- byty MICHALOVCE prenajom

  • Na hľadaný výraz "byty michalovce prenajom" sme našli 166 nehnuteľností - priemerná cena 7 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 48 m2
    • 60 m2
    • 60 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 60 m2
    • 72 m2
  •  Podľa ceny
    • 343
    • 429 (priemerná cena)
    • 515
    • 7 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 720 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma zariadený, čo Vám umožní nasťahovať sa bez starostí s nákupom nábytku. Cena nájmu je 720 € mesačne, pričom táto suma je vrátane energií. Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť depozit vo výške jedného mesačného nájmu a rezervačnú zálohu vo výške 700 €. Bližšie informácie,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

📌 Lokalita: Strážske – pokojná štvrť s občianskou vybavenosťou v blízkosti 🏠 Typ: Garzónka 📐 Rozloha: 22m2 🛋️ Vybavenie: kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovým kútom, základný nábytok 🚗 Parkovanie: verejné pred budovou / možnosť rezervácie miesta 💰 Cena nájmu: 300 €/mesiac vrátane....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 699 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Na prenájom – 5-izbový byt Ponúkame na prenájom priestranný 5-izbový byt, ideálny aj pre viacčlennú rodinu. Byt poskytuje dostatok priestoru a je kompletne zariadený, stačí prísť a bývať. Parametre: - Rozloha: 100 m² - Počet izieb: 5 - Bez balkóna - Stav: Kompletne zariadený Byt sa....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 560 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Tento útulný byt s rozlohou 56m2 sa prenajíma zariadený. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza centrum mesta a nákupné stredisko Kaufland. Všetko, čo potrebujete pre pohodlný život, máte na dosah ruky. Cena nájmu 560 € mesačne vrátane enrgií a internetu. Nenechajte si ujsť túto príležitosť....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 780 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2026.,

www.bazos.sk

-v blízkosti je výborná občianska vybavenosť: OC IDEA, LIDL, škola, škôlka, blízkosť námestia (10 min. pešo). - byt je s výmerou 73.5 m2 na 1.poschodí bytového domu s balkónom, je po kompletnej rekonštrukcii - kuchyňa vstavaná na mieru, murované jadro, okna, plávajúce podlahy, v kúpeľni....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 555 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.bazos.sk

Byt: Nehnuteľnosť sa nachádza na 5. poschodí 7-poschodového bytového domu. Vstupujeme do predsiene so šatníkovou stenou. Po pravej strane sa nachádza denná časť – kuchyňa prepojená s obývacou izbou. Z predsiene je zároveň vstup do kúpeľne a samostatnej izby. • V kuchyni sa nachádza....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 620 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Čajkovského Obec: Michalovce Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom priestranný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 71 m², nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového domu v tichej a vyhľadávanej lokalite v....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 560 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom pekný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších častí Michaloviec na Masarykovej ulici. Táto poloha patrí medzi stabilne obľúbené nielen pre svoju kompletnú občiansku vybavenosť, ale aj pre množstvo zelene....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 420 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Tulipánová Obec: Michalovce Hľadáte nový domov podľa vlastných predstáv? Máte vlastný nábytok a radi by ste si zariadili byt presne podľa seba? Realitná kancelária Nové bývanie má pre vás skvelú ponuku! Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt (53 m²) s loggiou (3 m²) v obľúbenej....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha: 44 m² Dispozícia: 2+1 10. poschodie z 13 Loggia s krásnym výhľadom priamo na mesto Byt je po kompletnej rekonštrukcii, úplne nové: - okná - bezpečnostné vstupné dvere - murované jadro - interiérové dvere - podlahy - dlažba - kúpeľňa - kuchyňa so spotrebičmi - vstavané skrine....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 590 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Byty tohto typu mávame pravidelne v ponuke a často krát sa ani nestihnú inzerovať. Prajeme pekný deň Tím Reality Zemplín ___________________________ Na prenájom krásny, tehlový 2-izbový byt hneď pri centre Michaloviec na Masarykovej ulici. Táto nehnuteľnosť je ideálnym spojením komfortu,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane rozvodov, nového výťahu, zateplenia K bytu prislúcha pivnica a parkovacie miesto pri bytovke. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 6. Dispozícia bytu: • vstupná chodba • obývacia izba prepojená s kuchynským kútom s výstupom na lodžiu....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.12.2025.,

www.bazos.sk

Byt poskytuje prijemné, tiché a praktické bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okoli: Dispozicia a zariadenie: Byt je situovaný vo výborne udržiavanom zateplenom bytovom dome na 3./6 poschodi a prenajíma sa zariadený pripadne dohoda. Praktická dispozícia zahrňa....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný byt v Michalovciach: - nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite v rámci mesta - ulica Okružná, - v okruhu nájdete kompletné občianske vybavenie, - samotný byt má výmeru príjemných 145 m2, - nachádza sa v podkroví budovy a do bytu je samostatný vlastný....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 670 € na 660 € dňa 04.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 660 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.04.2026 - 670 €
04.04.2026 - 660 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.bazos.sk

Byt je zariadený prenajíma sa ako na fotkách okrem manželskéj posteli, posteli v detskej a TV. Mesačný nájom 660 + 1x depozit.v cene nájmu su zahrnuté energie + 1 vlastné parkovacie miesto.Byt je voľný od 01.04.2026. Pre viac informácií ma kontaktujte telefonicky na číslo 0905198382.Alebo....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 610 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj k obchodom, škole/ škôlke či parku. Dispozícia a vybavenie: - priestranná obývačka s balkónom (s krásnym výhľadom) - samostatná spálňa - vstupná chodba s dvoma skriňami - kompletne vybavená....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 580 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2026.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajímá so všetkým ako vidíte na fotografiach. V cene nieje internet. Depozit vo výške 2 mesačných nájmov. V cene su energie. Vhodné pre 2 osoby Nachádza sa na ulici Profesora Hlaváča. K bytu je aj pivnica Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj dva priestranné a moderne zariadené 2-izbové byty s výmerou 57 m² vrátane loggie a pivnice, situované v novostavbe Greenside V na ulici Zvoncekova. Na výber máte byt na 3. poschodí a byt na 5. poschodí – oba s rovnakým dispozičným riešením a vysokým štandardom vybavenia.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 680 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Mám pre Vás jedinečnú príležitosť prenajať si kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na obľúbenej ulici Martina Rázusa v Michalovciach. Tento byt s balkónom je ideálny pre pár, ktorý hľadá moderné a komfortné bývanie. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a je kompletne....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena za prenájom vrátane energií a internetu je 650 eur. Pri podpise zmluvy sa skladá dvojmesačný depozit. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane rozvodov, nového výťahu, zateplenia Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 6. Dispozícia bytu: • vstupná chodba • obývacia izba prepojená s kuchynským kútom s výstupom na lodžiu(výhľad na kúpalisko a zimný štadión) • spálňa • kúpeľňa so....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 550 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.bazos.sk

Depozit vo výške 2 mesačných nájmov pri podpise zmluvy. V cene su komplet energie. Vhodné pre 2 osoby Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane rozvodov, nového výťahu, zateplenia Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 6. Je orientovaný na západ - výhľad na mestské kúpalisko. Dispozícia bytu: • vstupná chodba • obývacia izba prepojená s kuchynským kútom s výstupom na lodžiu(výhľad....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma zariadený. Cena mesačného nájomného je 650,- vrátane energií. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa prenajíma zariadený. Dispozične riešení: - na prízemí - denná časť - obývacia izba prepojená s kuchyňou - kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom - na poschodí - nočná časť- spálňa, šatník, kúpeľňa s WC Dostupný k nasťahovaniu od 5.11 Pri podpise zmluvy sa platí 1 x mesačný nájom....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 1 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Štýlové bývanie bez kompromisov: Byt sa nachádza na 2. poschodí a ponúka komfortné bývanie v modernom štýle. Je plne zariadený nábytkom na mieru, so zmyslom pre detail a praktickosť Dispozícia: Priestranná obývačka prepojená s kuchyňou (Veľkoformátové okná a dvere, dostatok úložného....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 560 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite – sídlisko Západ, len kúsok od centra mesta: -byt sa nachádza na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome a ponúka príjemné a pohodlné bývanie, -jeho celková výmera je 55 m2, -súčasťou bytu je balkón, kde si môžete vychutnať....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 640 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2026.,

www.bazos.sk

Byt je po kvalitnej rekonštrukcií a plne zariadený s klimatizáciou, ideálny pre pár, ktorí hľadajú pohodlné bývanie bez ďalších investícií. Byt je udržiavaný a pripravený na okamžité nasťahovanie Cena nájmu 440€ + záloha na energie 200 €. Požiadavky na podnájomníka: - bez zvierat....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Podmienka je bez domácich zvierat a fajčenie v byte zakázané. Prenájom je určený výhradne pre spoľahlivého a platobne schopného nájomcu. Volajte prosím,ak Vám podmienky sú vhodné. RK nevolať. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 450 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Pri podpise zmlúv požadovaný 3x nájom. Pre viac informácií 0918029380 Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 1 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Na prízemí apartmánu sa nachádza veľkorysá lóggia, cez ktorú sa vchádza do rozľahlej obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Súčasťou tohto podlažia je aj technická miestnosť a samostatná toaleta. Na poschodí nájdete dve priestranné spálne a kúpeľňu s toaletou, pričom jedna zo spální....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 630 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt je vhodný pre 1 max 2 dospelé pracujúce osoby, bez detí a domácich miláčikov, nefajčiari. Voľný ihneď. Cena je vrátane energií, internetu a tv pripojenia. Požadovaný 1x nájom, 2x depozit. Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.12.2025.,

www.bazos.sk

Byt má balkón, klimatizáciu, vlastné kúrenie. Depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Cena je vrátane energií. V byte zostava všetko čo vidíte na fotografiach. Internet nie je v cene, ale na byte sú optické káble, čiže za 1 deň je možné ho aktivovať Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 580 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.bazos.sk

Byt má balkón, klimatizáciu, vlastné kúrenie. Depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Cena je vrátane energií Meno: .

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 550 € na 580 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 580 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.03.2026 - 550 €
13.04.2026 - 580 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.bazos.sk

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.bazos.sk

Byt má balkón, klimatizáciu, vlastné kúrenie. Depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Cena je vrátane energií. V byte zostava všetko čo vidíte na fotografiach Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 960 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena prenájmu je 960 € mesačne, pričom táto suma je vrátane energií. Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť depozit a rezervačnú zálohu vo výške jedného mesačného nájmu. V ponuke aj ďalšie exkluzívne byty: Ak hľadáte priestor s vonkajším posedením, máme k dispozícii aj ďalší luxusný....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 449 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.bazos.sk

Lokalita: V blízkosti je fitness centrum, pizzeria, plaváreň, škôlka aj škola. Pár krokov od domu sa nachádza aj pekáreň. Do centra mesta sa dostanete približne za 9 minút pešo, železničná stanica je vzdialená asi 15 minút chôdze. Byt: Byt sa nachádza na 2. poschodí v zrekonštruovanom....

 
 
 
  Prenájom, Byt, MICHALOVCE, 960 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Tento byt, ktorý je navrhnutý s dôrazom na detail, disponuje balkónom, čo je v centre mesta neoceniteľná výhoda. Prenajíma sa kompletne zariadený, čo Vám umožní nasťahovať sa bez akýchkoľvek starostí a užívať si komfort od prvého dňa. Vďaka polohe v centre mesta máte všetko na dosah....