- dom ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "dom žilina" sme našli 337 nehnuteľností - priemerná cena 1 604 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 201 m2
    • 252 m2
    • 252 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 252 m2
    • 302 m2
  •  Podľa ceny
    • 323000
    • 404000 (priemerná cena)
    • 484000
    • 1600 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ŽILINA, 122 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena:122.000,-€. Bližšie informácie, prípadne obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0902 674 171 Dodatok k cene: , vrátane provízie Zastavaná plocha: 110m² Obytná plocha: 100m² Celková rozloha: 110m² Rozloha pozemku: 1225m² Úžitková plocha: 100m² Vlastníctvo: osobné Stav: pôvodný....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 138 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia domu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu, kúpeľňa s vaňou a WC. Na hornom poschodí sú dve nepriechodné izby a jeden praktický šatník. V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť financovanie a plnú podporu pri vybavení úveru v ktorejkoľvek....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 14 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: Výmera chatky: 17 m² Pozemok: 441 m² (aktuálne nevysporiadaný, v prípade záujmu je možnosť vysporiadať vrátane časti pod chatkou 283 m2 za cenu 8 000€. Pozemok má vo vlastníctve jedna osoba) Elektrina: áno Voda: aktuálne nie je. Niektorí záhradkári majú riešené....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 23 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj moderný modulový dom s rozlohou 20 m², vhodný ako kancelária, štúdio, rekreačný domček alebo samostatná ubytovacia jednotka. Dom je postavený systémom KVH technológie s oceľovou konštrukciou, čo zaručuje pevnosť, dlhú životnosť a možnosť presunu. 🔹 Technické údaje:....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 275 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Sekcia : predaj Druh : rodinný dom Počet izieb : 4+kk Zastavaná plocha : 119,6 m² Úžitková plocha : 160,27 m² Plocha pozemku : 677 m² Pivnica : nie Garáž : áno Stav : hrubá stavba Energetická trieda : nie je vyhotovený Orientácia : V-J-Z Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 339 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Popis: Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v žiadanej lokalite Mojšova Lúčka. Dom je poschodový so sedlovou strechou, dispozične je rozdelený na dennú a nočnú časť.Ide o 28r.stavbu v pôvodnom stave. Na prízemí sa nachádza priestranná chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa,....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 72 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

📐 Dispozícia podľa pôdorysu: • 2 samostatné izby (spálne) • priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou • kúpeľňa + technická miestnosť/úložný priestor • kompaktný a premyslený pôdorys vhodný pre rodinu či pár ✨ Stav: • dokončený ako holodom • možnosť dokončenia na....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 46 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

V cene hotového mobilného domu je zahrnuté: • Exteriérový obkladdrevo farba Nuss (orech). • Sedlová strecha. Strešná krytina Kingas blachotrapez hnedá. • Celoročné zateplenie, dimenzované na slovenské klimatické podmienky. • Vonkajšie a vnútorné svietidlá. • Interiérový detektor dymu....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 129 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Sekcia : predaj Druh : dom Počet izieb : 2+1 Zastavaná plocha : 80 m² Celková plocha pozemku : 565 m² Siete : el. ,voda, kanalizácia Stav: pôvodný stav Energetická trieda : certifikát nie je vytvorený Popis : Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 236 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

126,31 m² úžitkovej plochy + priestranná terasa 17,60 m² + vlastný pozemok 240 m² v súkromnej ulici. Samostatná jednotka v modernej radovej výstavbe, overení dodávatelia s dlhoročnou praxou, architektúra s dôrazom na funkčnosť aj estetiku. BONUS: Hrubá stavba za 236.900 € alebo štandard....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 310 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 104 927 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 378 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 619,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 45 000 € na 46 000 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, ŽILINA, 46 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.04.2026 - 45.000 €
25.04.2026 - 46.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 563,71 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Predáme polyfunkčnú budovu v centre mesta s možnosťou bývania a podnikania. Budova má tri podlažia: v suteréne (100 m2) je priestor vhodný na podnikanie so sociálnym zázemím: reštaurácia, kaviareň, obchod, rôzne prevádzky, samostatné meranie elektriny. Samostatnú časť tvorí kotolňa,....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 189 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť, 150,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

- podlahové kúrenie a ohrev teplej vody sú zabezpečené elektrickým kotlom s prípravou na tepelné čerpadlo - predpríprava pre napojenie na verejný vodovod, ktorého realizáciu má obec v pláne spolu s verejným osvetlením na prístupovej ceste - vlastná studňa, akumulačná nádrž dažďovej....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 349 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Chata pozostáva z dvoch podlaží a to: Prízemie: obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňou Poschodie: Loft na spanie s rozlohou 12m² Cena chaty od 26400,-€ Možnosť stavby na základoch aj zemných vrutoch Možnosť výstavby vo forme: Hrubej stavby: Rezivo KVH Komplet hruba stavba so zateplenými....