• GoHome Professional
byty PIEŠŤANY do 120.000 eur - GoHome
  • byty PIEŠŤANY do 120.000 eur - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty PIEŠŤANY do 120.000 eur

  • Na hľadaný výraz "byty piešťany do 120000 eur" sme našli 112 nehnuteľností - priemerná cena 1 797 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 47 m2
    • 59 m2
    • 59 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 59 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 1790 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PIEŠŤANY, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Teplická Obec: Piešťany Exkluzívne pripravujeme do predaja útulnú, čiastočne zariadenú garsónku neďaleko centra Piešťan na Teplickej ulici. Garzónka s klimatzáciou má výmeru 20 m2, dispozične pozostáva z 1 obytnej izby s kuchyňou a príslušenstva (kúpeľňa s WC, chodba). Garzónka....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 128 000 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3izbový byt s vlastným kúrením bez výťahu na 2/3 poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Rekonštrukcia: drevené eurookná + interiérové žalúzie, vysprávka stien + vymaľovanie, zánovná kuchynská linka, murovaná kúpeľňa (vaňa + sanita), dlažba, vinylová....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 70 000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality predáva 1izbový byt na 2/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Kompletná rekonštrukcia: plastové okná, žalúzie, sieťky, vysprávka sien + vymaľovanie, plávajúca podlaha , keramická dlažba, nová kuchynská linka + vstavané spotrebiče, murované jadro (sprchový kút + sanita),....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 127 977 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte moderné bývanie, novostavbu a tichú lokalitu? Práve ste ho našli ! Čo vám tento byt vie poskytnúť : - kompletne zariadený byt s nábytkom na mieru - kuchyňa na mieru so všetkými spotrebičmi - vstavané rolldory poskytujú množstvo úložného priestoru - šikovne spravená pracovňa....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Tento svetlý a priestranný byt s výmerou 50 m² sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite, ktorá ponúka komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Ideálna voľba pre jednotlivcov, páry či menšiu rodinu, ktorí hľadajú hotové bývanie bez ďalších investícií. Základné....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 74 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 70 000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 69 700 €, 82,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 64 728 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 129 900 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

174359 - Len 1km od Piešťan v obci Banka ponúkame na predaj komplet zariadený trojpodlažný rekreačný objekt pozostávajúci zo suterénu zast. plocha 67 m2, prízemia zast. plocha 77 m2 a podkrovia zast. plocha 82 m2. Svojím charakterom a vybavením spĺňa podmienky pre zaradenie ako rodinný....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 61 750 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 59 126 €, 31,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177127 - Na predaj 1-izbový bytový apartmán 31,24 m2 v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán sa nachádza na 1.nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Dispozícia bytu: -predsieň......

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 129 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt s celkovou rozlohou 71 m² ponúka priestrannú úžitkovú plochu 68 m², ktorá zahŕňa tri izby, kuchyňu a kúpeľňu s vaňou. K dispozícii je aj lódžia o veľkosti 3 m², kde si môžete vychutnať rannú kávu s výhľadom na okolitú krajinu. Orientácia bytu na sever a juh zaručuje dostatok prirodzeného....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 130 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: - Mestská časť: Juh Obec: Piešťany SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt, na 4/4 poschodí, s najväčšou rozlohou v Piešťanoch, v zateplenom bytovom dome, s možnosťou okamžitého bývania. Dispozičné riešenie: plnohodnotná vstupná chodba, odkladací....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 59 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Garsónka je na LV vedená ako nebytový priestor. Cena: 59.900€ Kontakt: 0903 714 730 Meno: .

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 57 750 €, 77,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 57 600 €, 72,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 130 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa na prvom nadzemnom podlaží zatepleného bytového domu a ponúka príjemný výhľad na zeleň. Majiteľ byt čiastočne zmodernizoval – vymenil plastové okná, položil nové podlahy v celom byte a zrekonštruoval kúpeľňu. Aj bytový dom dostal novší vzhľad: osadili nový výťah, upravili....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 53 900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na prenájom dômyselne novozrekonštruovaný bezbariérový 3-izbový byt s balkónom, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na kvalitu, pohodlie a moderný životný štýl. .

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 47 700 €, 53,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 43 460 €, 53,00 m2 cca 820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 42 000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 35 122 €, 65,04 m2 cca 540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový mezonetový byt na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Tento byt sa nachádza na poslednom, štvrtom poschodí zatepleného tehlového bytového domu s moderným výťahom, čo zaručuje pohodlný prístup do bytu. Byt bol skolaudovaný v roku 2015 a je po kompletnej....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 36 570 €, 53,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 33 825 €, 67,65 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Priestor, svetlo a praktickosť v jednom. Tento 3-izbový byt na sídlisku Nikola Teslu v Piešťany ponúka bývanie, ktoré funguje každý deň – či už pre rodinu alebo pár, ktorý chce viac komfortu bez kompromisov. Rannú kávu si vychutnáte na lodžii s príjemným východným slnkom, ktoré dodáva....

 
 
 
 
-27%

Ceny sa zmenila z 41 250 € na 30 250 € dňa 09.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, PIEŠŤANY, 30 250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
15.03.2026 - 41.250 €
09.04.2026 - 30.250 €

Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

- zateplený bytový dom - 2-izbový byt úžitková plocha 55m² - (3. poschodie) - loggia cca 4 m² s výhľadom na Piešťany - byt je kompletne zrekonštruovaný /podlahy, kuchynská linka, kúpeľňa, interierové dvere, komplet elektrika - k bytu prislúcha pivnica na prízemí bytového domu 2m²....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 29 100 €, 58,20 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom našu novinku! Priestranný byt, nachádzajúci sa na prvom pochodí bytového domu na Vajanského ulici, v tesnej blízkosti centra mesta. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety....

 
 
 
  Byt, PIEŠŤANY, 20 000 €, 61,12 m2 cca 330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-112 (z celkového počtu 113)

<< <1 2 3> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté