- dvoupokojový ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový žilina" sme našli 79 nehnuteľností - priemerná cena 2 691 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 46 m2
    • 58 m2
    • 58 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 58 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 126000
    • 157000 (priemerná cena)
    • 189000
    • 2690 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 34 450 €, 53,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 211 900 €, 60,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 200 900 €, 44,04 m2 cca 4560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 42 525 €, 67,50 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 197 900 €, 40,00 m2 cca 4950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 175 000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 47 400 €, 60,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 187 800 €, 65,80 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 39 440 €, 68,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 222 000 € na 219 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, 219 000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 222.000 €
09.05.2026 - 219.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 231 900 €, 59,90 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 187 900 €, 62,70 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 158 000 €, 55,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 36 580 €, 62,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt v novostavbe (projekt Nové Vlčince), ktorý sa nachádza na 3. poschodí z 10-poschodového bytového domu v Žiline na sídlisku Vlčince, na ulici Obchodná. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020 a je vybavený kamerovým systémom. Výmera....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 216 900 €, 49,10 m2 cca 4420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 262 000 €, 49,22 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 900 €, 48,00 m2 cca 4140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 235 274 €, 71,19 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, Na žiadosť, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

HD REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt so záhradkou v srdci Žiliny – sen, ktorý sa stáva skutočnosťou Pripravte sa na výnimočnú ponuku, ktorá v sebe spája eleganciu mestského života s pokojom súkromnej záhradky. Už čoskoro vám predstavíme dizajnovo zariadený 2-izbový byt,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pripravujeme do ponuky 2-izbový byt v srdci Žiliny. Byt s celkovou výmerou 60 m² + balkón 4 m² na 3. poschodí bytového domu. Je špecifický nielen svojou polohou, ale aj svojím okolím a vybavením. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte ARBOREUM na sídlisku Vlčince v Žiline. Byt sa nachádza na 2. poschodí s južnou orientáciou, čo zabezpečuje dostatok denného svetla. Parametre bytu: Výmera bytu: 54 m² + balkón Balkón s príjemným výhľadom K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 139 888 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Mestská časť: Hliny Obec: Žilina Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej a kľudnej lokalite Žiliny - Hliny. Nehnuteľnosť je na prízemí zatepleného bytového domu. Byt má výmeru 55 metrov štvorcových a patrí k nemu aj pivnica o výmere 2 metre štvorcové. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

https://youtu.be/VOFMZtMMOk8 TUreality ponúka vo výhradnom zastúpené na predaj 2-izbový byt v Žiline na sídlisku Vlčince, ul. Pittsburská, s výmerou 58m2. Nachádza sa na 4.p/7p. v zateplenom panelovom bytovom dome s novým výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 150 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Cely inzerat aj s videom najdete na strankach TUreality = https://www.tureality.sk/nehnutelnost/58804/2-IZBOVY-BYT-65m2-S-BALKONOM-na-HLINY-8.html Dispozícia bytu: vstupná chodba, samostatná nepriechodná veľká spálňa, priestranná obývačka, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s vaňou a samozrejme....