- nehnuteľnosti GALANTA dom

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti galanta dom" sme našli 443 nehnuteľností - priemerná cena 1 404 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 155 m2
    • 194 m2
    • 194 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 194 m2
    • 233 m2
  •  Podľa ceny
    • 218000
    • 272000 (priemerná cena)
    • 327000
    • 1400 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 379 900 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Novostavba rodinného domu na predaj v Obci Mostová pri Galante. Dom je dokončený na kľúč a ihneď k dispozícií. Interiér kompletne dokončený vrátane kuchynskej linky + zariadenie obývačky a spálne a komplet kúpeľne. Pozemok je kompletne oplotený + brána na elektrický pohon. Úžitková....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 132 990 € na 129 000 € dňa 02.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, GALANTA, 129 000 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.02.2026 - 132.990 €
02.04.2026 - 129.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte nové bývanie ktoré naplní Vaše predstavy o novom domove? Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Seredi na Garbiarskej ulici. Byt o rozlohe 72 m2 sa nachádza na 6/12 poschodí, zatepleného bytového....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 299 000 €, 226,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 5i rodinného domu v Galante, časť Nebojsa. Pozemok o rozlohe 800m2 a šírke 20m poskytuje dostatok priestoru aj na oddych. Dom o zastavanej ploche 202m2 + 24m2 terasy, úžitková plocha nádherných 153m2. Dispozícia: vstupná chodba, centrálna časť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 000 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Seredi na Obežnej ul. Podlahová plocha obytnej časti predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 127 m2. Dispozične pozostáva: (1. NP) zádverie, centrálna chodba, priestranná obývačka (loggia po celej šírke domu), kuchyňa s komorou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 338 000 €, 146,66 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 5-izbový kompletne zariadený rodinný dom s dostatkom súkromia, ideálny pre pokojné rodinné bývanie s dôrazom na každodenný komfort. Má moderné a funkčné dispozičné riešenie s dôrazom na praktické využitie priestoru a prirodzené prepojenie interiéru s exteriérom.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 319 000 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte rodinný dom ktorý predstavuje moderné, priestranné a pokojné bývanie mimo ruchu mesta, no s výbornou dostupnosťou do Galanty a okolia? Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke budúcu novostavbu 5-izbového rodinného domu so zastavanou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 157 000 €, 100,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový RD so záhradou na peknom pozemku v obci Veľké Úľany (okr. Galanta). .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 250 000 €, 213,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám ponúka na predaj 4 izbový podpivničený samostatne stojací rodinný dom so sedlovou strechou. Dom je postavený na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 600m2.Na pozemku je možnosť posedenia pri nádhernom jazierku s vodopádom. Pri dome je pekná....

 
 
 
 
+4%

Ceny sa zmenila z 240 000 € na 250 000 € dňa 19.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, GALANTA, 250 000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.08.2025 - 220.000 €
17.03.2026 - 240.000 €
19.03.2026 - 250.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou, krbom, prípravou na saunu, vytvorenými parkovacími státiami vo dvore nehnuteľnosti, v centre mesta Galanta, ktorý môže slúžiť aj ako: - dvojgeneračný rodinný dom, prípadne - na podnikanie, kvôli polohe....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 170 000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj nadčasový 5 izbový 3 podlažný rodinný dom. Dom sa nachádza v tichej lokalite v meste Sereď blízko pri centre. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 373m2 s úžitkovou plochou 350m2. Dom bol postavený v r. 1970 stavebným inžinierom má skvelé dispozičné riešenie....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj starší rodinný dom s pozemkom o výmere 543 m² v tichej ulici obce Kajal, len pár minút od Galanty. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu alebo výstavbu nového rodinného domu podľa vašich predstáv. Ak hľadáte pozemok s ideálnou veľkosťou v tichej lokalite, kde....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 112,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbového RD v dvojdome v novej štvrti v Galante. Plocha: úžitková 112,34m2, zastavaná. Podlaha: parketovaná podlaha,mrazuzdorná dlažba.Gletované Steny: stierky. Okná: plastové farebné. LCD videovrátnik Interierové dvere so zárubnou Vybavenie kúpeľne:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 900 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy v obci Šúrovce, kúsok od Trnavy a Serede. Obytná plocha domu je 88,90m2 + 20m2 terasa + Pozemok + parking. Dom č. 1 - Pozemok 322m2 HOLODOM ( rožný dom ) 179 900 eur Dom č. 2 - Pozemok 303m2 už v ŠTANDARDE 217 900 eur Dom č. 3 - Pozemok 303m2....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 99 000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na predaj rodinný dom ktorý je aktuálne v stave celkovej rekonštrukcie v obci Jelka. Dom je postavený z tehál na pozemku s rozlohou 2008m2. Budúci majiteľ má viacero možností realizácie, či už pokračovať s rekonštrukciou rodinného domu,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 264 500 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachádzajúcu sa v obľúbenej a novej rezidenčnej lokalite Galanta – časť Hody. Dom je situovaný na krásnom slnečnom pozemku, ktorý poskytuje ideálny priestor na oddych, letné posedenie, grilovanie....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 180 000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v Seredi na Vážskej ul. Plocha plocha obytnej časti domu je podľa nameraných hodnôt 99m2. Súčasťou domu je ešte ďalší dom s vlastným súpisným číslom, ale kvôli technickému stavu je vhodný skôr na zbúranie. Domy ležia na pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 139 000 €, 119,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „DUBLIN" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový DUBLIN - 119 m2, Pozemok cca 460 m2 – cena 139 000 € holodom a 151 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 119 m2 Úžitková....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 297 000 €, 135,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nafullovanú, nadštandardnú 4- izbovú novostavbu rodinného domu s inteligentným SMART- HOME SYSTÉMOM a s mnohými ďalšími benefitmi pre náročných v obci Mostová (okr. Galanta). .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s BALKÓNOM vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta-sídlisko SEVER, Mierová ulica. Byt sa nachádza na ideálnom 1. poschodí zo 7 v bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017 a disponuje platným energetickým....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 190,00 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 104,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „PALERMO" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový - 132 m2, Pozemok 540 m2 – cena 160 000 holodom a 170 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 132 m2 Úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 265 000 €, 103,91 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte pre seba a svoju rodinu komfortné a moderné bývanie v samostatne stojacom rodinnom dome? Máme pre Vás ponuku POSLEDNEJ VOĽNEJ novostavby samostatne stojacieho 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej, lukratívnej a novovybudovanej časti mesta Galanta, časť Hody. Rodinný dom....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 187 000 €, 105,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Zaujímavá ponuka! IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom, s možnosťou využívania ako: - Dvoj - či aj trojgeneračný rodinný dom prípadne - na podnikanie aj na bývanie. Táto zaujímavá nehnuteľnosť sa nachádza medzi mestami Galanta a Sládkovičovo,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 310 000 €, 470,00 m2 cca 660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný, poschodový 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obľúbenej a pokojnej obci Horné Saliby – v lokalite známej svojím príjemným prostredím, výbornou infraštruktúrou a rýchlou dostupnosťou....

 
 
 
 
+6%

Ceny sa zmenila z 269 000 € na 285 000 € dňa 18.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, GALANTA, 285 000 €, 200,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.05.2023 - 269.000 €
18.02.2026 - 285.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Každý z nás úplne prirodzene túži pretvárať prostredie okolo seba tak, aby sa v ňom cítil príjemne. V ponúkanom dome je to tak Čo vám ponúkame? Kvalitný dom s priestrannými izbami a pivnicou, bazén, terasa, 2x garáž, okrasná a úžitková záhrada, záhradný domček, vinná pivnička s....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 131,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj poschodový 4 izbový rodinný dom s garážou - MODERNÁ NOVOSTAVBA „RIO" - v obci Košúty, okres Galanta. 4 izbový 131m2 s garážou - 1NP – 110 m2 + 2NP -65 m2 + terasa 12 m2 na poschodí, terasa na prízemí (podľa želania zákazníka) – cena 160 000 € holodom....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 263 000 €, 104,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderný rodinný dom v tichej lokalite, kde získate priestor, súkromie a pohodlie? V novej obytnej zóne Galanta – Hody ponúkame novostavby 4-izbových rodinných domov s veľkými pozemkami a špičovými technológiami. Ideálna voľba pre rodiny, ktoré nechcú kompromisy medzi kvalitou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 380 000 €, 207,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj nadštandartný 4 izbový rodinný dom s garážou, krytou terasou a bazénom .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 215 000 €, 135,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom na veľkom pozemku 1 315 m² – Vozokany Hotový dom, pokojná lokalita a pozemok s budúcou hodnotou Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na slnečnom a udržiavanom pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 189 900 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj veľký šesťizbový rodinný dom v obci Sereď, časť Dolný Čepeň. Poschodový rodinný dom je súčasťou dvojdomu, nachádza sa na ideálnom, slnečnom pozemku o rozlohe 380 m2. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 82 000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

RD vo Veľkej Mani, rok postavenia a kolaudácie je 1973. Dom sa nachádza v pôvodnom stave čiastočne zariadený. Zastavaná plocha je 120 m2. Na pozemku sa nachádza krásna veranda aj vlastná studňa. Dom má 3 samostatné izby, kuchyňu, špajzu, dielňu aj pivnicu. Kúrenie je na gamatkové....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 100 000 €, 115,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj modernú 3 izbovú novostavbu 103m2 na pozemku 495m2 s terasou 25,5m2! .PREDANÉ ALE. TAKÝTO DOM VÁM VIEME ZHOTOVIŤ PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV NA VAŠOM POZEMKU !!! CENA HOLODOMU BY BOLA: 118 000€ CENA HRUBEJ STAVBY BY BOLA 78 000€ Dom má modernú dispozíciu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 350 000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám ponúka na predaj budovu ktorú môžete využiť na bývanie aj podnikanie. Nachádza sa na hlavnej ceste v Galante, časť Nebojsa. Na pozemku sa okrem budovy nachádza garáž, letná garáž a prístavba. Pred objektom sú vydláždené parkovacie miesta pre 6 áut. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 340 000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou strechou je situovaný v tichej a slepej ulici pri potôčiku. Rozloha pozemku je 870 m2, plocha domu je 110 m2 a s terasou 140 m2. Dispozícia domu: chodba, WC s umývadlom, technická miestnosť,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových dvojdomov v novej štvrti Galanta kolonia Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 113m2, plocha pozemku 350m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa aj sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 320 000 €, 320,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj Rodinnú vilu 320 m2 využívanú na bývanie a podnikanie v Galante na ul.Hodská. -Vila sa skladá s prízemia ktoré je využívané na podnikateľské účely a poschodia ktoré je využívané na bývanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 1074 m2. Parkovanie je....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

BELLA VITA Slovakia Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúka 3 izbový rodinný dom v meste Sereď okr. Galanta. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 129 000 €, 84,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „LONDYN" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový - 106,5 m2, Pozemok do 400 m2 – cena 129 000 € holodom a 137 500 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 106,5 m2 Úžitková....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný dom v obci Trstice. Táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú investičnú príležitosť, či už na kompletnú rekonštrukciu, alebo ako ideálny pozemok na výstavbu nového domu. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 000 €, 144,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Bratislava 42km. Nitra 35km. Trnava 25km. Senec 20km. Sereď 15km. Šaľa 17km. Nové Zámky 43km. Dunajská Streda 20km .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 105 000 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Táto nehnuteľnosť predstavuje výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dom s veľkým pozemkom, pokojné vidiecke prostredie a zároveň výbornú dostupnosť do okolitých miest. Dom bol postavený v roku 1970 a je tehlovej konštrukcie v pôvodnom stave, čo ponúka ideálny základ pre rekonštrukciu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 239 000 €, 120,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo Vám ponúka priestranný rodinný dom, ktorý ponúka pokoj vidieka, veľký pozemok, kompletnú občiansku vybavenosť a zároveň rýchlu dostupnosť do Nitry. Tento dom v obci Pata je ideálnou voľbou pre rodinu aj na pokojné bývanie s dostatkom súkromia. .

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM