- byty BANSKÁ BYSTRICA prenajom

  • Na hľadaný výraz "byty banská bystrica prenajom" sme našli 502 nehnuteľností - priemerná cena 8 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 44 m2
    • 56 m2
    • 56 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 56 m2
    • 67 m2
  •  Podľa ceny
    • 375
    • 469 (priemerná cena)
    • 563
    • 8 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 730 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

*v byte sa nachádza nová pohovka. BYT: o výmere 45m2 je slnečný a disponuje loggiou. Moderná nehnuteľnosť je kompletne zariadená a pripravená na prenájom. ŠTANDARD/VYBAVENIE: Byt ponúka moderné vybavenie. Vonkajšie elektrické žalúzie, okná trojsklá, rekuperácia, bidetová sprška. Kompletne....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Zvieratá nie sú povolené. Mesačné nájomné: 400 eur Vratný depozit: 400 eur Jednorazová odmena pre RK: 400 eur Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný, slnečný a priestranný 3-izbový byt v novostavbe nachádzajúci sa na 2. poschodí s výťahom. Je situovaný vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou. Dispozícia a vybavenie: * obývacia izba....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 580 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt s výmerou 35 m2 sa nachádza v zateplenom a zrekonštruovanom obytnom dome s výťahom. Dispozícia bytu: ▪️ vstupná chodba ▪️ obývacia izba s loggiou spojená s kuchyňou ▪️ priestranná izba s veľkou vstavanou skriňou ▪️ murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou Výhodou je komplexná....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.bazos.sk

V prípade záujmu ma kontaktujte na čísle 0903523182. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 450 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt má výmeru 34 m2 a nachádza sa na 3. posch. zatepleného bytového domu s výťahom. Byt je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná, plávajúce podlahy, stierky, nové rozvody. K bytu prislúcha aj jedna pivnica. Členenie bytu: - vstupná chodba - veľká obývacia izba - samostatná priestranná....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Prenajmem 3-izbový bauring v Banskej Bystrici na Moskovskej ulici, v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Rozloha: cca 70 m² Dispozícia: obývačka, 2 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, priestranná loggia....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt je vhodný aj ako GALÉRIA pre umelcov, módnych návrhárov alebo fotografov.. Prístup je priamo z pešej zóny Banskej Bystrice a taktiež z vlastného parkoviska zo zádvoria. En.certifikát-nie. CENA 750 EUR + energie, v cene 1x parkovacie miesto. Pri podpise sa platí: 1x nájom za aktuálny....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 150 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Po kompletnej rekonštrukcii, podlahové kúrenie, terasa, parkovanie vo dvore, internet. Cena vrátane energií. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 530 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V okolí sa nachádza cyklotrasa, zastávka MHD. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta a bezproblémové parkovanie. Dispozícia bytu: - vstupná chodba - kúpelňa s WC a sprchovým kútom - kuchyňa prepojená s obývacou izbou - samostatná spáleň....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 820 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

mikrovlnka, varná indukčná doska, rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a iné spotrebiče ako - klimatizácia, práčka a TV. Dispozícia: - obývacia izba spojená s kuchyňou - spálňa - kúpeľňa so sprchovacím kútom a s WC - bez balkóna a loggie Byt sa prenajíma spolu s garážovým....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Bude k dispozícii od januára 2026. 🏠 Základné údaje: výmera bytu: 67 m² + loggia čiastočne zariadený k dispozíi i spoločná miestnosť pre bicykle a kočíky bezproblémové parkovanie v okolí energetický certifikát: trieda B 🛋️ Dispozícia a vybavenie: Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je k dispozícii od 01.11.2025, prenajíma sa max. 2 pracujúcim osobám, študentkám, páru, bez detí a domácich zvierat. Výška mesačného prenájmu je 500 € + energie si hradia nájomníci sami - elektrinu, plyn, internet + TV = cca 40 €. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájom za....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj krásny, priestranný, slnečný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný, štvorizbový byt s piatimi loggiami na siedmom poschodí v Banskej Bystrici, Fončorda, Spojová ulica. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 98 m2 plus 15 m2 výmera loggií- spolu cca 112 m2. Byt....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 410 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Adresa: Beskydská - Sasová Základné informácie : Výmera bytu: 30 m2 k bytu patrí 1 kobka (pivnica) Dispozične byt pozostáva z chodby, obývačky spojenej so spálňou, kupelne s WC a kuchyňa. Byt je zariadený nábytkom a spotrebičmi, prenajíma sa takmer komplet zariadený. Panelák je zateplený,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Stačí si priniesť svoje osobné veci. K bytu patrí privátne parkovacie miesto priamo pred domom, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Cena prenájmu s energiami, internetom, TV a privátnym parkovacím miestom je 750€. Byt je k dispozícii od....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 715 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

V prípade korektného jednania možná zľava z nájomného. Ku bytu prislúcha pivnica. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Dolná Obec: Banská Bystrica Ponúkame na prenájom nadštandardný mezonetový byt v srdci Banskej Bystrici priamo na námestí, ulica : Dolná. Plne zariadený byt o rozlohe 100 m2 disponuje krásnym štýlom v kombinácii s moderným vybavením. Lokalite kde má budúci nájomca všetko po....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena: 900 € mesačne. Viac info a obhliadky: 0910 663 269 Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dodatok k cene: , +energie Celková rozloha: 120m² Vlastníctvo: osobné Stav: úplne prerobený Internet: wifi Kúpeľňa: áno Vykurovanie: vlastné - plyn Zariadenie: zariadený Zateplený objekt: áno Káblová televízia: áno Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Bližšie informácie denne po 16:00 Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 770 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza na vyvýšenom 1 poschodí. Byt má 80m2 a prenajíma sa so zariadením. Cena nájmu je 750€ s energiami + 20€ TV a internet. Parkovanie bez problémov. Pri podpise nájomnej zmluvy sa okrem nájomného platí vratná kaucia a sprostredkovateľský poplatok. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 850 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaný maklér Marcela Pokorná ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom zariadený 2 izbový byt s terasou a garážovým státím, situovaný v novostavbe na Komenského ulici, blízko centra Banskej Bystrice. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * v....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

POPIS BYTU: Byt má rozlohu 80m2 a nachádza sa na 4. poschodí bez výťahu. DISPOZÍCIA: chodba, priechodná obývacia izba, detská izba spálňa, kuchyňa, kúpelňa a samostatné WC, šatník, špajza. VÝBAVA BYTU: Súčasťou výbavy bytu sú spotrebiče: plynový sporák s rúrou, digestor, chladnička....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Stačí si priniesť svoje osobné veci. K bytu prináleží privátne parkovacie miesto priamo pred domom, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Cena nájmu s energiami, internetom, TV a privátnym parkovacím miestom je 750€. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Na prenájom: Štýlové 2- a 1-izbové byty v centre Banskej Bystrice – pešia zóna, nová rekonštrukcia, komplet zariadené, voľné od 01.09. 2025 Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované 2- a 1-izbové byty priamo v historickom centre Banskej Bystrice, v pešej zóne. Byty sa nachádzajú....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa sklada z kuchyne je spojená z obývačkou je zariadená kuchynskou linkou stôl 4 stoličky a sedacia súprava, druhá izba je vybavená posteľou a skriňou. Cena 600 eur / mesiac vrátane energií pri podpise zmluvy sa plati 2x600 €najom+vratny depozit) 600€ odmena za sprostredkovanie.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je kompletne zariadený a tak Vám stačí si priniesť osobné veci a užívať si pokojnú atmosféru tohto bytu. Byt s výmerou 33 m2 je vo veľmi zachovalom stave. Nový nájomca má k dispozícii: Spálňu s obývačkou - posteľ, skrine, komody, rozkladacia sedačka, konferenčný stolík, televízia....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 4 poschodí v osemposchodovom tehlovom dome s výťahom. Tento nádherný byt je dostupný na prenájom za 750 € mesačne. Byt sa nachádza sa priamo v centre mesta, len 170 metrov od potravín Tesco Extra, 380m od reštaurácií a zábavy a shopping....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 440 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Prenájom možný od 15. 11. 2025. Podla moznosti, volajte prosim, po 15:00. Romovia, prosim nevolat. Len seriózne. Dakujem. Kontakt: 0911 550 944 Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 890 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží z 3 v historickej budove v centre mesta. Byt má rozlohu 99,3 m2. BYT: Byt sa prenajíma ako nezariadený/čiastočne zariadený. Pozostáva z 3 priestranných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, chodby a šatníka. Byt má samostatné kúrenie. V prípade....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia bytu je riešená funkčne a elegantne vstupná chodba, kúpeľňa s WC, samostatná spálňa a priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou. K atmosfére domova prispieva slnečný balkón, prístupný zo spálne aj obývačky. Súčasťou prenájmu je vlastné parkovacie miesto a praktická kobka,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v modernom bytovom dome z roku 2014 na ulici Družby v Banskej Bystrici, v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra aj do prírody. Dispozícia a vybavenie: 4 izby (výstup na terasu z troch z nich), priestranná obývacia časť s kuchyňou a špajzou 2 kúpeľne +....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný jedno izbový byt, plne zariadený, so spotrebičmi, vo vynikajúcej lokalite na ulici Ďumbierska v Banskej Bystrici. Čo viac k tomu dodať? Možno....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 420 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Adresa: Dumbierska - Sásová Základné informácie : Výmera bytu: 30 m2 k bytu patrí 2x kobka (pivnica) Dispozične byt pozostáva z chodby, obývačky spojenej so spálňou, kupelne s WC a kuchyňa. Byt je zariadený nábytkom a spotrebičmi, prenajíma sa takmer komplet zariadený. Panelák je....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 777 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena je uvedená už so všetkými energiami (v byte nie je plyn). Energetický certifikát: A Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 3022 Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Ján Bušfy. Kontakt: 0917 416 820 (nekontaktovať mailom) Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 730 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v novostavbe na Hurbanovej ulici v B. Bystrici, odkiaľ je len krátka príjemná prechádzka popri parku do centra mesta. V blízkosti je priame prepojenie na diaľnicu, nemocnica, potraviny a VŠ ekonomická. V byte 45 m2 sa nachádza nadštandardné vybavenie, ako je podlahové....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 790 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Záujem písať sms, ďakujem Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Švermová Mestská časť: Fončorda Obec: Banská Bystrica Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný, plne zariadený 2-izbový byt v širšom centre Banskej Bystrice, ul. Švermová. BYT: Byt má výmeru 59,13 m2. Nachádza sa na 2. poschodí bytového domu bez výťahu. K bytu patria....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 150 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel pred 5 rokmi kompletnou rekonštrukciou, cez nové podlahové kúrenie, kúpeľňu s vaňou, nové podlahy, okná, stierky, nábytok atď. Tento byt si vyžaduje EXKLUZÍVNEHO nájomníka, ktorý ocení super polohu v meste, krásne noblesné bývanie. Parkovanie vo dvore - súkromné. V prípade....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 580 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Viac informácií ak fotografií nájdete na: nasmakler.sk/ve-ky-1-izbovy-byt-v-centre-mesta-banska-bystrica-44-m2 Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom a pozostáva zo vstupnej chodby, jednej veľkej miestnosti s ktorou je prepojený kuchynský kút, kúpeľne, samostatného WC a veľkého....

 
 
 
  Prenájom, Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 850 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.bazos.sk

Od augusta 2026- apríla 2027, len seriózne. Poprípade možnosť dlhodobého nájmu. Energie komplet + Internet- 250 € Cena spolu 1100 € V prípade záujmu SMS na číslo 0944277281 - poprosím sem zaslať váš e Mail, na ďalší kontakt. Len seriózny záujemci Meno: .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 379-420 (z celkového počtu 502)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>