• GoHome Professional
domy GALANTA do 150.000 EUR - GoHome
  • domy GALANTA do 150.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy GALANTA do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy galanta do 150000 eur" sme našli 146 nehnuteľností - priemerná cena 975 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 165 m2
    • 206 m2
    • 206 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 206 m2
    • 248 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 975 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom je vhodný na rozsiahlu rekonštrukciu alebo ako pozemok na výstavbu nového domu. Dom je momentálne neobývaný, avšak udržiavaný a po kúpe voľný IHNEĎ. Dispozícia domu (cca 108 m²) vstupná predsieň kuchyňa dve priechodné izby (obývacia časť a spálňa) kúpeľňa, špajza priechodná časť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 159 900 €, 190,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 93 000 €, 120,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 92 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Zastavaná plocha 138 m², pozemok 750 m². Dispozícia: ✅ 3 izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa (vaňa + sprchový kút), samostatné WC ✅ Plastové okná (2 izby), bezpečnostné dvere ✅ Podlahy: drevená palubovka a keramická dlažba ✅ Kúrenie: plynový kotol + radiátory ✅ IS: obecná voda, elektrina....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 92 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Popis pozemku - 8 árov - elektrina - plyn, ústredné kúrenie - nová strecha Kontakt 0903321205 Meno: .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 159 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby. kuchyne s obývacou časťou a výstupom na terasu, komory, spálne, detskej izby s výstupom na terasu, chodby, samostatnej toalety a priestrannej kúpeľne s vaňou. Rodinný dom sa predáva s kompletným zariadením. Pozrite si video: https://youtu.be/hh4K2CWXp1Q....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 159 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Základné údaje o nehnuteľnosti Typ: 4-izbový rodinný dom s prístavbou 1 izby so samostatným vchodom Úžitková plocha: 170 m² Pozemok: 1190 m² IS: voda, plyn, elektrina, kanalizácia + 2× studňa Kúrenie: plynové (radiátory) Dispozičné riešenie Vstupná chodba s prístupom do všetkých miestností....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 90 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Veľká Mača Pozemok má celkovú rozlohu 1084m2 z čoho rozmery pozemku sú 10m šírka a 108m dĺžka. Inžinierske siete sa nachádzajú pred pozemkom treba ich na pozemok dotiahnuť. Pozemok sa nachádza....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 90 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: 250 Obec: Váhovce Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný oplotený pozemok vo výmere 1000m2, vhodný na výstavbu rodinného domu na okraji obce Váhovce. Pozemok spolu 1000m2 (Trojuholníkový tvar – viď situácia) Inžinierske siete na ulici pred pozemkom: Elektrina 230/400V. Obecná....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 89 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v srdci malebnej dediny Košúty, okt. Galanta. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť k všetkým miestnym službám a infraštruktúre. Dom je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlie a pokoj dedinského života. Dom....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 89 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha pozemku celkom: 1 000 m2 Šírka pozemku: 29m Dĺžka pozemku: 36m Inžinierske siete v dosahu. Podľa ÚPI je na pozemku možnosť výstavby rodinných domov. CENA: 89 900 000 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX s garanciou kvality ISO 17024. Bezplatne....

 
 
 
 
-11%

Ceny sa zmenila z 99 700 € na 89 000 € dňa 24.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, GALANTA, 89 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 99.700 €
24.03.2026 - 89.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívna cena - predaj pozemku o výmere 1995 m2 - na stavbu rodinných domov Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok o výmere 1995m2 v Galante, časť Hody evidovaný t. č. ako záhrada. Podľa územno-plánovacej informácie Mestského úradu Galanta je možné na pozemku stavať. Výmera pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 82 000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

RD vo Veľkej Mani, rok postavenia a kolaudácie je 1973. Dom sa nachádza v pôvodnom stave čiastočne zariadený. Zastavaná plocha je 120 m2. Na pozemku sa nachádza krásna veranda aj vlastná studňa. Dom má 3 samostatné izby, kuchyňu, špajzu, dielňu aj pivnicu. Kúrenie je na gamatkové....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 85 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

- pozemok 2129 m2 - zastavaná plocha domu a hospodárskej budovy 211 m2 - aktuálne je dom kompletne odhlásený z energii, prípojky voda. elektrina, plyn, žumpa, ale pred domom je kanalizácia (možnosť napojiť sa) - pochôdzna betónová povala Cena: 85 000 eur vrátane provízie. V provízii....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 86 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 83 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj slnečný, oplotený pozemok v obci Váhovce, okres Galanta. Tvarovo zaujímavý pozemok je udržiavaný a nachádza sa v tichej a pokojnej časti obce. Celková výmera pozemku je 613 m2. Na pozemku sa nachádza čiastočne podpivničená letná kuchyňa a vlastná studňa. Možnosť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 82 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

15.05.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľkou záhradou v obci Horné Saliby Rodinný dom bol postavený v roku 1960 z tehly. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby , z kuchyne , 2 samostatných izieb , kúpeľňa , toaleta. Dom je napojený....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 82 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj slnečný, oplotený pozemok v obci Váhovce, okres Galanta. Tvarovo zaujímavý pozemok je udržiavaný a nachádza sa v tichej a pokojnej časti obce. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.12.2025.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Mostová okres Galanta Rozloha: -pozemok má celkovú rozlohu 688m2. Inžinierske siete: -na pozemku sa nachádzajú všetky IS. Rozmery: -rozmery pozemku sú 19m x 35m x 35m x 14m. Lokalita: -pozemok....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Tak táto ponuka je presne pre Vás. Mgr. Helena Štrebová – má pre Vás v ponuke 2 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na krásnom slnečnom pozemku o veľkosti 550 m2 so zastavanou plochou 56m. Dispozične pozostáva : Kuchyňa Kúpeľňa s WC 2 izby Dom je postavený z tehál, prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – nachádza sa tu materská škola, základná škola, potraviny, pošta, zdravotné stredisko a zastávka autobusu. Tiché prostredie s množstvom zelene je ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých, ktorí si cenia pokoj, bezpečie a blízkosť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Viacej informácie dáme cez telefon. Meno: .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 79 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skvelé miesto na bývanie príjemná a tichá lokalita v okrajovej časti obce s priamym kontaktom s prírodou aj otvoreným okolím - ideálnym na ranný beh či bicyklovanie. Tichodobrý vzduchlen "na skok" do lesíka a k rybníku. Pozemok je rovinatý, slnečný, dobre orientovaný - má....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 77 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Jánovce (okres Galanta). Pozemok: ► výmera celková: 649m² ► pozemok vhodný na výstavbu: parcela 118/12 - 522m² ► pozemky slúžiace ako prístupová cesta: parcely 118/10 a 118/13 - 127m² ► svahovitosť/tvar: rovinatý....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 76 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: x Obec: Galanta EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii NOVÝ DOMOV Galanta - maklér : Daniela Vasovčáková - 0949 83 68 83 NA PREDAJ : 3-izbový rodinný dom s terasou v obci Váhovce pri Galante Výmera domu: 66 m² Dom môžete využiť na trvalé bývanie, ako víkendovú chalupu alebo investíciu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: Celková výmera pozemku: 739 m² Dom je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv Čiastočne podpivničený, s možnosťou využitia na sklad alebo technické zázemie Výborná poloha s potenciálom na dlhodobé bývanie aj investičný zámer Dispozícia:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Hlavná Obec: Mostová Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Mostová na hlavnej ulici. Pozemok so starším rodinným domom v pôvodnom stave,ktorý je umiestnený v zastavanom území obce na hlavnej ulici. Celková výmera pozemku je 1294 m2. Cena 75 000 € Status: aktívne Vlastníctvo:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 73 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v novej lokalite obce Nebojsa mestská časť Galanta. IS: elektrina, obecná voda, kanalizácia, okamžitá možnosť výstavby. Celková rozloha je 798m2, šírka 20m. Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Naša spoločnosť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 70 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha pozemku je 543 m2. Nachádza sa v pokojnej lokalite obce. Strecha domu bola novo rekonštruovaná v roku 2024. Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým kotlom prostredníctvom radiátorov. Prípadne sa dá dokurovať aj krbom. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii. Viac informácií....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 163 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Galanta – Mládežnícka štvrť. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 163 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Galanta – Mládežnícka štvrť. LOKALITA: Lokalita je ideálna na komfortné rodinné bývanie. Mesto Galanta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôl, škôlok, obchodov, zdravotnej starostlivosti a služieb.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný dom v obci Trstice. Táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú investičnú príležitosť, či už na kompletnú rekonštrukciu, alebo ako ideálny pozemok na výstavbu nového domu. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj starší rodinný dom s pozemkom o výmere 543 m² v tichej ulici obce Kajal, len pár minút od Galanty. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu alebo výstavbu nového rodinného domu podľa vašich predstáv. Ak hľadáte pozemok s ideálnou veľkosťou v tichej lokalite, kde....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI •POČET IZIEB 4 priestranné izby poskytujú dostatok priestoru pre pohodlné bývanie alebo rôzne investičné možnosti. •POZEMOK Celková výmera pozemku je 491 m², čo ponúka dostatok miesta pre novú výstavbu alebo rozsiahlu rekonštrukciu. • STAV NEHNUTEĽNOSTI Dom....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 165 000 €, 360,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, GALANTA, 165 000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu priestranného 2-izbového rekreačného domu - bungalovu s obrovskou terasou vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti. Rodinný dom sa nachádza v časti obce Mostová - Šoriakoš, v súkromnej lokalite, neďaleko....