• GoHome Professional
domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy Prešovský kraj do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy prešovský kraj do 150000 eur" sme našli 1 333 nehnuteľností - priemerná cena 1 010 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 108 m2
    • 135 m2
    • 135 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 135 m2
    • 162 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 1010 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, MEDZILABORCE, 99 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

https://www.google.com/maps/@49.3312071,21.8585428,3a,75y,30.06h,85.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1s7dcAfFW3R1eKhBsxjDdA9A!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D4.435628920020108%26panoid%3D7dcAfFW3R1eKhBsxjDdA9A%26yaw%3D30.058651972089386!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MTAwOC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 99 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok má výmeru 606m2 a aktuálne je na ňom elektrická prípojka. Voda a kanalizácia zatiaľ nie sú dostupné; vybudovanie vodovodnej siete je v pláne mesta Bardejov. Prístupová cesta je vo vlastníctve mesta, avšak je zatiaľ iba hlinená. K pozemku je vypracovaná architektonická štúdia....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Hlavná Obec: Čifáre Bosen Group Nitra vám exkluzívne ponúka na predaj útulný vidiecky dom v obci Čifáre, ktorý je ideálnou voľbou pre víkendovú chalupu či rekreačné bývanie. Priestranný pozemok, hospodárska stavba a dobrá lokalita ponúkajú dokonalé miesto na oddych v prírode....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok má dĺžku približne 135 m, v prednej časti šírku 35 m a postupne sa rozširuje až na 50 m, čo umožňuje jeho praktické rozdelenie alebo výstavbu viacerých rodinných domov s vlastnou prístupovou cestou. Na pozemku sa nachádza starší kamenný dom spolu s menšou hospodárskou časťou.....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie: • Úžitková plocha domu: cca 200 m² • Pozemok: 7667 m² • Stav: pôvodný, ale veľmi zachovalý • Konštrukcia: tehla + kváder • Strecha: eternit s drevenou nosnou konštrukciou • Energetický certifikát: dom nemá • Inžinierske siete: napojený na vodu, elektrinu, plyn....

 
 
 
  Dom, TULČÍK, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: tulčík Obec: Tulčík Tu..tu..tu..tú dáva sa na známosť: 17km od Prešova s vynikajúcou dostupnosťou do krajského mesta (/cca 25minút po dokončení R4 10min) - poschodový pomerne veľký 6izb. rodinný dom so stanovou strechou - úžitková plocha 120m2. IS v dome: el.voda, plyn. Dom....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

- Výborná lokalita v centre Drienova - 2 x studňa na pozemku - Dom je zateplený - Veľká pivnica – 20m2 TOP Real Košice exkluzívne ponúka nádherný rovinatý pozemok s rodinným domom. Dom so záhradou sa nachádza v ideálnej časti Drienova. Rovinatý pozemok o výmere 1420m2 je pekný, slnečný....

 
 
 
  Dom, BREŽANY, 99 850 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj čiastočne REKONŠTRUOVANÝ 3 izbový Rodinný DOM (101m2) s DUŠOU ROMANTICKEJ CHALUPY, vykurovaný úsporným TEPELNÝM ČERPADLOM alebo ak chcete aj veľkou keramickou KACHĽOVOU PECOU, čo Vám vyčarí romantiku na počkanie, s PIVNICOU (20m2) a s prekrytou TERASOU,....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, 99 844 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Oproti pozemku je už potiahnutý vodovod a kanalizácia je v procese dostavby, elektrina je už zrealizovaná, kde investorom sú priamo VSE. Pozemok sa dá financovať v pomere 70/30 aj za pomoci hypotekárneho úveru. Máme už aj vydaný znalecký posudok, ktorý vieme podľa potreby banky aktualizovať.....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, 158 900 €, 105,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.02.2025.,

www.garantreal.sk

Ponúkame na predaj horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na pivničných priestoroch 45 m2, prislúchajúcich k hornej časti domu, (je možné ich úplne oddeliť), so samostatným vstupom do domu cez vlastný vchod, so záhradou cca 300 m2 a zastrešeným parkovaním....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Šintava, ktorý je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom sa nachádza na Nitrianskej ulici, vďaka výbornej polohe ponúka rýchly prístup do Serede (len pár minút autom) aj na diaľnicu....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 169 000 € na 159 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BARDEJOV, 159 000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 169.000 €
09.05.2026 - 159.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom nachádzajúci sa v malebnej obci Zlaté , len 8 km od Bardejova . Ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v objatí prírody, no zároveň chcú mať blízko do mesta. Dom prešiel rekonštrukciou pred cca 15 rokmi 🔧 – stále si zachováva svoj....

 
 
 
  Dom, POPRAD, 159 000 €, 87,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj chatu v krásnom horskom prostredí v katastri obce Štrba. Nehnuteľnosť je situovaná na kraji lesa. Pozostáva z dvoch podlaží, pričom disponuje obývacou izbou, kuchyňou a 3 spálňami. Kúpeľňa pozostáva zo sprchovacieho kútu a wc. Na pozemku sa nachádza aj drevený altánok....

 
 
 
  Dom, ROKYTOV PRI HUMENNOM, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

NA PREDAJ: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V OBCI ZBOJNÉ – IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! GE-MAX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, moderný a plne zariadený rodinný dom v obci Zbojné, ideálny na okamžité bývanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke, mimo rušného prostredia,....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Lokalita: Myslava-Maša, 15 minút od centra Košíc Zastavaná plocha: 49 m² Pozemok: 240 m² (záhrada 191 m²) Materiál: tehla, betón Strecha: asfaltová lepenka Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=UXLapB3ifcG Video: https://youtu.be/CkNXyv4YF7E?si=lRmOXTIwoXxWbJER....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Mgr. Peter Višňovský, MBA vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v novej lokalite obce Svinia. 🛠 Momentálne dokončujeme práce na hrubej stavbe bez strechy – ideálny čas na to, aby ste si doladili detaily podľa svojho vkusu! Preneste sa priamo na miesto prostredníctvom....

 
 
 
  Dom, KEŽMAROK, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

AV REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v rázovitej goralskej obci Osturňa, ktorá je známa svojou zachovanou tradičnou architektúrou a hrdými obyvateľmi, ktorí stále nosia typický goralský odev. Tento pôvodný rodinný dom, postavený v duchu tradičného slovenského stavebného štýlu,....

 
 
 
  Dom, ŠIROKÉ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Základné informácie o dome: - 2 nadzemné podlažia - samostatne stojací dom - rovinatý pozemok - stavba zateplená - okná a dvere: plastové - dobrá občianska vybavenosť Inžinierské siete: - kanál formou žumpy - elektrina na pozemku - voda: vodovod na pozemku - plyn: na pozemku (toho....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 579 m², so zastavanou plochou cca 130 m² a úžitkovou plochou cca 110 m². Dispozícia: Dom pozostáva zo vstupnej chodby, piatych izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a komory s výstupom na povalu. Dispozične je nehnuteľnosť rozdelená na tri časti:....

 
 
 
  Dom, ZÁHRADNÉ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.bazos.sk

Spoločnosť ImpulzReal a Ing. Peter Plačintár ponúkajú túto chatu na ulici Palmová v lokalite Kalvária, Košice (Severné mesto). Chata je podpivničená, má dve nadzemné podlažia s podkrovím. V suteréne sa nachádza 1 miestnosť/pivnica. Na prízemí je predsieň so schodiskom a 1 obytná miestnosť;....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Baška Obec: Košice-Myslava Realitná maklérka Klaudia Heribanová Vám ponúka na predaj zrekonštruovanú, zateplenú a zariadenú chatu s terasou, ideálnu na relax v tichej lokalite blízko Košíc. Tento rekreačný objekt je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie s prírodou,....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita & občianska vybavenosť:Vlčany poskytujú komplexné služby vrátane obchodov, benzínky, lekárne, zdravotného strediska a autobusovej dopravy. V obci sú škola a školka, konkrétne ZŠ s MŠ Vlčany a dvojtriedna MŠ v areáli školy. Obec ponúka tiež obecný úrad, knižnicu, hasičský....

 
 
 
  Dom, STROPKOV, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Chata s orientáciou východ - juh - západ sa nachádza cca 500 m od vodnej nádrže Domaša. Dvojpodlažná a čiastočne podpivničená chata s 13 izbami a príslušenstvom, kuchyne, kúpľne, WC je postavená na pozemku o rozlohe 280 m2. Na prízemí sa nachádza vstup, obývacia hala s výstupom na....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 98 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/u97bsmtqyTg Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Žiline, mestská časť Vranie. Nachádza sa v miernom svahu, obklopený množstvom okolitej zelene na pozemku o celkovej výmere 616 m2. Do centra Žiliny je to 7 km (do 10 minút) Na nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, STROPKOV, 98 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Obytná plocha: 50 m2 Plocha parcely: 176 m2 Elektrina: 220/380 V Plyn: nie je zavedený Odpady: žumpa bez prepadu Voda: studňa s vodovodom Kúrenie: bez kúrenia Konštrukcia objektu: tehlová Prístupová cesta: spevnená Druh stavby: chata Umiestnenie: chatová osada Rok výstavby: 1980 Rok....

 
 
 
  Dom, DULOVA VES, 159 145 €, 75,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

❗️POZOR NEPREHLIADNITE - POSLEDNÁ ŠANCA❗️ Stavebná firma ponúka na predaj 4-izbový murovaný rodinný dom s garážou typu bungalov aj s pozemkom o rozlohe 350m² v cene bytu v Prešove. Využite 20% zľavu práve teraz. Rezervujte ešte dnes platťe neskôr. LOKALITA: Dulová Ves časť Vlčie doly,....

 
 
 
  Dom, KAMENICA NAD CIROCHOU, 95 000 €, 100,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V tichej lokalite, na ul. Osloboditeľov v Kamenici nad Cirochou, Vám ponúkame na predaj prízemný rodinný dom. Ponúkame vám: pokojné bývanie alebo chalupárčenie krásne prostredie so záhradou upravený a oplotený pozemok Dom pozostáva z: obývacej izby, spálne, samostatnej jedálne, kuchyne,....

 
 
 
  Dom, BRETEJOVCE, 95 000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 80m 2 , Bretejovce, 95.000 € .

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 94 990 €, 139,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestrannú 2. PODLAŽNÚ murovanú chatu vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti DOMAŠA - časť MONIKA, vzdialenú len 3 minúty chôdze (400 m vzdušnou čiarou) od vodnej nádrže. Ak túžite po oáze pokoja, blízko pri vode, ktoré ponúka maximálny....

 
 
 
  Dom, SVINIA, 98 225 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.archeus.sk

🏠 EXKLUZÍVNE: Starší rodinný dom s obrovským pozemkom a investičným potenciálom – 10 km od Prešova. ARCHEUS reality center vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom z roku 1870 , situovaný v obci Svinia. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre milovníkov histórie, ktorí hľadajú....

 
 
 
  Dom, PEČOVSKÁ NOVÁ VES, 94 900 €, 210,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom po čiastočnej nedokončenej rekonštrukcii spolu so záhradou a garážou v Pečovskej Novej Vsi POPIS PONUKY:: Plocha: úžitková 210 m2, zastavaná 90 m2, pozemku 649 m2 (+ možnosť získať 1287 m2), pivnice 70m2, garáž s kôlňou....

 
 
 
  Dom, MEDZILABORCE, 94 900 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

VYMEŇTE RUCH MESTA ZA POKOJ V DOME NA DEDINE, KTORÝ SI ZAMILUJETE NA PRVÝ POHĽAD. MEGA realitná kancelária vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ RODINNÝ DOM s ROVINATÝM POZEMKOM v obci KRÁSNY BROD (okres Medzilaborce). VYUŽITE JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ nadobudnúť čiastočne zrekonštruovaný,....

 
 
 
  Dom, JABLOŇ, 98 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

RODINNÝ DOM - Prízemie: • kuchyňa, • 1 obytná miestnosť, • kotolňa so studňou, Poschodie: • veranda, • chodba, • kuchyňa, • 2 obytné miestnosti, • kúpeľňa s WC, • komora (možnosť prerobiť na izbu), Podkrovie: • 1 obytná miestnosť a povala, OSTATNÉ INFORMÁCIE: • murivo - tehla, • strecha....

 
 
 
  Dom, HAŽÍN NAD CIROCHOU, 98 000 €, 260,00 m2 cca 380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 98 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Mestská časť: Poprad Obec: Poprad Centrum bývania a financovania Vám exkluzívne ponúka na predaj modulárny dom, ktorý môže byť už o 3 mesiace na Vašom pozemku. Ak chcete bývať rýchlo, moderne a bez kompromisov, táto možnosť je pre vás ideálna. Príďte sa pozrieť na ukážkový dom a presvedčte....

 
 
 
  Dom, POPRAD, 97 000 €, 80,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, NOVÁ LESNÁ, 97 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

162-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemok o veľkosti 683m2. Pozemok je v rámci územného plánu obce určený na individuálnu bytovú výstavbu, ktorá už v blízkosti aj prebieha. Dostupné inžinierske siete : elektrina, vodovod a kanalizácia....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, 158 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.01.2026.,

www.garantreal.sk

Ponúkame na predaj 4 -izbový byt, horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na pivničných priestoroch 45 m2, prislúchajúcich k hornej časti domu, (je možné ich úplne oddeliť), so samostatným vstupom do domu cez vlastný vchod, so záhradou cca 300 m2 a zastrešeným....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, Nižná Šebastová, 158 900 €, 105,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SABINOV, 93 000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

VÝBORNÁ INVESTÍCIA, ATRAKTÍVNA turistická OBLASŤ pri futbalovom štadióne, Sabinov Na predaj exkluzívna ponuka: 2 podlažná murovaná CHATA, 50m2, pozemok s rozlohou 335m2 pri rieke Torysa. Úžitková plocha 100m2. Nádherná príroda, tichá oblasť slnečná parcela, pri letnom KÚPALISKU a....

 
 
 
  Dom, HRANOVNICA, 93 000 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

N001-13-TAVAa Na predaj zrubová chata na krásnom mieste Dubina II, neďaleko obce Hranovnica. Celková výmera pozemku je 570 m². Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2024 a ponúka príjemné, pohodlné a celoročné bývanie. Popis nehnuteľnosti: - Chata má 2 podlažia a podkrovie....