• GoHome Professional
domy TRNAVA do 150.000 EUR - GoHome
  • domy TRNAVA do 150.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy TRNAVA do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy trnava do 150000 eur" sme našli 64 nehnuteľností - priemerná cena 2 175 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 76 m2
    • 76 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 76 m2
    • 91 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 2170 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, TRNAVA, 72 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Medziháj Obec: Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v Trnave časť Medziháj Výmera: -celková výmera pozemku je 285m2 z čoho šírka pozemku je 9m a dĺžka 32m. Inžinierske siete: -elektrika sa nachádza na pozemku ( 220w a 380w),....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 162 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 69 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2025.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cífer- Karlov Dvor Celková rozloha pozemku je 440m2. Pozemok je vedený na LV ako zastavaná plocha a nádvorie. Príjazdová cesta k pozemku je asfaltová. Na pozemku je osadená elektrická prípojka.....

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 75 000 € na 69 000 € dňa 24.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, TRNAVA, 69 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.03.2026 - 68.000 €
03.04.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 69.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda Rodinný dom bol postavený z mixu tehla ,pálená tehla a hlina. Dispozične dom pozostáva z 3 izieb , kuchyne , kúpeľňa , príprava na WC a pochôdzna povala. Celková vnútorná výmera bytu je približne....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 69 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom situovaný v tichej lokalite mimo hlavnej cesty v obci Šúrovce. Ide o jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strechou situovaný na peknom rovinatom pozemku o rozlohe 205 m2. Obytná plocha domu je cca 80 m2. Dispozičné riešenie domu: vymurovaný....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 66 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom ma vymeru 34m2 + 20m2 kryta terasa + 20m2 otvorene terasy s grilom + strešna terasa s vyhladom na more 15m2. Kemp ma plne vybavenie, reštauracia v sezone, pračovna, parking. Kemp je kompaktny, len pre 23 domčekov, plaž je sukromna len pre navsetevnikov kemmpu. Mnozstvo moznych....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 70 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 62 900 €, 16,00 m2 cca 3930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predávame záhradu (242 m2) s murovanou chatkou v lokalite Nemečanka. Chatka je udržiavaná, má zavedenú elektrinu a je z polovice podpivničená. Pred piatimi rokmi sme chatku zväčšili prístavbou (pôvodných 16 m2 + nových 16 m2), takže je dostatočne priestranná. Veľkou výhodou je parkovacie....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 62 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Majdánske v Horných Orešanoch Celková rozloha pozemku je 800m2 z čoho chatka má rozmery 4m x 5mx. Do chatky je zavedená elektrika 230v/400v. Dispozične chatka pozostáva: pivnica – kuchyňa....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 60 800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 60 800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom z roku 1970 je prevažne v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. V dome sa nachádzajú všetky IS - elektrina, voda, plyn, kanalizácia a na pozemku je tiež studňa. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom. Časť domu je podpivničená. Na veľkom....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt disponuje rozlohou 51,54 m2 a nachádza sa na 2 poschodí z 5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, rozvody vody, odpadu a elektriny kompletne v celom byte, zrekonštruované pôvodné parkety v izbách, keramické dlažby, murované....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

INFO: – zastavaná plocha domu cca 136 m2 – podlahová plocha 113,90 m2 + terasa 33,50 m2 – obvodové murivo tvárnice porfix – veľkosť pozemku 894 m2 spolu aj so zastavanou plochou domu – šírka pozemku 16 m – vykurovanie podlahové elektrické – rekuperácia – betónová krytina Bramac, drevený....

 
 
 
 
-26%

Ceny sa zmenila z 77 000 € na 57 000 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, TRNAVA, 57 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.03.2026 - 77.000 €
06.05.2026 - 57.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej lokalite v Trnave – Kamenný Mlyn Celková rozloha záhrady je 290m2 z čoho chatka má rozmery 5x5m. Do chatky je dovedená elektrika 220/380w. Voda je riešená vlastnou studňou. Toaleta je formou....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 49 000 €, 20,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj chatku s pozemkom v chatovej oblasti Trstín – Rosuchov Celková rozloha pozemku je 600m2 z čoho úžitková plocha chatky je 20m2. Do chatky je dovedená elektrika , voda zo studne , toaleta je riešená formou suchého WC. Pozemok je....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 38 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 36 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 15 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: hlavný obytný priestor (kuchyňa, jedáleň, obývačka) 1x Kúpeľňa, 3x izba. Jednotlivé približné rozmery na foto. Celkový vnútorný priestor približne 40m2 Na cene sa viem dohodnúť. Pre viac info ma kontaktuje. Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 14 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Možnosť využitia na celoročné užívanie. DISPOZÍCIA: Dom má 2 vchody. Hlavnú časť domu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom. (rozmery 7,2x3,2m). Dom má 1 spálňu s veľkou šatníkovou skriňou a vchodom. (rozmery 3x3,2m). V mobilnom dome sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 12 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Vodovodná prípojka-na pozemku Plynová prípojka,elektrická prípojka-pred pozemkom Prístup-asfaltová komunikácia Meno: .

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM