- byty TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "byty trebišov" sme našli 220 nehnuteľností - priemerná cena 1 507 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 58 m2
    • 73 m2
    • 73 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 73 m2
    • 87 m2
  •  Podľa ceny
    • 88300
    • 110000 (priemerná cena)
    • 132000
    • 1500 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, TREBIŠOV, 82 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA BYTU: 2x izba, kuchyňa, predsieň/chodba, kúpeľňa , samostatné WC. STAV NEHNUTEĽNOSTI: byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má novú elektroinštaláciu, nové vodovodné prípojky, odpady a stúpačky. Murované jadro, obklady a dlažby v kúpeľni a WC, nové dvere. V byte sú znížené....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 99 500 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

23.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 114 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX reality ponúka na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Trebišov – na ulici Komenského. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 8 s novým výťahom, má celkovú výmeru 70,41 m² (vrátane loggie a pivnice) a je čiastočne rekonštruovaný. Parametre bytu: - výmera:....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt, nachádzajúci sa na 3. poschodí zo 4 v dome bez výťahu, prešiel pred 20 rokmi čiastočnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia zahŕňala: murované jadro a veľkú kúpeľňu, ktoré sú stále vo výbornom stave. Veľké skladacie balkónové dvere krásne presvetľujú interiér, čím vytvárajú príjemnú....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 150 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.bazos.sk

Trebišov – Sídlisko JUH, ul. Boženy Němcovej. 73,26 m² | 5/8 poschodie | Balkón | Klimatizácia | Kompletná rekonštrukcia. Tento priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku JUH prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou, ktorá spája moderný dizajn s praktickosťou každodenného života.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je zrekonštruovaný, nová elektrika, stierky, nové plastové okno, klimatizácia, nové interiérové dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa, nový bojler, drevená podlaha. Vykurovanie je centrálne. Kľudná lokalita, blízko Tesca. K bytu prináleží pivnica a spoločná sušiareň. Pri rýchlom a serióznom....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

K bytu patrí aj pivnica. Dostatok parkovacieho miesta. Čiastočná rekonštrukcia. Plastové okná, laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, kúpeľňa a samostatná toaleta, kuchyňa so špajzou, a pekný balkón. Byt je čiastočne zariadený. Blízkosti plná občianska vybavenosť , nemocnica,tesko,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 138 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový podkrovný byt v Trebišove: -tento moderný podkrovný byt ponúka možnosť úpravy na 4-izbový, -má rozlohu skvelých 150 m² a nachádza sa v zrekonštruovanom trojposchodovom bytovom dome v tichej a príjemnej lokalite, -bytový dom prešiel kompletnou....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 51 370 €, 46,70 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v Trebišove: - nachádza sa v tichom peknom prostredí v severnej časti Trebišova – ul. Kpt. Nálepku, - v okolí bytového domu je veľa zelene a v neďalekom parku sa nachádza detské ihrisko, - samotný byt je situovaný je na 3./3. poschodí bytového domu,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 110 000 €, 85,80 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA BYTU: pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vstupnej miestnosti, kúpeľne s WC, chodby, komory a balkóna. K bytu prinaleži pivnica na prízemí bytového domu. STAV NEHNUTEĽNOSTI: byt je čiastočne zrekonštruovaný, s vymenenými plastovými oknami so žalúziami. Disponuje novou elektroinštaláciou,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 102 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: Lokalita: Ternavská ul., sídlisko Sever (blízko centra) Dispozícia: 3 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa, samostatné WC a balkón. Stav: Modernizácia v r. 2010 (murované jadro, nová sanita, kuchynská linka, plávajúce podlahy). Bonus: Balkón....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 76 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

POPIS BYTU: byt má výmeru 70 m2 všetky izby sú nepriechodné je vo veľmi slušnom pôvodnom stave v celom byte sú vymenené plastové okná pôvodné umakartové jadro byt je teplý a slnečný, orientovaný sever/ juh k bytu prináleží pivnica list vlastníctva je bez tiarch kúpa je možná na úver,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 91 080 €, 82,80 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 75 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

S vážnym záujemcom sa dá na cene dohodnúť. Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 119 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel vkusnou a praktickou rekonštrukciou, ktorá spája moderný štýl s funkčnosťou, vďaka čomu je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií. Základné údaje: Lokalita: Trebišov, sídl. Juh Ulica: L. Sáru Predmet: 3-izbový byt Výmera: 72 m2 + loggia Stav: po rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 84 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Sečovce: - situovaný je vo vyhľadávanej a veľmi obľúbenej lokalite priamo pri Tescu na ul. Hviezdoslavovej, - byt sa nachádza na prízemí bytového domu, čo zaručuje jednoduchý prístup bez potreby použitia výťahu alebo schodov – ideálne....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 93 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: – nové stierky a stropy – výmena podláh – nová kuchynská linka – výmena okien – murované kúpeľňové jadro Dispozične pozostáva: – 4 poschodie – vstupná chodba – 3 izby – obývacia izba – kuchyňa – špajza – šatník – kúpeľňa a samostatné WC – loggia....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 50 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Je to bývalá sodovkáreň, na ulici Štúrova – Sečovce. Nosné múry sú z kvalitnej pálenej tehly a majú hrúbku cca 80 cm, sú po technickej stránke v poriadku. IS: všetky. Cena za m2 je 200eur. GPS: 48.704643, 21.659020 V prípade vážneho záujmu vieme zabezpečiť stavebnú firmu na rekonštrukciu.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 135 000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 430 €, 81,30 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2023.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mestský 4-izbový byt 82 m² s loggiou – Komenského ulica, Trebišov, 100 m od centra služieb. Vstúpte do nehnuteľnosti okamžite cez tento link: https://mls.kuu.la/share/collection/7Mp0B?fs=1&vr=1&sd=1&autorotate=0.47&thumbs=1 Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 82 m² s loggiou,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 133 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj 4-izbový byt vo výbornej lokalite na ul. Komenského v Trebišove: - výborná občianska vybavenosť, v blízkosti MŠ, ZŠ, lekáreň, Kaufland, reštaurácie a pod., - byt je situovaný na 8./8. poschodí zatepleného bytového domu, - jedná sa o priestranný byt s výmerou štedrých....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 23 250 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Štvorizbový byt sa nachádza v bytovom dome s. č. 189 na ulici Zimná 14. Bytový dom sa nachádza v lokalite bytových domov na západnom okraji mesta. Má 4 vchody a 9 nadzemných podlaží bez suterénu. Na prízemí sa nachádzajú spoločné priestory a pivnice. Bytový dom sa začal užívať v roku....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 130 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa predáva so všetkým, ako je na fotkách, okrem TV v obývačke! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je plne zariadený, čo znamená, že sa môžete ihneď nasťahovať bez potreby ďalších investícií. Nachádza sa na 7. poschodí bytového domu s bezbariérovým prístupom, čo zaručuje pohodlný....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 133 430 €, 121,30 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 109 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne viac ako len byt? Máme pre vás priestranný 3-izbový byt (73 m²) na vyvýšenom prízemí bytového domu na ulici Letná v Trebišove – s garážou a záhradkou priamo pri dome! ? Čo ponúka tento byt? 3 izby – dostatok priestoru pre rodinu či pohodlné bývanie....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.bazos.sk

Zrekonštruovaný byt s premyslenou dispozíciou a praktickým využitím priestoru. Základné údaje: Výmera: 51 m² Poschodie: 3/3 Dispozične je byt riešený tak, aby poskytoval dostatok súkromia – spálňa a obývacia izba sú oddelené chodbou. Denná časť pozostáva z otvorenej kuchyne prepojenej....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 40 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Bytový dom je bez barierovy taktiež aj prístup k bytu.byt sa nachádza na 6 poschodí z 8. Je dobré situovaný v pešej blízkosti kompletná občianska vybavenosť vrátane školy škôlky.obchodov stanice aj pošty .V prípade seriózneho záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.bytovka je....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 57 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj dve samostatné prízemné byty v Zbehňove: - obec je vzdialená len 14 km od Trebišova, - byty sa nachádzajú sa v radovom štvordome, - konštrukcia: tehla, okná sú plastové, strecha plechová, - podlahová plocha každého je 62 m2, - dispozícia: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa,....