• GoHome Professional
domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy Prešovský kraj do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy prešovský kraj do 150000 eur" sme našli 1 333 nehnuteľností - priemerná cena 1 010 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 108 m2
    • 135 m2
    • 135 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 135 m2
    • 162 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 1010 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SPIŠSKÁ STARÁ VES, 159 000 €, 600,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GIROVCE, 96 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 6640m 2 , Girovce, 96.000 € .

 
 
 
  Dom, ŠTRBA, 159 000 €, 87,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NOVÁ LESNÁ, 96 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

163-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemok o veľkosti 674m2. Pozemok je v rámci územného plánu obce určený na individuálnu bytovú výstavbu, ktorá už v blízkosti aj prebieha. Dostupné inžinierske siete : elektrina, vodovod a kanalizácia....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj v obci Cabaj len 7 km od Nitry novší rodinný dom na 4,4 á pozemku. Jedná sa o prízemný bungalov (15-ročný), pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou, v obývacej izbe sa nachádzajú krbové kachle, špajza z kuchyne,....

 
 
 
  Dom, ZLATÉ, 159 000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 96 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/u97bsmtqyTg Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Žiline, mestská časť Vranie. Nachádza sa v miernom svahu, obklopený množstvom okolitej zelene na pozemku o celkovej výmere 616 m2. Do centra Žiliny je to 7 km (do 10 minút) Na nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, DRIENOV, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2025.,

www.bazos.sk

K rekonštrukcii a plánovanej nadstavbe existuje kompletná projektová dokumentácia, technická správa, projektové hodnotenie o energetickej hospodárnosti stavby, projekt pre stavebné povolenie - statické riešenie, protipožiarne zabezpečenie stavby a právoplatné stavebné povolenie. V....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Táto nehnuteľnosť je aktuálne rezervovaná. Ďakujeme za váš záujem. V prípade uvoľnenia nás neváhajte kontaktovať – radi vás budeme informovať o ďalšom postupe. Dom s potenciálom, ktorý čaká na svoj nový príbeh. AVORY Realitné Centrum Vám exkluzívne ponúka 3-izbový rodinný dom s....

 
 
 
  Dom, ČELOVCE, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, KAPUŠANY, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, DRIENOV, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 104 900 € na 95 000 € dňa 21.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, CHMEĽOVÁ, 95 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.01.2026 - 104.900 €
21.04.2026 - 95.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.hot-reality.sk

Ponúkame na predaj 4-izbový, rodinný dom s garážou, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Chmeľová, ktorá je od mesta Bardejov vzdialená 14km. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 1480 m2, Výmera domu je: Šírka - 15 m Dĺžka 20 m Dom, pozostáva - 4 x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, chodba,....

 
 
 
  Dom, JABLONOV, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne/ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s veľkým pozemkom 1379 m2 , v obci Jablonov. Dom je napojený na tieto inžinierske siete – verejný vodovod, elektrina, plyn, septik. Popis: Zastavaná plocha 148 m2 Stavba z roku 1963 - murovaný prízemný....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F616-14-ANMi) Kompletne pripravený pozemok na výstavbu rodinného domu. Výnimočný exkluzívny pozemok s MHD a všetkými IS el na pozemku, kanál a voda teraz čerstvo dokončené. Výmera je 827m2, veľmi mierny svah na juh orientovaný ako posledný v slepej ulici prístupová cesta (ulica....

 
 
 
  Dom, DEMJATA, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je tehlový, dvojpodlažný a v pôvodnom stave. Nachádza sa na 6 árovom rovinatom pozemku, s obecným vodovodom a elektrinou. Cena zohľadňuje len hodnotu pozemku. Dom je benefit, ktorý Vám ušetrí problémy so stavebným konaním, budovaním základov, múrov, druhého podlažia Dispozícia:....

 
 
 
  Dom, DOMAŇOVCE, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom stojí na pozemku o výmere 742 m² a ponúka veľkorysý priestor pre komfortné bývanie aj hospodárske využitie. Je vhodný na bývanie, alebo celkovú prestavbu. 💫 Dispozícia a vybavenie: 4 izby 2 kuchyne 2 kúpeľne + samostatné WC technická miestnosť špajza, sklad letná kuchynka s pivnicou....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Brestov Obec: Brestov MEGA Realitná kancelária vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení klienta rodinný dom s pozemkom v malebnej obci Brestov, len 3 km od mesta Humenné. Tento dom na oplotenom pozemku o rozlohe 584 m2 je ideálnym miestom pre vaše nové bývanie. Popis domu:....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Holčíkovce, situovaný len pár minút od obľúbenej rekreačnej oblasti Domaša – Holčíkovce: - dom sa nachádza v tichej ulici s asfaltovým prístupom a predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto na trvalé bývanie,....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 94 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle 0951 246 033 Meno: .

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 94 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je možné vymeniť za jednoizbový alebo dvojizbový byt v Starej Ľubovni. Zaujala Vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku telefonicky alebo emailom. Meno: .

 
 
 
  Dom, SVINIA, 98 225 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 94 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj stavebné pozemky v obci Čaňa, okres Košice okolie. Výmera pozemkov: 493m2, 509m2, 517m2, 565m2 Podiel na prístupovej ceste: 109m2 zdarma Zastavanosť 30% Šírka pozemkov cca 18m Prístupová cesta: štrková, 2. fáza - asfaltová v réžii predávajúceho Siete: elektrická....

 
 
 
  Dom, KOKOŠOVCE, 94 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Kokošovce Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 973 m² v obci Kokošovce, situovaný v pokojnej uličke. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu. IS: - kanalizácia a plyn na hranici poozemku - elektrina na pozemku - voda - riešená vlastnou studňou s pitnou vodou Na....

 
 
 
  Dom, NOVÁ LESNÁ, 94 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

166-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemok o veľkosti 658m2. Pozemok je určený na individuálnu bytovú výstavbu, ktorá už v blízkosti aj prebieha. Dostupné inžinierske siete : elektrina, vodovod a kanalizácia (možnosť napojenia cca 65m)....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 94 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1011 m2 priamo v meste Vranov nad Topľou. Pešia dostupnosť do celého mesta. Kaufland 400m, PKO aréna 400m. Atraktívna a pokojná lokalita na okraji mesta. Ideálne miesto pre váš nový domov! Šírka pozemku 17m a dĺžka 60m. Orientácia J-Z.....

 
 
 
  Dom, RASLAVICE, 94 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Lopúchov Obec: Lopúchov Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj väčší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Lopúchov. Obec leží približne v strede medzi Prešovom a Bardejovom. Dom je postavený na pozemku o rozlohe spolu 2139 m2, ktorý je mierne svahovitý. Dom....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 94 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Šírka pozemku 17m a dĺžka 60m. Orientácia J-Z. - rovinatý/ mierne svahovitý pozemok – jednoduchá výstavba - IS – na pozemku je zriadená elektrická prípojka, voda, kanalizácia, optika priamo pri pozemku / v dosahu - v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, obchody,....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 93 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Priamo na pozemku je elektrina a studňa s nezávadnou pitnou vodou. Kanalizácia, voda a plyn sú na hranici pozemku, stačí urobiť prípojku. Prístupová cesta je obecná - asfaltová. Pozemok je v tichej uličke, v pokojnej zastavanej časti obce s mnoho novostavbami. Aktuálne je využívaný....

 
 
 
  Dom, KOKOŠOVCE, 93 890 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 973 m2 v obci Kokošovce, len 6 km od mesta Prešov. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu. Z každej strany je oplotený a je uzamknutý prístupovou bránou. Priamo na pozemku je elektrina a studňa s nezávadnou pitnou vodou. Kanalizácia,....

 
 
 
  Dom, Prešovský kraj, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka na predaj tento jedinečný 2 podlažný, 5 izbový rodinný dom využívaný ako rekreačná chata v kŕasnom prostrédi obce Matysová Nehnuteľnosť so silnou emóciou a zároveň vysokou pridanou hodnotou, ako je táto, sa nevidí často na predaj. Avšak dnes....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka na predaj tento jedinečný 2 podlažný, 5 izbový rodinný dom využívaný ako rekreačná chata v kŕasnom prostrédi obce Matysová. Všetky fotografie (celkovo 39 ks) a popis nájdete na DIAMONDREALITY.SK Nehnuteľnosť so silnou emóciou a zároveň vysokou....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 93 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Predstavte si rannú kávu na balkóne, obklopení upokojujúcim šumom Indického oceánu a melódiou šuštiacich paliem. Tento očarujúci dom na predaj v Zanzibare ponúka útočisko v bujnej, farebnej tropickej záhrade, ktorá je skutočným vizuálnym potešením. Poschodový bungalow pre dve osoby....

 
 
 
  Dom, GÁNOVCE, 159 990 €, 138,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka 2018 i 2019 vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu neďaleko Popradu v obci Gánovce. DOM: Úžitková plocha domu je 77 m2, pozemok o výmere 309 m2. Dom je postavený z ytongu a je zateplený polystyrénom. Vykurovanie plynové....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 159 990 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F064-12-MATO HĽADÁTE VEĽMI POKOJNÉ BÝVANIE V RODINNOM DOME V ORIGINÁLNOM PROSTREDÍ V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA? Finanzpartner reality vám teraz vo výhradnom zastúpení presne také ponúka. Na predaj je rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite - na Šmidkeho ulici v Humennom. Tento veľmi zachovalý....

 
 
 
  Dom, KEŽMAROK, 90 000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

tel.: +421 918 743 047 e-mail: host@archeus.sk Hradné námestie ; Cyklotrasa, Detské ihrisko, Kaviareň, Mestský park, Obchodné centrum, Pošta, Potraviny, Reštaurácia, Škôlka, Stredná škola, Základná škola, Zastávka MHD, Zdravotnícke zariadenie.

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 90 000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2024.,

www.benard.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jakubany. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku v zastavanej časti obce. Pozostáva z jedného nadzemného podlažia a čiastočného poschodia. Stavba rodinného domu pozostáva z pôvodnej stavby rodinného domu postavenej v roku 1915 a prístavby s nadstavbou....

 
 
 
  Dom, STROPKOV, 90 000 €, 560,00 m2 cca 160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.11.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj, veľkú murovanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej časti Domaše-stredisko Valkov obec Bžany. Chata s orientáciou východ - juh - západ sa nachádza cca 500 m od vodnej nádrže Domaša. Dvojpodlažná a čiastočne podpivničená chata s 13 izbami....

 
 
 
  Dom, ĽUBOVEC, 160 000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Ľubovec. Nachádza sa v tichej a pokojnej obci s výbornou dostupnosťou do Košíc a Prešova. Na pozemku s rozlohou cca 2050 m2 sa nachádza rodinný dom kolaudovaný v roku 1973. Dom s dvoma poschodiami má celkovú plochu cca....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 160 000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mega realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom so samostatne stojacou garážou v obci Myslina. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti obce na miernom kopci, čo zabezpečuje tiché bývanie a zároveň eliminuje riziko vytopenia. .

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 89 990 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Niektoré domy nekričia. Nerozprávajú o sebe v superlatívoch a nesľubujú okamžité riešenia. Len stoja. Ticho. A čakajú na niekoho, kto im porozumie. .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 463-504 (z celkového počtu 768)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti