- byty KOŠICE parkovanie

  • Na hľadaný výraz "byty košice parkovanie" sme našli 201 nehnuteľností - priemerná cena 2 665 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 68 m2
    • 68 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 68 m2
    • 82 m2
  •  Podľa ceny
    • 146000
    • 183000 (priemerná cena)
    • 220000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 892 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, KOŠICE, Sídlisko KVP, 199 990 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte 2 izbový byt v novostavbe s vysokým štandardom? Byt ktorý zohľadňuje požiadavky zákazníka dnešnej doby? MICHAL PALKO z CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na 3. poschodí o výmere 78 m2, pričom úžitková plocha bytu je 60 m2 v novostavbe - VEŽA EUPHORIA....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Košice 2, 158 000 €, 69,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka vo vyhľadávanej lokalite na predaj 3-izbový byt o rozlohe 69m2 na síd. Terasa, Ružínska ul., posch. 5/7 bez balkóna v osobnom vlastníctve. Byt je po kompletnej prestavbe s dispozičnou zmenou. Má plastové okná, plávajúce podlahy v celom byte, kuchynská linka na mieru.....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Nad jazerom, 106 900 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový byt, Košice - sídlisko Nad Jazerom, Galaktická ulica. Byt má výmeru 67 m2 + plocha loggie. JEDNÁ SA O PÔVODNE KOŠICKÝ TYP BYTU, KTORÝ BOL CELKOVOU ZMENOU DISPOZÍCIE ÚPLNE PREROBENÝ. Situovaný je na ideálnom 4. poschodí v 8 poschodovom bytovom....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Košice 4, 127 900 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný priestranný 3 izbový byt, 73m2 + 4m2 loggia, Košice - Juh, lokalita s výbornou dostupnosťou do centra mesta, cca 9.min. pešo k AUPARKU. Byt sa nachádza v jednej z troch "hviezdic", s orientáciou JV (pracovňa s loggiou), SZ (kuchyňa, obývačka, spálňa),....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Košice 4, 68 900 €, 30,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne iba u nás 1 izbový tehlový prízemný bezbariérový byt - garzonku, v tichej lokalite s výhľadom na zeleň, Južná Trieda Košice. Plocha úžitková : 30,00m2 Pivnica : 2,54m2 Dispozícia : zádverie - chodba, kuchyňa, wc a sprchový kút, izba. Predávaná nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 285 000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mesta Košice, na vyhľadávanej Alžbetinej ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí tehlového pavlačového domu a jeho dispozícia pozostáva z dvoch izieb, prechodovej kuchyne, kúpeľne a samostatného....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 299 000 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte si nový domov, prípadne investíciu do budúcnosti? Investovať v Starom Meste sa oplatí. Investícia je lukratívnejšia a stabilnejšia, ako kdekoľvek inde. Ideálne na prenájom vďaka blízkosti Technickej a Veterinárnej univerzity. Na predaj 3-izbový dizajnový podkrovný tehlový....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 341 000 €, 62,00 m2 cca 5500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt v najvyhľadávanejšej novostavbe v Košiciach – v Rezidencii Mestský Park. >>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/GegB17a1-l0?si=sWNTIKhXQRJFmUnu....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 275 000 € na 269 000 € dňa 01.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 269 000 €, 96,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.10.2025 - 275.000 €
01.04.2026 - 269.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ABERTAL REALITY ponúka na predaj MEZONETOVÝ byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - STARÉ MESTO Letnej ulici, v blízkosti Technickej univerzity. Byt má rozlohu 96 m2 a je situovaný na 3. a 4. poschodí tehlového bytového domu. V bytovom dome nie je výťah. Parkovanie je možné vo dvore....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Dargovských hrdinov, 207 000 €, 66,00 m2 cca 3140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

" REZERVOVANÝ " Na predaj: Priestranný 3-izbový byt – Jáltska ulica, Košice – sídlisko Dargovských hrdinov Adresa: Jáltska ulica, sídlisko Dargovských hrdinov – Košice Výmera: 66 m² + loggia Poschodie: 3. poschodie v zateplenom bytovom dome s novým výťahom Dispozícia: 3-izbový byt....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 94 000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte nové bývanie v centre Košíc? Tak práve pre Vás je tento krásny novozrekoštruovaný a komplet zariadený 1 izbový byt na polozapustenom prízemí. Byt rozlohohy 39m2 sa nachádza v historickom centre na ulici Stará baštová v tehlovom dome. Všetok nový nábytok, nová čalúnená posteľ....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Staré Mesto, 245 000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

3-izbový byt v srdci Košíc s vlastnou garážou na predaj >>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/AoqSxLjmybI?si=SmoVwVMdDw0n4vI6 Jaroslav Ičo a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlovo....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, Košice 4, Na žiadosť, 124,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.slovakia-real.sk

Ponúkam mezonetový byt ako dom v meste – 141 m², novostavba 2018, Bulharská ulica, 4-izbový blízko centra. Moderný 4-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2018, nachádzajúci sa na Bulharskej ulici v Košiciach, v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Byt je situovaný....

 
 
 
  Byt, KOŠICE, 201 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

✨ NA PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – KOŠICE, ŤAHANOVCE ✨Hľadáte dokonalé bývanie v Košiciach? Ponúkame vám exkluzívny 4-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2024 a je pripravený na okamžité nasťahovanie!Lokalita: Berlínska 7, Košice....