekte 2 Sýpky Jarovce. Projekt vyniká industriálnym vzhľadom budov, ktoré sú rozmiestnené do tvaru „U“, pričom v ich strede je veľké námestie s dvomi gastroprevádzkami. Budovy majú maximálne....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 420 000 €, 102,00 m2 cca 4120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 244 000 €, 47,05 m2 cca 5190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 319 990 €, 71,78 m2 cca 4460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 147 870 €, 93,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 256 900 €, 64,00 m2 cca 4010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 264 000 € na 261 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 261 000 €, 62,81 m2 cca 4160 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.04.2026 - 268.000 €
18.04.2026 - 264.000 €
02.05.2026 - 261.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, 229 000 €, 60,48 m2 cca 3790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Jarovce, Na žiadosť, 113,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-16 (z celkového počtu 16)

<< <1> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté