- byty POPRAD prenajom

  • Na hľadaný výraz "byty poprad prenajom" sme našli 297 nehnuteľností - priemerná cena 10 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 47 m2
    • 59 m2
    • 59 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 59 m2
    • 71 m2
  •  Podľa ceny
    • 458
    • 573 (priemerná cena)
    • 688
    • 9 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, POPRAD, 230 €, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajom 2-izboveho bytu v Poprade Ponúkam na prenájom 2-izbový byt na 8. poschodí z výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je po rekonštrukcií, zateplení a kompletne zariadený. Má neprechodné miestnosti, kúpelňa a WC je samostatné. Vstupnej hale sú veľké šatníkové skrine ponúkajúce....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 250 €, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

PRENÁJOM POPRAD 1-izbový byt (40,08m2). Dám do dlhodobého prenájmu teplý velký 1-izbový byt (40,08m2) na 4. poschodí v Poprade - Starý Juh, ul. Tajovského. Bytovka je kompletne ZATEPLENÁ. V byte sú nové plastové okná smerované východ - sever, novo vymaľovaný, pôvodné jadro, zasklený....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 690 €, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.11.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Štýlové bývanie v centre POPRADU – prenájom 2 izbových a 3 izbových zariadených bytov s logiami v NOVOSTAVBE. Moderný dizajn - pohodové bývanie. Byty sú zariadené v súčasnom štýle s kvalitnými materiálmi a vybavením - kuchyňa + spotrebiče, vstavané skrine, sedacia súprava a podobne.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 750 €, 52,74 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe Karpatská residence, ktorá sa nachádza takmer v centre Popradu. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 540 €, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmeme dlhodobo krásny luxusný 4 izbový byt v činžovnom dome v center Popradu so záhradou so samostatným vchodom a parkovacím miestom. Byt je po kompletnej renovácii, má 4 izby a šatňu, dve kúpelne, plne funkčný moderný krb v priestornej obývacej izbe, veľkú lodžiu s výhľadom....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 290 €, 52,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 2 izbovy byt v Poprade na zapade blok Harmonia, na 7 poschodi v dobrej lokalite. Byt je po ciastocnej rekonstrukcii, je pekný, čistý, a výhodou sú neprechodné izby a dobrá orientácia na juh. Možné sa nasťahovať ihneď. Bonusom je kompletná občianska vybavenosť, malá vzdialenosť....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 330 €, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Dlhodobo(s 1r obnovou zmluvy)Prenajmem 3 izbový byt s balkónom na Ludvíka Svobodu v PP (Starý Juh). (70m stvorcovych) 330€ plus energie. 2 mesačný depozit. Obhliadka pre vážnych záujemcov možná. Prosím píšte iba e-mail ! ! ! (prosím zanechat mobilný kontakt) Ďakujem. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 700 €, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2022.,

www.ringo.sk

Prenajmem 3-izbový byt 68m 2 , Poprad, 700 € .

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 350 €, 99,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenájmeme 3 izbový apartmán, rozloha 99 m2 situovaný 10 min. od centra Popradu (ul. 29. augusta, sídlisko Západ), s prekrásnym výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. V bytovom dome sa nachádzajú len 4 byty, poschodie 2/2, bez výťahu, tehla, balkón. K dispozicií parkovanie vo dvore. Dvor....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 260 €, 39,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 1 izb. byt v Poprade Prenajmem 1. izb. byt v Poprade na starom juhu pri kauflande. V kuchyni je nova chladnicka, byt je velmi zachovaly v povodnom stave, ma plastove okna a balkon (v pripade potreby viem zabezpecit pracku). Nachadza sa na 6 poschodi z 13. Volny ihned. Cena....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 400 €, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Prenajmem 3 izbový byt, 74 m2, Poprad - L. Svobodu, 400 EUR (v  ponuke dnes ) Dám do dlhodobého podnájmu 3- izbový byt prerobeny zariadeny na starom juhu v bloku Torysa blízko centra.Byt sa nachadza na ulici L. Svobodu 44 na druhom poschodí volný od 01.07.2014 . byt cena....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 560 € na 550 € dňa 14.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, POPRAD, 550 €, 53,00 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.04.2026 - 560 €
14.05.2026 - 550 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na prenájom 2-izbový byt o výmere 53 m² v obľúbenej lokalite Poprad – Starý Juh. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom. Dispozícia bytu je praktická a dobre využiteľná, súčasťou je balkón, ktorý zvyšuje komfort bývania. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 300 €, 67,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Poprade na Záborského ulici s balkónom na 4. poschodí. Byt je dobre situovaný, teplý a slnečný. K dispozicií pivnica. Byt je voľný k prenájmu od 1.1.2009. Cena je 9000SK (300€)/mesiac vrátane energií , prípadne dohodou. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 690 €, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

- Veľkosť 62 m² - presklený slnečný balkón - zrekonštruovaný - kompletne zariadený - 2. poschodie - príjemná lokalita - orientácia juh - západ Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu. Pozostáva z chodby, veľmi priestrannej obývacej izby s výstupom na balkón, peknej kuchyne, jednej....

 
 
 
  Prenájom, Byt, POPRAD, 790 €, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt v modernej novostavbe Karpatská Residence, ktorá sa nachádza v jednej z najobľúbenejších častí Popradu. Tento byt predstavuje výbornú voľbu pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie s dôrazom na kvalitu, súkromie a výbornú....