- homecenter

  • Na hľadaný výraz "homecenter" sme našli 149 nehnuteľností - priemerná cena 1 265 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 101 m2
    • 127 m2
    • 127 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 127 m2
    • 152 m2
  •  Podľa ceny
    • 128000
    • 160000 (priemerná cena)
    • 192000
    • 1260 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, KOMÁRNO, 214 630 €, 97,10 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu trojizbového bytu nachádzajúcu sa v projekte Danube Residence v Komárne. Byt je situovaný na prízemí a jeho veľkou výhodou sú dve terasy, ktoré poskytujú dostatok priestoru na oddych, posedenie....

 
 
 
  Prenájom, Obchodný priestor, KOMÁRNO, 850 €, 160,00 m2 cca 5 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.homecenter.sk

HOME CENTER Komárno - realitná kancelária ponúka na prenájom výrobný priestor, sklad, dieľňu, priestor pre autoservis v Komárne. Priestor sa nachádza v uzavretom areáli s asfaltovou prístupovou cestou. Ponúkaný priestor má rozlohu 210 m2, má dva vstupy cez vysoké dvojkrídlové dvere....

 
 
 
  Dom, NOVÉ ZÁMKY, 203 000 €, 105,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.homecenter.sk

Ponúkame na predaj veľmi peknú chatu , ktorá sa nachádza asi 300 metrov od termálneho kúpaliska v obci Podhájska . K chate je bezproblémový prístup po obecnej asfaltovej ceste . Dispozične je chata riešená nasledovne : kuchyňa spolu s jedálňou a funkčným krbom , priestranná spálňa....

 
 
 
  Byt, NOVÉ ZÁMKY, 61 000 €, 35,79 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2024.,

www.homecenter.sk

Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=YihbgEbpueZ (skopírujte link do vyhľadávača) IBA U NÁS !!! Ponúkame na predaj 1 izbový byt , na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch .Byt sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich . Vo vchode je výťah .Byt má rozlohu....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 89 000 €, 79,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.homecenter.sk

!!!EXKLUZÍVNA PONUKA!!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s lodžiou po čiastočnej rekonštrukcii, vo výbornej a vyhľadávanej lokalite o výmere 77 m2 + 3,67 m2 ( lodžia) . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí panelovej bytovky, ktorá prešla zateplením a čiastočnou rekonštrukciou.....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v tichej lokalite. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ešte nebol obývaný – budete jeho prvými nájomníkmi. Všetko je nové, čisté a pripravené na okamžité nasťahovanie.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, KOMÁRNO, 1 300 €, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom luxusný penthouse v novostavbe Danube Residence. Tento exkluzívny byt sa nachádza na najvyššom poschodí bytového domu a poskytuje maximálne súkromie, komfort a krásne výhľady. Dispozične pozostáva zo spálne,....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 125 000 €, 74,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj, exkluzívne iba u mňa , atraktívny 3,5-izbový byt s výmerou 74 m² na vyhľadávanom VII. sídlisku v Komárne . Tento byt je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá pohodlné bývanie v overenej lokalite alebo výhodnú....

 
 
 
  Prenájom, Byt, KOMÁRNO, 470 €, 22,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.homecenter.sk

Exkluzívne NA PRENÁJOM prerobený 1-izbový byt s klimatizáciou . Byt nachádzajúci sa na obľúbenej Košickej ulici v širšom centre Komárna. Byt je situovaný na 7. poschodí zrekonštruovaného a výnimočne udržiavaného bytového domu. Dispozičné riešenie bytu: • priestranná vstupná chodba....

 
 
 
  Prenájom, Byt, KOMÁRNO, 510 €, 52,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.homecenter.sk

Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko vám ponúkam do prenájmu útulný, zrekonštruovaný, 2-izbový, zariadený byt blízko centra mesta, na ulici Zimná. Tento slnečný byt až s tromi balkónmi sa nachádza na najvyššom 7. poschodí zatepleného obytného domu, s krásnym výhľadom na....

 
 
 
  Prenájom, Obchodný priestor, KOMÁRNO, 1 000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2024.,

www.homecenter.sk

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie vám ponúkam na prenájom priestranný obchodný priestor na frekventovanom mieste v Komárne. Priestory majú rozlohu 120 m2 a pozostávjú z obchodného priestoru s veľkými oknami na ulicu, z dvoch ďalších miestností, v ktorých sa nachádzajú....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 245 990 €, 111,08 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.homecenter.sk

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 120 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A3) TOP ponuka, byt v NOVOSTAVBE v krásnom, tichom prostredí projektu VIVA PARK Komárno. Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou a pivnicou. ✔️ Juhozápadná orientácia....

 
 
 
  Dom, NOVÉ ZÁMKY, 244 000 €, 181,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2025.,

www.homecenter.sk

Pozrite si aj krátke video . https://www.youtube.com/watch?v=YYUmC3Cpv3o Exkluzívne predám 7 izbový rodinný dom , ktorý sa nachádza priamo v obci Podhájska .Rodinný dom je kompletne zrekonštruovaný , je zateplený s novou strechou , postavený z tehál. Okná a dvere sú plastové ..Všetky....

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KOSIHY, 139 000 €, 71,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.homecenter.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko Vám ponúkam na predaj tehlový rodinný dom v tichej uličke neďaleko Dunaja. Tento zrekonštruovaný tehlový rodinný dom je situovaný v pokojnej časti obce Veľké Kosihy, len pár minút od Dunaja. Dom sa nachádza v slepej....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 187 485 €, 90,07 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu dvojizbového bytu nachádzajúcu sa v projekte Danube Residence v Komárne. Byt je situovaný na poslednom poschodí a jeho veľkou výhodou je obrovská terasa, ktorá poskytuje dostatok priestoru....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 111 212 €, 47,46 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu dvojizbového bytu nachádzajúcu sa v projekte Danube Residence v Komárne. Byt je situovaný na prízemí a jeho veľkou výhodou je terasa, ktorá poskytuje príjemný priestor na oddych či relax.....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 112 000 €, 51,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.homecenter.sk

Ildikó Zauko , realitný maklér HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ prerobený 2-izbový byt s výmerou /51 m2/ v 3 poschodovom bytovom dome na 2. poschodí bez výťahu. Obytný dom má len 8 bytových jednotiek, čo zaručuje súkromie a pokojné bývanie. Vďaka premyslenej a dobre zrealizovanej....

 
 
 
  Dom, KAMENNÝ MOST, 60 000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.homecenter.sk

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj útulné rybárske chatky v lukratívnom rybárskom komplexe priamo na rybníku v blízkosti obce Kamenný Most 6 km od Štúrova, na rozsiahlom pozemku s výmerou 5 ha. - Možnosť výberu: menšia chatka o výmere 60m2....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 499 000 €, 320,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2024.,

www.homecenter.sk

NOVÁ CENA!!! Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj POSCHODOVÝ, PRIESTRANNÝ, 8 IZBOVÝ, DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA KOMÁRNA. Rodinný dom sa nachádza v kľudnej uličke, medzi ďalšími rodinnými domami, je postavený na 457 m2 oplotenom pozemku.....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 179 000 €, 129,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.01.2026.,

www.homecenter.sk

HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v mimoriadne vyhľadávanej lokalite v centre Komárna. Dom so zastavanou plochou 129 m2 sa nachádza na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 210 m2. Bývať v tejto lokalite je snom veľa ľudí. Zriedkavo sa tu objaví ponuka....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 149 000 €, 88,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2025.,

www.homecenter.sk

GOHODA MOŽNÁ!!! Ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Komárna, v kľudnej časti Bene. Dom sa nachádza na 443 m2 oplotenom pozemku, je postavený z tehál. Do domu je zavedená mestská voda, všetky IS boli menené, dom má nový plynový kotol. Je čiastočne zrekonštruovaný....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 67 900 €, 20,00 m2 cca 3400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.homecenter.sk

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám chcem predstaviť rekonštruovanú a čiastočne zariadenú garsónku, ktorá je k dispozícii na predaj v žiadanom prostredí Komárna, priamo pri 7. sídlisku na ulici Cintorínsky rad v Komárne. Tento útulný byt je pripravený na....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 249 980 €, 112,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2024.,

www.homecenter.sk

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 112 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. TOP ponuka, byt v NOVOSTAVBE v krásnom, tichom prostredí projektu VIVA PARK Komárno. Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou a pivnicou. ✔️ Juhozápadná orientácia....

 
 
 
  Prenájom, Obchodný priestor, KOMÁRNO, 1 500 €, 270,00 m2 cca 6 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2025.,

www.homecenter.sk

Na prenájom hala s rozmerom 270 m2 v priemyselnom areáli v Komárne. Hala ponúka skvelé napojenie na logistické uzly, nachádza sa len 12 km od vjazdu na diaľnicu M1 / Budapešť, Bratislava, Viedeň/ a 65 km od vjazdu na úsek diaľnice R7./Bratislava/. Hala sa nachádza na oplotenom pozemku,....

 
 
 
  Prenájom, Obchodný priestor, KOMÁRNO, 315 €, 35,00 m2 cca 9 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.homecenter.sk

Ponúkam na prenájom MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY v novostavbe v Komárne. Budova má výbornú polohu , nachádza sa v centre mesta Komárno. Ponúkané priestory sa nachádzajú na poschodí budovy s rozlohou od 30 m2 s možnosťou prepojenia viacerých kancelárii. Vykurovanie, chladenie a vetranie....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 33 600 €, 60,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.homecenter.sk

HOME CENTER realitná kancelária Vám ponúka NA PRENÁJOM výnimočne priestranný a slnečný 2 izbový tehlový byt v širšom centre mesta. Byt sa nachádza na 3. poschodí zrekonštruovaného tehlového domu bez výťahu. Dispozícia bytu : Byt s úžitkovou výmerou 60 m ² má praktické a funkčné dispozičné....

 
 
 
  Dom, MARCELOVÁ, 63 000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2025.,

www.homecenter.sk

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj celoročne obývateľnú chatu so zariadením na pozemku 409m2 vo vinohradníckej oblasti Cinkót hegy - Marcelová. Chata pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývacím priestorom s krbom, komorou, toaleta....

 
 
 
  Dom, BODZIANSKE LÚKY, 199 900 €, 452,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2025.,

www.homecenter.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj výnimočnú usadlosť s lesom s celkovou výmerou 21 312 m², nachádzajúcu sa priamo pri ceste medzi Zemianskou Olčou a Kolárovom. Táto nehnuteľnosť ponúka ideálne spojenie súkromia, prírodnej....

 
 
 
  Dom, ZLATNÁ NA OSTROVE, 124 000 €, 101,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2025.,

www.homecenter.sk

Na predaj slnečný 4 izbový rodinný dom v obci Zlatná na Ostrove vzdialený len 12 km od mesta Komárno. Dom sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 780 m2. Ak hľadáte útulný dom s priestorom na bývanie, podnikanie aj sebarealizáciu, táto nehnuteľnosť Vám poskytne ideálny....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 257 500 €, 160,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.homecenter.sk

AKTUALIZOVANÁ PREDAJNÁ CENA! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/?m=QRvuWaQZCNn (skopírujte link do vyhľadávača) Teraz máte možnosť bývať na jedinečnom mieste, na ALŽBETINOM OSTROVE, len kúsok od centra mesta Komárno! Csaba Őszi - realitný maklér....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 201 648 €, 111,50 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu priestranného bytu nachádzajúceho sa v projekte Danube Residence v Komárne. Byt sa nachádza na treťom – poslednom poschodí, čo zaručuje viac súkromia a pokojné bývanie. Jeho dominantou je....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 128 860 €, 57,62 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu dvojizbového bytu nachádzajúcu sa v projekte Danube Residence v Komárne. Byt je situovaný na treťom poschodí a jeho veľkou výhodou je priestranná terasa, ktorá poskytuje ideálny priestor....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 83 000 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj byty v modernom projekte Danube Residence Projekt Danube Residence ponúka komfortné a moderne riešené byty s rôznymi dispozíciami od jedno- až po trojizbové. Byty sa nachádzajú v blokoch A a B, s príjemnými....

 
 
 
  Dom, HURBANOVO, 122 000 €, 164,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.homecenter.sk

HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 164 m² , ktorý sa nachádza v pokojnej a tichej časti Zeleného Hája. Nehnuteľnosť je ihneď pripravená na nasťahovanie a vďaka svojej dispozícii je ideálnou voľbou pre rodinné bývanie, investíciu alebo....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 149 900 €, 68,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.homecenter.sk

Ponúkame na predaj luxusný 3 izbový byt v obľúbenej časti Komárna - Kúpeľnej ulici, rozloha bytu je 68 m2, plus balkón 1,45 m2, pivnica 14,61 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, tj vymenené všetky IS, plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, ako aj interiérové. Výhodou danej....

 
 
 
  Prenájom, Byt, KOMÁRNO, 1 150 €, 101,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.homecenter.sk

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám predstavujem jedinečnú príležitosť bývania v modernom, plne zariadenom trojizbovom byte, ktorý spĺňa požiadavky na komfortné a štýlové rodinné bývanie. Tento atraktívny byt je pripravený na okamžité nasťahovanie a ponúka....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 195 000 €, 131,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2025.,

www.homecenter.sk

Na predaj ponúkame 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 131 m² ,ktorý má obrovský potenciál. Je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 666 m². Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej, málo frekventovanej ulici s obmedzeným prístupom, ktorú využívajú len jej rezidenti. Len pár minút....

 
 
 
  Prenájom, Byt, KOMÁRNO, 790 €, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe Danube Residence. Byt sa nachádza v kvalitnej novostavbe a poskytuje komfortné bývanie v príjemnom prostredí. Dispozične pozostáva zo spálne, obývacej izby prepojenej s....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 172 000 €, 212,00 m2 cca 810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.homecenter.sk

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v strede obce Iža, v tichej a príjemnej lokalite. (PRVÉ FOTOGRAFIE SÚ VIZUALIZÁCIA! Úvodné fotografie v inzercii slúžia ako vizualizácia možnej rekonštrukcie a modernizácie nehnuteľnosti.....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 99 000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.homecenter.sk

Ponúkame na predaj rodinné domy v Komárne, časť Bene: Domy sa nachádzajú na pozemkoch s rozlohou 351 m2 a 354 m2, sú v pôvodnom stave, pripravené na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Nehnuteľnosti sú vhodné aj na podnikateľské účely. Domy sú bez ťarchy a po kúpe voľné.....

 
 
 
  Byt, KOMÁRNO, 67 900 €, 27,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.homecenter.sk

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj veľkú garsónku s rozlohou 27 m2 VEĽKÁ, REKONŠTRUOVANÁ A KOMPLETNE ZARIADENÁ GARZÓNKA S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM NA UL. EÖTVÖSA V KOMÁRNE Výhody: • po rekonštrukcii • zariadená – bez ďalších investícií....

 
 
 
  Dom, KOMÁRNO, 88 000 €, 102,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.homecenter.sk

HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Zemianska Olča, ktorá je čoraz viac vyhľadávanou a žiadanou lokalitou na bývanie. Nachádza sa na krásnom, mierne svahovitom, slnečnom pozemku. Rozloha pozemku: cca 730 m² Úžitková plocha domu: 102 m² CENA:....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 149)

<< <1 2 3 4> >>