- domy nitra

  • Na hľadaný výraz "domy nitra" sme našli 559 nehnuteľností - priemerná cena 1 851 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 148 m2
    • 185 m2
    • 185 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 185 m2
    • 222 m2
  •  Podľa ceny
    • 274000
    • 342000 (priemerná cena)
    • 411000
    • 1850 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, NITRA, 239 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 772m 2 , Nitra, 239.990 € .

 
 
 
  Dom, NITRA, Zobor, 265 000 €, 250,00 m2 cca 1060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2022.,

www.arimart.sk

Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti: Predáme 5-i RD v Nitre – Zobor, v dobre prístupnej tichej lokalite. Dom je tvorený 2-podlažnou obytnou časťou, suterénom s garážou a technickými a skladovými priestormi a prístavbou s veľkou garážou pre autá a terasou. Na prízemí zo vstupné....

 
 
 
  Dom, NITRA, Centrum, 185 000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.arimart.sk

Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti: Predáme kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt s balkónom v centre Nitry, o výmere 81 m2, 12. poschodie bytového domu na Štefánikovej triede pri Mestskom úrade. Výborná poloha, občianska vybavenosť, klimatizácia. Treba vidieť. .

 
 
 
  Dom, NITRA, 345 000 €, 170,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj exkluzívnu ponuku - veľký rodinný dom (bungalov) s bazénom na kompletne vybudovanom pozemku Nitra, Lužiany. Zastavaná plocha domu 170 m2 + 76 m2 terasa. Dom je postavený z tehly (kolaudácia 2018) s modernou dispozíciou a nachádza sa na rovinatom pozemku s....

 
 
 
  Dom, NITRA, Dolné Krškany, 145 000 €, 125,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.realitydolcan.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti Dolné Krškany. Je situovaný mimo hlavnej cesty, v tichej uličke, pozemok o výmere 1787 m². Dom je jednopodlažný s možnosťou prerobenia podkrovia na obytnú zónu. Prislúcha mu veľký rovinatý pozemok o výmere 1787 m2. Rodinný....

 
 
 
  Dom, NITRA, Kynek, 115 000 €, 137,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.realsk.sk

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Nitra, Kynek (Ovocinárska ulica) Ovocinárska.

 
 
 
  Dom, NITRA, Klokočina, 439 000 €, 120,00 m2 cca 3660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.realitydolcan.sk

RK DOLCAN Vám ponúka na predaj exkluzívne- rodinný dom (bungalov) so samostatnou dvojgarážou, bazénom a jacuzzi, nachádzajúci sa na kompletne upravenom pozemku v obľúbenej lokalite Šúdol. EXKLUZÍVNE rodinný dom s bazénom, Nitra, Šúdol ; Šúdol.

 
 
 
  Dom, NITRA, 254 000 €, 150,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.mgreal.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nitre pod Borinou. Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave postavený na pozemku o rozlohe 1200m2. Dom je v pôvodnom stave má 3 izby , kuchyňa , kúpeľňa , samostatné wc . Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Kúrenie v dome ústredné /plynové/....

 
 
 
  Dom, NITRA, 297 000 €, 117,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.mgreal.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte dom ktorý kombinuje útulnosť zabehnutého bývania s obrovským investičným potenciálom?Práve ste ho našli! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v mestskej časti Nitra - Janíkovce, s pozemkom ktorý ukrýva možnosť ďalšej výstavby! . Ideálna kombinácia....

 
 
 
  Dom, NITRA, 182 850 €, 290,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.realityjavas.sk

Predáme novostavbu moderný rodinný dom v Nitre. Nachádza sa v lokalite zástavby nových rodinných dvojdomov, 5 km od centra. Ide o dvojpodlažný dom, pred dokončením. Konštrukcia domu - pálená tehla POROTHERM, so zateplením. Vykurovanie v dome je ústredné, napojené na plynový kotol.....

 
 
 
  Dom, NITRA, 550 000 €, 152,00 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho klienta. Nielen zaujímavá svojim prevedením, ale aj lokalitou, v ktorej sa táto výnimočná novostavba nachádza. Je postavená na pozemku s výmerou 522m2. Z toho ZP - 75m2, ÚP - 167,62m2. K domu....

 
 
 
  Dom, NITRA, 258 000 €, 100,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkame na predaj radový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Zobore, ulica Ružová. Dom sa nachádza v strednej časti Zobora s krásnym výhľadom na hrad, celú Nitru a s druhej strany má výhľad na vysielač. Pozemok 326 m2 je orientovaný južne a je slnečný. Dispozícia domu: - Prízemie,....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 374 000 € na 369 900 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, NITRA, Chrenová, 369 900 €, 153,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
21.04.2026 - 374.000 €
25.04.2026 - 369.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.homecenter.sk

Pozrite si 3D obhliadku : https://my.matterport.com/show/?m=ByNAtFBLz7v Pozrite si krátke video : https://www.youtube.com/watch?v=hoFOnhW4hZg Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom na najlepšej adrese v meste Nitra - časť Nová Chrenová . Dispozične je dom riešený nasledovne : spálňa....

 
 
 
  Dom, NITRA, Chrenová, 369 000 €, 153,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 150 m², situovaný v jednej z najžiadanejších častí Nitry na pozemku s výmerou 498 m². Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2009 a ponúka nadštandardné technické vyhotovenie aj materiálový štandard. Dispozícia....

 
 
 
 
+20%

Ceny sa zmenila z 172 000 € na 207 000 € dňa 13.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, NITRA, 207 000 €, 131,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.11.2025 - 172.000 €
13.03.2026 - 207.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.11.2025.,

www.lpreality.sk

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj Hrubu Stavbu domu vo vyhladavanej lokalite. Dom sa nachadza na sukromnej ulici. (Sudol) Výhodou lokality je slnečný pozemok v dostupnosti do centra mesta. K pozemku vedie súkromná prístupova cesta a s druhej strany bude vybudovaný....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 325 000 € na 315 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, NITRA, 315 000 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
03.03.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 315.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v mestskej časti Nitry - Janíkovce, s dopravou MHD. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 550 m2, je strednej veľkostnej kategórie a môže uspokojiť aj náročnejšieho klienta, nakoľko ponúka slušný....

 
 
 
  Dom, NITRA, 230 000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dom s veľkým pozemkom v Nitre na Braneckého ulici, vhodný na podnikanie. Dom je v pôvodnom stave , urobená nová strecha - plech, fasáda. Výhodou bezproblémové verejné parkovanie. Dispozícia: 3 miestnosti, WC + poval slúžiaca ako skladový priestor. Inžinierske siete:....

 
 
 
  Dom, NITRA, 219 000 €, 106,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (Hájske). Hľadáte komfortné, úsporné a nadčasové bývanie s perfektnou dostupnosťou? Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový prízemný rodinný dom v dvojdome, vo fáze....

 
 
 
  Dom, NITRA, 275 000 €, 115,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v žiadanej časti Nitry, mestská časť Zobor, Azalková ulica. Ak hľadáte bývanie, kde sa moderný komfort spája s malebnou atmosférou prírody, tento dom si vás podmaní. Nachádza sa priamo na okraji....

 
 
 
  Dom, NITRA, 297 000 €, 117,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2025.,

www.realityplanet.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v mestskej časti Nitry - Janíkovce, s kompletnou občianskou vybavenosťou,s výbornou dostupnosťou do centra mesta autom či MHD. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 1269 m2,Rodinný dom prešiel komplexnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Dom, NITRA, 150 000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izb RD,o úžitkovej ploche cca 130m2,na peknom rovinatom cca 6á pozemku ,v obci Beladice,s výbornou občianskou vybavenosťou:materská škola,základná škola,zdravotné stredisko,pošta,potraviny,fitness,wellnessa výbornou dostupnosťou na R1.do Nitry....

 
 
 
  Dom, NITRA, 180 000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Zachovalý 3-izbový rodinný dom s krytou terasou v pokojnej a malebnej dedine obklopenej nádhernou prírodou a lesmi čaká na nových majiteľov. Dom sa nachádza v obci Podhorany len 10km od Nitry a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokoj a kontakt s prírodou a zároveň sú len....

 
 
 
  Dom, NITRA, 199 000 €, 120,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F016-12-MATa Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Nitra, Čermáň. • dom má spoločnú stenu a strechu s vedľajším domom • postavený bol z tehly okolo roku 1970 • prístavba postavená okolo roku 1980 • rozloha pozemku – 880 m2 • úžitková plocha domu cca - 120 m2 • pozemok je oplotený....

 
 
 
  Dom, NITRA, 180 000 €, 67,80 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2025.,

www.realityplanet.sk

ID 527-113-MIG Nitra centrum – Hodžova ul. – 3 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome 2 - izbový byt (prerobený na 3 - izbový) - (67,8 m2) sa nachádza na 3.poschodí tehlového bytového domu Dispozícia – vstupná chodba , samostatné WC, kúpeľňa, obývacia miestnosť s kuchyňou....

 
 
 
  Dom, NITRA, 152 500 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás! Pokiaľ hľadáte menší rodinný dom ako alternatívu k bývaniu na sídlisku, investičnú nehnuteľnosť vhodnú na prenájom, prípadne priestory využiteľné aj ako predajňa či kancelária, dávam Vám do pozornosti rodinný dom na okraji krajského mesta Nitra, v mestskej časti....

 
 
 
  Dom, NITRA, 47 000 €, 50,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Chatka, ktorá okúzli krásnym prostredím Tribečských lesov čaká na nového majiteľa. Nachádza sa v Podhoranoch v časti Mechenice vo vinohradoch. Toto miesto je čarovné už len príchodom po štrkovej cestičke ku chatke. Prostredie zaručuje ticho, pokoj a kľud lesa s výhľadmi úplný reštart....

 
 
 
  Dom, NITRA, 825 000 €, 440,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj Vilu, ktorá sa nachádza v meste Nitra, v jeho najprestížnejšej rezidenčnej časti Zobor, v lokalite vyhľadávanej pre pokoj, súkromie, blízkosť lesa a výnimočné výhľady na celé mesto. Webová stránka nehnuteľnosti:....

 
 
 
  Dom, NITRA, 239 000 €, 142,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom – veľký pozemok, pohodlie aj úsporná prevádzka Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj moderný rodinný dom s úžitkovou plochou 142 m2 na pozemku 859 m2, situovaný priamo v obci Hájske. Dve podlažia premyslenej....

 
 
 
  Dom, NITRA, 239 000 €, 142,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať bytovú jednotku a zvoliť materiály. Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj moderný rodinný dom s úžitkovou plochou 142 m2 na pozemku 859 m2, situovaný priamo v obci Hájske. Dve....

 
 
 
  Dom, NITRA, 116 000 €, 580,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2024.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video ******** a 3D obhliadku ********TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Ľudovítová, okr. Nitra. Dom má čarovnú historickú atmosféru, je postavený z nepálenej a pálenej tehly,....

 
 
 
  Dom, NITRA, 368 000 €, 140,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2025.,

www.realityplanet.sk

V blízkosti centra Nitry, vo veľmi zaujímavej lokalite, ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení maklérky Ing. Anny Maďarovej nehnuteľnosť vhodnú na bývanie aj podnikanie zároveň. Na poschodí bývate a na prízemí máte kancelárie, spolu o úžitkovej ploche 140m2. DISPOZÍCIA: Dispozične....

 
 
 
  Dom, NITRA, 449 990 €, 197,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom – vila dom v lukratívnej lokalite Šúdol, Nitra. Rodinný dom je priestranný a nadčasový 6-izbový rodinný dom typu vila, ktorý zaujme veľkorysým priestorom, vysokými stropmi v centrálnej....

 
 
 
  Dom, NITRA, 140 000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Cabaj, časť Nový Cabaj, čo je 3 km od Nitry. Je postavený na rozľahlom pozemku s výmerou 2.368 m2, zastavaná plocha domu je 100 m2, úžitková cca 90 m2. Dom bol postavený v 60. rokoch z kvádra.....

 
 
 
  Dom, NITRA, 190 000 €, 170,00 m2 cca 1120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, poschodový rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Je postavený na pozemku s výmerou 338 m2, zastavaná plocha domu je 100 m2. Veľkosť domu, vyhľadávaná lokalita priamo pod Zoborom a dostupnosť do mesta patria medzi....

 
 
 
  Dom, NITRA, 259 000 €, 180,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÉ!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Nitre časť Zobor s výhľadom na celé mesto Nitra Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 180 m², ktorý je súčasťou pôvodného dvojdomu so spoločnou stenou. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, NITRA, 439 000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

532-12-MIG Rodinný dom – kompletná rekonštrukcia r.2018 - pozemok 549 m2 – Nitra Chrenová Na predaj 5 – izbový, rodinný dom s terasou, záhradným domčekom - po kompletnej rekonštrukcii – v blízkom centre Nitry – skvelá adresa - Nitra stará Chrenová – Šípová ul. Dispozícia –....

 
 
 
  Dom, NITRA, 555 000 €, 360,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 360m 2 , Nitra, 555.000 € .

 
 
 
  Dom, NITRA, 99 000 €, 600,00 m2 cca 170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku s vizualizáciou domu na pozemku: Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok ideálny rozmermi (26 m x 23 m) na výstavbu Vášho vysnívaného rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v Nitre mestskej....

 
 
 
  Dom, NITRA, 188 900 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj veľký Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v Nitre, v mestskej časti Dolné Krškany. Jedná sa o momentálne 4 a pol izbový rodinný dom, kde si viete už dispozíciu prispôsobiť podľa vašich potrieb. Čiastočná rekonštrukcia sa týkala rekonštrukcie strechy (latovanie,....

 
 
 
  Dom, NITRA, 350 000 €, 175,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária B10 vám ponúka na prenájom nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája absolútny pokoj lesa a komfort mestského života. Dom sa nachádza na poslednej ulici priamo pod lesom v prestížnej lokalite Nitriansky Zobor, čo z neho robí ideálne útočisko pre milovníkov súkromia....

 
 
 
  Dom, NITRA, 303 000 €, 150,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nitre pod Borinou. Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave postavený na pozemku o rozlohe 1200m2. Dom je v pôvodnom stave má 4 izby , kuchyňa , kúpeľňa , samostatné wc . Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Kúrenie v dome ústredné /plynové/....

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 205 900 € na 209 990 € dňa Včera
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, NITRA, 209 990 €, 109,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.05.2026 - 205.900 €
14.05.2026 - 209.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM a v štandarde za cenu bytu v Nitre! Možnosť výberu prevedenia štandardu TMAVÝ / SVETLÝ!Dom so zastavanou plochou 127 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou od 537 do 698 m2, v novej lokalite rodinných domov....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 559)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť