- dvoupokojový MARTIN

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový martin" sme našli 115 nehnuteľností - priemerná cena 1 895 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 46 m2
    • 58 m2
    • 58 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 58 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 89000
    • 111000 (priemerná cena)
    • 133000
    • 1890 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 73 880 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt na Podháji o výmere 52 m2 v pôvodnom zachovalom stave s orientáciou na východ - západ. Bytový dom je zateplený, vrátane plastových okien. Pozostáva z kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a WC. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 135 000 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2. bytového domu, ktorý rovnako ako byt prešiel rekonštrukciou v podobe zateplenia, výmeny rozvodov stupačiek. Výmera bytu je 61m2. Mesačné náklady sú vo výške 200€ vrátane energií.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 99 220 €, 73,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodK, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 72,56 m2 (byt 50,24 m2 + 18,51 m2 balkón + 3,81 m2 pivnica), nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 120 000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Podháj. Byt sa nachádza na ulici Gorkého. Výmera: 52 m2 plus nová terasa Orientácia: východ - západ Poschodie: 3 z 3 podlaží Strecha: robená Bytovka: zateplená, nové balkóny, tehlová Výťah: nie je Pivnice: 2 x / 1X90 cm, 2,35x1,30 cm/ Terasa:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 112 000 €, 52,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej zateplenej bytovke na Podháji. Nachádza sa na 3. poschodí z troch bez výťahu. Orientovaný je na východnú a západnú stranu, výmera 52,4 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, zväčšená zasklená loggia, kuchynská....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 950 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodD, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 63,76 m2 (byt 47,39 m2 + 12,56 m2 balkón + 3,81 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 124 000 €, 64,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt byt v obľúbenej lokalite Sever. Hľadáte ideálne bývanie bez starostí? Predstavujeme vám priestranný 2-izbový byt s rozlohou 64 m² v obľúbenej lokalite Sever, na 1. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu. Byt prešiel v roku 2017 čiastočnou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 76 000 €, 45,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte kompletne zrekonštruovaný a zariadený menší 2 izb. byt ? Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra v Martine. Byt má úžitkovú plochu 45 m2 a výmeru pivnice 2 m2. V byte nájdete nové plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu v predsieni, kompletne zariadenú kuchyňu s....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 990 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v centre Martina na ul. Škultétyho o rozlohe 74 m2. Nachádza sa na 1. z 2 poschodí, je orientovaný na severnú a južnú svetovú stranu. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, nové rozvody elektriny, vody, odpadu, nové interiérové....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 54m 2 , Martin, 110.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Martin - Kernova, 110.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 86 990 €, 50,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Martin, 86.990 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 114 500 €, 62,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 62m 2 , Martin, 114.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 118 700 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s Loggiou po kompletnej rekonštrukcii! Pripravujem do ponuky kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s novou presklenou loggiou v obľúbenej lokalite Podháj. Tento byt s rozlohou 60 m² sa nachádza na 2. poschodí revitalizovaného, tehlového a zatepleného....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 85 070 €, 59,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodC, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 58,46 m2 (byt 54,88 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo zádveria,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 87 000 €, 65,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Martine, časť Priekopa. Podlahová plocha bytu je 65 m2, nachádza sa na 2/8 poschodí s výťahom, prináleží mu pivnica v suteréne. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostatnej spálne, toalety, kúpeľne s vaňou a priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 26 640 €, 48,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe v Martine (lokalita Nový Martin - Hájska ul.). Plocha bytu 48m2. Plocha predzáhradky 74m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, obývačky spojenej s kuchyňou a spálne. Prenajíma sa nezariadený.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Celková rozloha bytu do 65 m2. O prízemné byty nemáme záujem. CENA do 115.000,-€. Cena bytu záleží od lokality, stavu bytu a celkovej rozlohy bytu. Klient má vlastné zdroje a peniaze môžete mať na účte do 7 dní. Na stave bytu klientovi nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 98 000 €, 61,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj útulný 2 izbový byt v mestskej časti Priekopa s výmerou 61m2 na 2 poschodí zo 4. Byt je kompletne zrekonštruovaný, elektrika v medených kábloch, stierky, dlažba, plávajúca podlaha, murované jadro, kuchynská linka na mieru. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v širšom centre mesta Martin Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 60 m², situovaný na 2. poschodí bytového domu v širšom centre mesta Martin. Len pár minút chôdze od pešej zóny! Cena: 149.900....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2025.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame ne predaj 2 izbový tehlový byt v Martine, časť Podháj. Byt je po 12 ročnej rekonštrukcii s dobrým dispozičným riešením. Bytový dom je zateplený s novo vybudovanou priestrannou logiou. Orientovaný je na východ a západ. Tichá lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 163 600 €, 70,84 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 2 izbový byt s predzáhradkou, č. IIB_3C, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 57,15 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2026.,

www.realitycenter.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po kompletnej vkusnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 2./3. poschodí v tehlovej bytovke - bytový dom je zateplený s novou strechou a vymenenými stupačkami. K bytu prislúchajú dve murované pivnice....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, Na žiadosť, 53,64 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe v lokalite Martin - Centrum na Hviezdoslavovej ulici. Byt o rozlohe 53,64m2 s balkónom o výmere 2,37m2 sa nachádza na 2. poschodí. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne , osobitné WC, kuchyne spojená s obývačkou a výstupom na balkón a....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 127 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Mestská časť: Stred Obec: Martin Ponúkam na predaj útulný tehlový 2 izbový byt priamo v centre Martine . Byt je v úplne pôvodnom stave čo umožňuje novému majiteľovi realizáciu podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na 1 poschodí bez výťahu. Byt nemá balkón. Orientovaný : na západnú....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Tomčany, 126 000 €, 51,23 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v Martine časť Sever. Byt aktuálne prechádza kompletnou rekonštrukciou a bude sa predávať kompletne zariadený (viac info k zariadeniu telefonicky). Byt sa nachádza na štvrtom poschodí bytového domu, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality vám ponúka na predaj 2- izbový byt v lokalite Martin- Sever. Byt o rozlohe 62m2 sa nachádza na 2. poschodí s výťahom. Na byte aktuálne prebieha rekonštrukcia. Byt sa bude predávať po kompletnej rekonštrukcii v stave holobyt - nové rozvody vody, odpadu, elektriky, stierky,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, Na žiadosť, 51,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v historickej budove v centre Martina. Byt sa nachádza na druhom z troch poschodí. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Dispozícia bytu: vstupná chodba, jedna priestranná samostatná izba, kuchyňa je spojená s obývacou izbou, špajza,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Podháj, Na žiadosť, 66,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TU reality ponúka na predaj zariadený a kompletne prerobený 2 izbový byt v lokalite Martin - Podháj. Byt s výmerou 66m2 sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome na 1. poschodí z 3. Pozostáva zo vstupnej chodby dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC. Vchodové dvere sú bezpečnostné.....