• GoHome Professional
byty PIEŠŤANY do 120.000 eur - GoHome
  • byty PIEŠŤANY do 120.000 eur - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty PIEŠŤANY do 120.000 eur

  • Na hľadaný výraz "byty piešťany do 120000 eur" sme našli 109 nehnuteľností - priemerná cena 1 797 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 47 m2
    • 59 m2
    • 59 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 59 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 1790 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PIEŠŤANY, 120 000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v štádiu (holobyt) v novostavbe polyfunkčného bytového domu, v centre Piešťan pri Auparku s výmerou 65m2. Byt sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu,ktorý má bezbariérový prístup a príjazd autom až k budove. K bytu prislúcha parkovacie miesto, ktorého....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 120 000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Piešťanoch o výmere 46m2. BYTOVÝ DOM: zrekonštruovaný, strecha, zateplenie.STAV NEHNUTEĽNOSTI: po rekonštrukcii. OBNOVY: jadro, kuchyňa, plastové okná, interiérové dvere, podlahy vstavaná skriňa na chodbe. K bytu prislúcha taktiež pivnica....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s vykurovaným nebytovým priestorom (40,24 m2 + 16,44 m2) v tichej lokalite Piešťan. Byt má vlastný kotol, takže si kúrenie regulujete sami. Mesačné náklady sú len 95 eur na osobu. Bonusom je vykurovaný ateliér, ktorý môžete využiť podľa vlastných predstáv.....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty piešťany do 120000 eur'
116 000 €
113 000 €
110 000 €
  Byt, PIEŠŤANY, 115 000 €, 55,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Piešťanoch o výmere 55m2. BYTOVÝ DOM: zrekonštruovaný. STAV NEHNUTEĽNOSTI: okrem plastových okien, pôvodný stav vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha taktiež pivnica a spoločné priestory (bicykláreň). DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 114 000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný 1- izbový byt s loggiou na sídlisku Adama Trajana v Piešťanoch. Je to obľúbená a tichá lokalita blízko vodnej nádrže Sĺňava a Lodenice. Celková plocha bytu je 37m². Byt sa nachádza na 8./8 poschodí zrekonštruovaného panelového bytového domu s novým výťahom.....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 113 000 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3izbový byt bez balkóna a výťahu na 1/3 poschodí v zateplenom bytovom dome. Kompletná rekonštrukcia zameraná na osadenie plastových okien + žalúzie + sieťky, plávajúca podlaha, dlažba, vysprávka stien - stierka, murované jadro (vaňa + sanita), zánovná kuchynská....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 990 €, 82,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

178679 - VAŠE REALITY ponúka na predaj slnečný 4 izbový byt o výmere 82m2 + 3,5m2 loggia na 1.poschodí s výťahom. Pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, ďalšieho samostatného WC, priestrannej chodby a loggie prístupnej z obývacej izby. K bytu patrí murovaná pivnica v prízemí....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 980 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177140 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 56,02m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží s orientáciou na západ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 900 €, 65,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt bez výťahu na 3/3 poschodí, v zateplenom bytovom dome. Čiastočná rekonštrukcia zameraná na výmenu plastových okien + murovaná kúpeľňa. Dispozícia: vstupná chodba, 2x izba + loggia, 1x izba, kuchyňa, samostatná kúpeľňa a toaleta. Odhadované náklady....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 900 €, 94,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelárie New Living dáva do pozornosti predaj 3-izbového bytu v tichej v okrajovej časti Piešťan, kde Vás rána privítajú tichom, pokojom a zeleňou v okolí. NASTAVILI SME PRE VÁS NOVÚ CENU TEJTO NEHNUTEĽNOSTI! Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2 v panelovom bytovom dome bez....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 410 €, 56,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177167 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 56,02 m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 4.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 111 210 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177064 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,77m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží s orientáciou na západ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 950 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177113 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,99m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 3.nadzemnom podlaží s orientáciou na západ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 890 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177065 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,77m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 850 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177114 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,76m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 3.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 680 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177066 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,38m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 560 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177124 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,38m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží s orientáciou na západ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 480 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177170 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,34m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 4.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 380 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177115 - Na predaj 2-izbový bytový apartmán 55,38m2 s lodžiou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 3.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 112 900 €, 94,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.mediareal.sk

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj pekný, šikovný 1-izbový byt, nachádzajúci sa v príjemnom prostredí v Piešťanoch. Byt o rozlohe 39m2 dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne a kúpeľne s WC. V byte, ktorý je čiastočne zrekonštruovaný, sú plastové okná....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 109 980 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2izbový byt s výťahom na 2/9 poschodí v zateplenom bytovom dome. Čiastočná rekonštrukcia: plastové okná, vysprávka stien + vymaľovanie, zánovná kuchynská linka, murované jadro (vaňa + sanita), elektronický vrátnik, optický internet. Dispozícia: vstupná chodba....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 121 900 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstavby je plánovaný na jeseň 2025 a termín kolaudácie jar 2027. Identifikácia bytu: Byt ( rozloha 66,05 m2 + priestranná terasa o výmere 14,8 m2 ) pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 107 999 €, 55,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na základe výhradného zastúpenia klienta na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vážska v Piešťanoch. Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí celkovo z 9 v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s novým výťahom. Výmera nehnuteľnosti je 55,77 m2 s balkónom.....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 107 900 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstavby je plánovaný na jeseň 2025 a termín kolaudácie jar 2027. Identifikácia bytu: Byt ( rozloha 45,05 m2 + priestranná terasa o výmere 21,45 m2 ) pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.bazos.sk

Ulica: Adama Trajana Obec: Piešťany Ponúkame na predaj praktický 1-izbový byt s balkónom situovaný vo vyhľadávanej lokalite sídliska Adama Trajana v Piešťanoch. Byt sa nachádza doslova pár krokov od nákupného reťazca a v tesnej blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti. Výhodou....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Detaily bytu: Mesačné náklady na energie a fond opráv sú len približne 140 €, čo predstavuje výhodné bývanie pre vašu rodinu. Balkón s výhľadom: Z obývacej izby je prístup na balkón, z ktorého si užijete priamy výhľad na obľúbené detské ihrisko Žihadielko. Praktická kuchyňa: Kuchyňa....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 107 000 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality predáva 3izbový byt s balkónom bez výťahu na 3/3 poschodí v zateplenom bytovom dome v Piešťanoch. Čiastočná rekonštrukcia: plastové okná + interiérové žalúzie + sieťky, plávajúca podlaha, brúsené parkety, zánovná kuchynská linka + spotrebiče, murované jadro - sprchový kút,....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 107 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o rozlohe 36 m2 v obľúbenej lokalite centrum Piešťan, len pár krokov od rieky Váh, kaviarní, reštaurácií a zároveň v tichej časti s množstvom zelene. Byt sa nachádza na ideálnom 1. poschodí v murovanej bytovke – výborný prístup aj....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 122 500 €, 49,40 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE v zastúpení majiteľa 2 - izbový byt situovaný v tichej a príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou do mesta. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu pokojného bývania a komfortu mestského života. Byt je prakticky dispozične riešený.....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 104 990 €, 74,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na základe výhradného zastúpenia klienta na predaj priestranný 3-izbový byt v Piešťanoch. BYTOVÝ DOM: zateplený. POSCHODIE: 6 z 8. ORIENTÁCIA:S,J. DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: vstupná chodba, kúpeľňa, toaleta, juh- kuchyňa a obývacia izba, sever- 2x samostatná izba.....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 104 990 €, 67,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Piešťanoch. POSCHODIE: 3 z 3. ORIENTÁCIA:S,J. DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: vstupná chodba, kúpeľňa, toaleta, sever- kuchyňa a obývacia izba, juh- 2x samostatná izba. REKONŠTRUKCIA-OBNOVY: plastové okná, dlažba, laminátová podlaha,....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 104 000 €, 36,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.12.2024.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj slnečný jednoizbový byt s lodžiou v meste Piešťany. Celková plocha bytu je 36m2. Byt sa nachádza na 3/4 poschodí zrekonštruovaného panelového bytového domu s novým výťahom. K bytu prináleží pivnica o výmere 3m2. DISPOZÍCIA: kuchyňa spojená s obývačkou a spálňou,....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 104 000 € na 103 000 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, PIEŠŤANY, 103 000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.03.2026 - 104.000 €
06.05.2026 - 103.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný 1,5 izbový byt s lodžiou v meste Piešťany na ul. Vrbovská cesta.. Celková plocha bytu je 38m². Byt sa nachádza na 3/4 poschodí zrekonštruovaného panelového bytového domu s novým výťahom. K bytu prináleží pivnica o výmere 3m².DISPOZÍCIA:vstupná chodba, kuchyňa,....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 103 000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Slnečný 1,5 izbový byt v Piešťanoch – bez tiarch, ihneď voľný. Tento byt vás osloví, ak hľadáte útulný priestor, ktorý je pripravený na okamžité bývanie a zároveň chcete bezstarostnú investíciu do budúcnosti. Svetlo, pohodlie a praktická poloha, bezproblémové parkovanie – to všetko....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 103 000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný 1,5 izbový byt s lodžiou v meste Piešťany na ul. Vrbovská cesta.. Celková plocha bytu je 38m2. Byt sa nachádza na 3/4 poschodí zrekonštruovaného panelového bytového domu s novým výťahom. K bytu prináleží pivnica o výmere 3m2. .

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 107 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 105 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Na predaj: 3-izbový byt v meste Vrbové - blízko centra mesta Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt o výmere 63 m² s murovanou pivnicou + veľká murovaná pivnica o výmere 3,75 m² + balkón o výmere 2 m². Byt sa nachádza na druhom poschodí v tehlovom bytovom dome v meste Vrbové na ulici....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 122 990 €, 76,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

179174 - Ponúkam na predaj čiastočne prerobený 3,5 izbový byt, vo vyhľadávanej a tichej lokalite na Hurbanovej ulici v Piešťanoch. Byt má rozlohu 76,4m2 a nachádza sa na 1/7 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom, ktorý prešiel taktiež rekonštrukciou ( strecha, fasáda, stupačky).....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 100 990 €, 68,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Piešťanoch. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí celkovo z 8 v panelovom bytovom dome. Výmera nehnuteľnosti je 68 m2 s lódžiou. OBNOVY: plastové okná, stierky maľovky, laminátové podlahy, v 2 izbách znížený strop....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 103 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, kuchyňa, priestranná izba so spacím kútom, murovaná kúpeľňa s WC, komora, veľká lodžia. K bytu prislúcha pivnica STAV NEHNUTEĽNOSTI: v byte bola realizovaná čiastočná rekonštrukcia: V celom byte sú plastové okná s vnútornými žalúziami. Byt je vystierkovaný....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 102 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2026.,

www.bazos.sk

- tehlová a zrenovovaná budova - nie panelák - plastové okná, rekonštruovaný - byt orientovaný na juho-západ, slnečný a príjemný - samostatná kuchyňa - pivnica - len 3 minúty pešo od Auparku, cca 2 minúty od Váhu - prvé poschodie (nie prízemie) - nízke mesačné náklady - výmera bytu:....