- nehnuteľnosti ZVOLEN chata

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen chata" sme našli 34 nehnuteľností - priemerná cena 1 111 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 137 m2
    • 172 m2
    • 172 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 172 m2
    • 206 m2
  •  Podľa ceny
    • 153000
    • 191000 (priemerná cena)
    • 229000
    • 1110 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ZVOLEN, Môťová, 119 000 €, 73,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti pri Môťovskej priehrade vo Zvolene, ktorá je ako stvorená na víkendový relax. Chata je postavená na pozemku o výmere 661m2 je čiastočne murovaná, z časti drevená a rozprestiera sa na dvoch podlažiach. Na prízemí o rozlohe....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 40 000 €, 55,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.abcrealitna.sk

Chata na predaj v lokalite Kováčová vo Zvolene LOKALITA Chatka má veľmi vzácnu polohu - stojí na začiatku Kováčovskej doliny, na okraji lúky lemovanej lesom a potokom a len 500 m za poslednými domami obce Kováčová. Maximálny kľud a výnimočné súkromie, s pohodlím dobre vybavenej a....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 399 000 €, 420,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj chatu v blízkosti okresného mesta Zvolen, priamo pod Pustým hradom. Chata je orientovaná na sever a ponúka krásny výhľad na bralo nad riekou Hron. Západné krídlo zahŕňa samostatný 2-izbový byt, zatiaľ čo východné krídlo tvorí priestranná spoločenská miestnosť s veľkou kuchyňou,....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'nehnuteľnosti zvolen chata'
488 000 €
143 000 €
65 000 €
  Dom, ZVOLEN, 399 000 €, 530,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Kováčová, okres Zvolen v Bienskej doline predaj rekreačného areálu. Pozemok rekreačného strediska “Kováčová” je situované v podhorí Kremnických vrchov v príjemnom lesnom prostredí doliny Bieň na úbočí výbežkov Kremnického pohoria v nadmorskej výške 320 m so samostatne stojacími rekreačnými....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 142 900 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový drevodom s obytnou plochou 55 m², situovaný v krásnej prírode pri priehrade a kúpalisku Orlík. Vďaka zatepleniu a modernizácii je vhodný na celoročné bývanie.DISPOZÍCIA: Po vstupe do drevodomu Vás privíta priestranný, moderne zrekonštruovaný....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 33 000 €, 40,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj záhradku so záhradnou chatkou v záhradkárskej osade Podborová. Pozemok s rozlohou 420 m ² je prevažne rovinatý (320 vo vlastníctve a 100 v užívaní). Na pozemku je chatka so zastavanou plochou cca 24m². Dispozíciu chaty tvorí murovaná pivnica a poschodie s terasou. Pivnica....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 200 000 €, 196,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj chatu v Sielnici v okrese Zvolen, 5-izbová oáza pokoja s veľkým slnečným pozemkom, kde vypneš hlavu a dobiješ dušu. Prípadne snívaš o bývaní, ktoré vonia po prírode a pokoji? Táto štýlová chata v srdci Sielnice je presne to, čo hľadáš! Čo ponúka:5 izieb – ideálne pre rodinu....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 49 000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2020.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 50m 2 , Zvolen, 49.000 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 149 900 €, 168,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte pokojné miesto na oddych s dostatkom priestoru pre celú rodinu- priateľov? Prípadne uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťou na prenajímanie? Alebo sa radi sebarealizujete a ste kreatívni? Táto chata Vám vie ponúknuť viac možností. Ponúkame Vám na predaj veľkorysú murovanú....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 70 000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v Kováčovej. Úžitková plocha je 100 m2. Na prízemí sú 2 izby, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, komora, 4 x sociálne zariadenie. Na poschodí sú 3 izby, v každej izbe akumulačné kachle. Chata je čiastočne podpivničená a vhodná na kompletnú....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 119 000 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva. Rekreačná zrubová chata Zvolen časť Môťovská priehrada. Zrubová chata sa nachádza na konci chatovej oblasti - rozprávková príroda, súkromie, ticho a pokoj v krásnej prírode. Hľadáte únik od ruchu mesta, no nechcete sa....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 16 000 €, 19,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V bývalej záhradkárskej oblasti Bučina 4 - cesta popri teplárni - smer priehrada Môťová, nad odkaliskom, ponúkam na predaj podpivničenú trojposchodovú chatu s prideleným súpisným číslom. Stavba má betónový základ - pivničné priestory so samostatným prístupom z nádvoria. Zastavaný....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 95 000 € na 89 000 € dňa 11.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 89 000 €, 339,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 95.000 €
11.05.2026 - 89.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rekreačná chata sa nachádzajúcu v obľúbenej chatovej oblasti Kováčová, v krásnej prírode plnej zelene, v blízkosti mesta Zvolen. .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 29 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2026.,

www.abcrealitna.sk

Záhrady na predaj vo Zvolene Zvolen EXKLUZÍVNA PONUKA: Záhradná chatka s pozemkom a NEOPAKOVATEĽNÝM VÝHĽADOM v srdci Zvolenskej kotliny! cena 34.000,- teraz znížená o 12% - Miesto: Zlatý Potok - Výmera pozemku: 4 áre (obrábaná záhrada) - Popis: ABC realitná ponúka na predaj útulnú....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 488 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája modernú škandinávsku architektúru, prírodné materiály a panoramatický výhľad na Zvolenskú priehradu. Murovaný dom bol skolaudovaný v roku 2018 a je vhodný na celoročné bývanie,....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 32,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Díon reality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatu s podkrovím, ktorá sa nachádza v záhradkárskej oblasti Zlatý Potok. Chata je podpivničená, postavená na suchom betónovom základe. Prízemie: obytná časť s výstupom na terasu, krb na pevné palivo, sporák na plynovú bombu, plynová....