- dom ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "dom žilina" sme našli 337 nehnuteľností - priemerná cena 1 604 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 201 m2
    • 252 m2
    • 252 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 252 m2
    • 302 m2
  •  Podľa ceny
    • 323000
    • 404000 (priemerná cena)
    • 484000
    • 1600 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ŽILINA, 200 000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.dreamreality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 230 000 €, 181,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 335 000 €, 270,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Krátka.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 150,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.07.2025.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav Plocha 150 m 2 Výmera pozemkov 122 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Žilina .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 43 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v Kotešovej, časť Buková. Pozemok o výmere 597 m2 je 15,5 m široký a 38 m dlhý. Je rovinatý a vedie k nemu obecná cesta. Pri konci sa jemne zužuje. Pozostáva z 3 parciel. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 489 500 €, 183,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 257 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 770 m2 / v Žiline - mestská časť Budatín Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete Šírka pozemku: 30m Dĺžka pozemku: 26m Je celodenne slnečný s pekným výhľadom a nachádza sa v zástavbe rodinných domov. Pozemok....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 573 000 €, 781,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 180 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality hľadá SÚRNE pre klienta rodinný dom v okolí Žiliny... Dom môže byť v pôvodnom stave, prípadne čiastočne prerobený. Cena pre klienta cca 180 000 eur. Za každé info, tip vopred ďakujem!!! durica@tureality.sk HĽADÁME SÚRNE PRE KLIENTA RODINNÝ DOM V OKOLÍ ŽILINY.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Bánová, Na žiadosť, 248,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si miesto, kde každý deň začína pokojom, vôňou kávy z kuchyne a výhľadom na zeleň. Miesto, kde máte dostatok priestoru pre rodinu, súkromie, ale aj centrum Žiliny na dosah Tento priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 248m2 plus pivnice ( komplet. podpivničený) a....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 475 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového domu v mestskej časti Brodno v Žiline. Úžitková plocha pozemku je 1900m2. Rozmer pozemku je 63 x26 m. Prístupová cesta je asfaltová. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 219 000 €, 110,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 749 000 €, 370,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 59 900 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 294 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: - Úžitková plocha: 187 m² - Zastavaná plocha: 94,5 m² - Pozemok: 361 m² - Rok výstavby: cca 1985 - Orientácia: juhovýchod - IS: verejná kanalizácia, obecný vodovod, plyn, elektrina - Bonus: vlastná studňa Dispozícia: - 5 izieb - kuchyňa so špajzou - samostatné....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 280,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2020.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 280m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 105 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

V prípade záujmu volajte: 0905 808 814 Zastavaná plocha: 86m² Obytná plocha: 100m² Celková rozloha: 1225m² Rozloha pozemku: 1225m² Úžitková plocha: 100m² Vlastníctvo: osobné Stav: pôvodný El. napätie: 230V Plyn: nie Kanalizácia: nie Internet: nie Kúpeľňa: nie Vykurovanie: vlastné....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

N016 - 14- MOPR Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 850 m2 , nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Bytčica, okres Žilina. Pozemok je vedený ako orná pôda. poskytuje možnosť rozdelenia na menšie parcely, možnosť dokúpiť prístupovú cestu. Prístup na pozemok je z obecnej asfaltovej....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 190 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere až 4 955 m2 v obci Višňové. VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPERA AJ NÁROČNÉHO KUPCU. Hľadáte pozemok, ktorý má hodnotu dnes, ale ešte väčší potenciál o pár rokov? Tento rozsiahly stavebný pozemok o výmere až 4 955 m2 v obci Višňové prináša....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 246 900 €, 126,31 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 299 000 € na 285 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ŽILINA, 285 000 €, 260,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 299.000 €
02.05.2026 - 285.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 285 000 €, 123,80 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

124-14-PEMOa Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Podhorie, okr. Žilina. Jedná sa o rovinatý pozemok, prakticky celý deň slnečný, ku ktorému vedie obecná prístupová cesta. Na jednom konci pozemku tečie malý potôčik využiteľný pri zalievaní záhrady a pod. Pozemok sa nachádza....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 305 000 €, 116,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 93 500 €, 170,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 316 000 €, 195,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 180,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rozľahlú chatu s celkovou zastavanou plochou 75 m2 nachádzajúcu sa v Zádubní. Nehnuteľnosť pozostáva z celkovo 3 podlaží. Na prízemí sa nachádza obývacie miestnosť s krbom a 2 samostatné izby, na prvom poschodí je obývacia miestnosť spojená s jedálňou, kuchyňa....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 195 000 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 499 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

- nehnuteľnosť je vhodná pre klientov, ktorí preferujú bývanie vo veľkometrážnom komfortnom priestore a zároveň si radi užívajú luxus a výhľady na okolie z priestrannej terasy /5,5 x 7,5/ - tehlový jednopodlažný dom sa nachádza v novo vystavanej štvrti, v okrajovej časti obce - súčasťou....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 615 000 €, 173,00 m2 cca 3560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 148 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia domu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve nepriechodné izby, WC, obývacia izba s východom na veľků terasu. V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť financovanie a plnú....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 155 990 €, 156,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 226 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť a lokalita vhodná ako na trvalé bývanie, tak na rekreačné účely, ako aj podnikateľský zámer na prestavbu a prenájom, alebo stavbu ďalšej novej nehnuteľnosti s rôznymi možnosťami využitia. Prístup k nehnuteľnosti je zo strany širokej ulice v minimálne frekventovanej časti....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 149 900 € na 139 900 € dňa 21.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ŽILINA, 139 900 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.11.2025 - 169.900 €
25.01.2026 - 159.900 €
08.03.2026 - 149.900 €
21.03.2026 - 139.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.11.2025.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Závodie, 345 000 €, 250,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 399 000 €, 175,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 117 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom sa nachádza v zastavanej časti v strede obce. Jedná sa o samostatne stojací murovaný dom s malou predzáhradkou / 20 m2 /, ktorá je aktuálne využívaná ako parkovacia plocha. Prešiel čiastočnou a postupnou rekonštrukciou. IS: - plyn - elektrika - obecná voda - kanalizácia Dispozičné....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 132,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PETRA-REAL Vám ponúka veľký 4 izbový byt v nadstavbe bytového domu v centre Žiliny na ulici Daniela Dlabača. Nadstavba bola realizovaná v roku 2006. BYT : 4 izbový výmera 132 m2 poschodie 4 bez výťahu balkón byt v pôvodnom stave z roku 2006 okná : eurookná podlaha : dlažba, lamináty....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 359 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk Meno: .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 104 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom stojí na rovnom pozemku s rozlohou 491 m², čo poskytuje ideálny základ pre pokojné bývanie s možnosťou ďalších úprav podľa vlastných predstáv. Dispozícia a stav nehnuteľnosti: - prvé nadzemné podlažie ponúka podlahovú plochu 84 m². - v podkroví je priestor na vybudovanie ďalších....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 155 000 €, 64,44 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 47 229 €
Uložiť
Uložené Uložené