• GoHome Professional
domy STUPAVA so záhradou - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • domy STUPAVA so záhradou - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy STUPAVA so záhradou

  • Na hľadaný výraz "domy stupava so záhradou" sme našli 4 nehnuteľností - priemerná cena 1 984 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 128 m2
    • 160 m2
    • 160 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 160 m2
    • 192 m2
  •  Podľa ceny
    • 253000
    • 317000 (priemerná cena)
    • 380000
    • 1980 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 892 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, STUPAVA, 419 500 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2026.,

www.aesgroup.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava.

 
 
 
  Dom, STUPAVA, 68 000 €, 90,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.romantickechalupy.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, ktoré si môžete upraviť podľa seba a vytvoriť si vlastný priestor na oddych, bývanie či rodinné víkendy? Táto rozostavaná chata ponúka výnimočný potenciál stať sa vašim útočiskom, no vyžaduje....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 260 400 € na 250 400 € dňa 14.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, STUPAVA, 250 400 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
12.03.2026 - 260.400 €
14.05.2026 - 250.400 €

Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3-izbový tehlový byt - NOVOSTAVBA v projekte CÍP z roku 2020. Nehnuteľnosť je navrhnutá s dôrazom na dostatok denného svetla, vzdušnosť priestoru, komfortné bývanie s krásnou a priestrannou záhradou, terasou, pivnicou, veľkým bazénom a parkovacím....

 
 
 
  Dom, STUPAVA, 499 000 €, 290,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj 5 izbový RODINNÝ DOM so 4 terasami, s krásnou udržiavanou záhradou plnou okrasných drevín, zurčiaci potôčik, jazero s leknami a rybičkami OÁZA POKOJA a ODDYCHU. Výhodou aj veľká DVOJGARÁŽ a ďaľšie parkovacie miesta vo dvore na spevnenej ploche. Ak máte radi....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-4 (z celkového počtu 4)

<< <1> >>