- dvoupokojový MARTIN

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový martin" sme našli 115 nehnuteľností - priemerná cena 1 895 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 46 m2
    • 58 m2
    • 58 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 58 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 89000
    • 111000 (priemerná cena)
    • 133000
    • 1890 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 85 000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Martin - Zelená, 85.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2024.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa na Ľadovni. Dispozícia bytu je dobre premyslená a zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu s výstupom na nový a priestranný balkón, obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Celková výmera bytu je 61 m2 + plocha balkóna. Byt bude kompletne prerobený,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 163 600 €, 70,84 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica..

 
 
 
  Byt, MARTIN, 126 000 €, 67,30 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 11./13. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome - zateplenie, nová strecha, stupačky, kamerový systém, lodžie. Byt má výmeru 67,3 m2 a je v pôvodom stave, čo umožňuje upraviť si....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 103 000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

2-izbový byt s balkónom v Priekope – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv Allinclusive Real Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom a pivnicou, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Martin, v mestskej časti....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 147 000 € na 145 000 € dňa 23.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, Centrum, 145 000 €, 54,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.01.2026 - 147.000 €
23.03.2026 - 145.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin – centrum. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu bez výťahu a disponuje celkovou výmerou 54 m². Dispozícia bytu Byt je riešený prakticky a účelne. Pozostáva zo: ✅vstupnej chodby ✅priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izbový byt v Martine (Ul. Jána Martáka, Martin - Priekopa). Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v trojposchodovej bytovke. Plocha: 49m2 Orientácia: východ/západ PREDAJ pekný 2izb byt MARTIN Priekopa UlJMartáka.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 116 000 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Sever, ktorá je známa výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt s výmerou 60,2 m² sa nachádza na 5. poschodí z 5 bez výťahu a disponuje praktickou dispozíciou. Je orientovaný....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 150 000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

: Ing. Mária Halászová 0915 867 991 halaszova@astoria.sk Reality ASTORIA, s.r.o., M.R.Štefánika 10, Martin. 2izbový byt Martin.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 105 000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, s rozlohou 55, 54 m2, nachádzajúci sa na 4. zo 4 poschodí bez výťahu, orientovaný na južnú svetovú stranu. Byt je čiastočne zrekonštruovaný: nové stúpačky, murovaná kúpeľňa, plastové okná. Strecha je po rekonštrukcii. Tiché prostredie, neďaleko....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 133 000 €, 55,53 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Martin Priekopa, na ul. Medňanského, s rozlohou 55,53 m2. Nachádza sa na 1. z 3 poschodí bytového domu s výťahom, orientovaný na východnú svetovú stranu, ku ktorému prislúcha veľký balkón a dve komory.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 134 000 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny moderný 2 izbový byt s priestranným šatníkom vo vyhľadávanej lokalite Nový Martin. Byt s rozlohou 47 m2 sa nachádza na 2/3 podlaží luxusnej novostavby. Byt pozostáva zo veľkorysej obývačky spojenej s kuchyňou, spálňou so šatníkom, kúpeľne s wc, chodby....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 100 900 €, 52,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v mestskej časti Priekopa. Nachádza sa v tichej lokalite v blízkosti MHD. Bytovka je zateplená, ma novú strechu a zväčšené parkovacie miesta pred bytovkou. V byte boli výmenné plastové okná. Celková plocha bytu je 53 m2 z toho loggia o výmere....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 159 900 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tehlový, priestranný a presvetlený 2-izbový byt s celkovou výmerou 72 m², nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite v centre Martina na ul. Červenej Armády 21. Byt je situovaný na 3. poschodí trojposchodového bytového domu bez výťahu a ponúka atraktívne bývanie....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 127 000 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 51m 2 , Martin - Holubyho, 127.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 139 000 €, 51,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izbový byt v centre Martina (Ul. Kuzmányho). Nachádza sa na 1. poschodí tehlovej 3-poschodovej bytovky. Bytovka prešla rekonštrukciou v r. 2022. Byt tiež prešiel kompletnou poctivou rekonštrukciou v roku 2023 (vrátane elektriky, ale aj výmeny plynových....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 77 880 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozične byt pozostáva z kuchyne, obývacej izby s loggiou, kúpeľne oddelenej od WC a izby s druhou loggiou. Kúpeľňa a WC majú pôvodné, ale dobre zachovalé umakartové....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 139 900 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Martina na ul. Thurzova o rozlohe 60 m2. Nachádza sa na 2. z 5 poschodí, je orientovaný na severnú (kuchyňa) a južnú (obývačka, spálňa) svetovú stranu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nové stúpačky, rozvody....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 600 €, 55,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

6915/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt 55m2 na 1. poschodí z troch v bytovom dome Severan v mestskej časti Sever v meste Martin. Počítajte s kúpelňou spojenou s wc, predsieňou, šatníkom, kuchyňou spojenou s obývačkou a izbou. Orientácia je na sever a západ. Cena 75 600,-eur. Je....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 92 580 €, 59,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodR, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 58,79 m2 (byt 55,21 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj pekný 2izbový byt na Podháji s výmerou 57m2 s loggiou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v apríli 2021, nové elektrické rozvody, stierky, nové radiátory, znížené stropy v celom byte, v kuchyni a v izbách plávajúca podlaha, v chodbe a v kúpeľni dlažba.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája!Hľadáte bývanie, ktoré spája kúzlo tehlovej stavby, moderný komfort a bezpečie súkromného areálu? Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v jednej z obľúbených lokalít – na Podháji.Základné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 139 900 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 63 m², nachádzajúci sa v časti Košúty I na 6. poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom na čip. Byt disponuje veľmi praktickou dispozíciou a pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne, šatníka, priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 84 500 €, 60,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 2. - izbový byt 60 m2 v priamom centre Martina. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave a nachádza sa na prízemí 2. poschodového murovaného domu. Byt má vymenené plastové okná a 2. pivnice. Nachádza sa v najlukratívnejšej časti mesta s kompletnou občianskou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 74 000 €, 53,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj krásny 2 izbový byt v Martine, časť Priekopa. Celková podlahová plocha bytu je 53 m2, nachádza sa na 2/8 poschodí s výťahom. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, stierky, podlahy - vinyl a dlažba, v kuchyni oteplené PVC, nové interiérové dvere, bezpečnostné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 90 080 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodJ, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 57,63 m2 (byt 54,05 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo zádveria,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 107 000 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Martin, 107.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 93 000 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Martin, 93.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 000 €, 58,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v priamom centre Martina. Byt je po rekonštrukcii jadra a kuchyne. Nachádza sa na 2/4 poschodí bez výťahu. Celková výmera bytu je 57,93 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývacej izboy so vstupom na veľkú loggiu, samostatnej spálne, kúpeľne s....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 94 000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Martine, časť Priekopa. Podlahová plocha bytu je 62 m2, nachádza sa na 3/7 poschodí s výťahom, prináleží mu pivnica v suteréne. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostatnej spálne, toalety, kúpeľne s vaňou a priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 134 000 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 6 podlažnom, zateplenom bytovom dome s výťahom. V bytovom dome sa nachádzajú prípojky na internet viacerých operátorov vrátane optického internetu. Bytový dom nemá....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 69 900 €, 68,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v Martine na Severe, o rozlohe 68 m2, v osobnom vlastníctve, na 9. z 13 poschodí. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii: nové stúpačky, plastové okná, sprchový kút, samostatné WC. Podlaha v kuchyni, chodbe PVC, v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 87 000 €, 52,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt ? Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra v Martine. Byt má úžitkovú plochu 52 m2 a výmeru pivnice 2 m2, nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu. Kuchyňa je samostatná, kompletne zariadená s kuchynskou linkou na mieru a zabudovanými....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 61 900 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 2. - izbový byt 58 m2 s balkónom vo veľmi dobrej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného, panelového domu a je orientovaný na V/Z. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave s vymenenými bezpečnostnými dverami. Veľmi dobrá lokalita....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, MARTIN, 92 500 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Martin, 92.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 104 000 €, 75,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 75m 2 , Martin, 104.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 93 000 €, 55,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Martin, 93.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vaša šanca v centre Martina: 2-izbový byt s potenciálom! Hľadáte bývanie alebo výhodnú investíciu priamo v srdci Martina? V zastúpení nášho klienta máme pre vás exkluzívnu ponuku: presvetlený 2-izbový byt (56 m²) s funkčnou dispozíciou. Nachádza sa na 5. poschodí (bez výťahu), no....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 98 000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality pripravuje do ponuky na predaj 2 izbový byt v Priekope s výmerou 60m2, čiastočná rekonštrukcia. Tiché a príjemné prostredie. Pre viac info volajte na číslo +42141 321 7800, alebo sarkoziova@tureality.sk -.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 67 000 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Rezervované. TUreality exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m2 s balkónom nachádzajúci sa na 7/7 poschodí v tichej lokalite. Nehnuteľnosť je v pôvodnom, ale zachovalom a udržiavanom stave. Orientácia S/J. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 72 000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký 2izbový byt na Podháji v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novému majiteľovi si ho prerobiť a prispôsobiť podľa vlastných predstáv, nakoľko je možnosť byt dispozične upraviť. Podlahová výmera je 57m2 plus nová zasklená loggia 3m2. Byt sa nachádza na....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 115)

<< <1 2 3> >>